Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ciscenje prozora

Postovane clanice/domacice/zene/devojke kojom krpom najbolje brisete prozore? 🤔🙃 Znam rakija/novine/ubrus, ali nece dugo da se izvetri miris tatine domace prepecenice, pa mi bude lose. 😂 Ubedljivo su mi bile najbolje mikrofiber krpe iz Home Centra, medjutim, nemaju vise takve.... Probala sam Viledine, takodje iz DM-a, na pijaci neke, cak i Fino i sve mi ostavljaju tipkice. 🤪 Dajte neki savet... 🙏
pre 9 dana, 22:37
Ubrus je najbolji. Samo sto treba brdo ubrusa ahahahahha. Ali odradi posao :D brzo i lako. Bez ikakvih tragova, truncica i slicno
pre 9 dana, 22:39
Ma, znam, ali za mojih 11 prozora trebalo bi mi dobrano rolni ubrusa. 😂😂😂
pre 9 dana, 22:43
Mene su izludele krpe i tragovi i prešla sam na onaj brisač plastični sa gumom na rubu. Preporodila sam se, moja iskrena preporuka ;)
pre 9 dana, 22:44
Hvala Vam.... Kupih juce taj gumeni brisac u Jysku, pa cu bas videti... 😉
pre 9 dana, 22:49
Takodje, kupila sam u Yisku taj brisac sa stapom, sa jedne strane sunjder, sa druge guma.. Prozori cisti za par minuta. Eventualno ako ostane malo negde nesto nekom krpicom, ubrusom izglancati 😊 Vidjala sam ih i po Tempu, verovatno ima svuda, a kostaju oko 300din...Od kada to imam, na krpe za prozore vise ne pomisljam 😊
pre 9 dana, 22:51
> Icka89: > Takodje, kupila sam u Yisku taj brisac sa stapom, sa jedne strane sunjder, sa druge guma.. Prozori cisti za par minuta. Eventualno ako ostane malo negde nesto nekom krpicom, ubrusom izglancati 😊 > Vidjala sam ih i po Tempu, verovatno ima svuda, a kostaju oko 300din...Od kada to imam, na krpe za prozore vise ne pomisljam 😊 E, pa bas hvala. Taj sam kupila (jedna str sundjer, druga guna), tamnonplave boje. Nego mi nesto cudan sundjercic, ali, videcu. Uzedoh ovaj sto mu se izvlaci drska.
pre 9 dana, 22:54
Hvala dame ❤️
pre 9 dana, 22:55
Ima krpa u Farmasiju, bas za staklo, samo mlaka voda I predjete posle suvom. Kao pre magicne sto su bile one glatke, cudo kako ciste...
pre 9 dana, 23:04
@ljubicaPezos, hvala, probacu i te. A secam se tih magicnih krpa pre dvadeset i kusur godina, majka moja ih imala... U to vreme bile paprene, 20 maraka. 😉
pre 9 dana, 23:10
Da nije neka kupila ono čudo u Lidlu? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c1b11092620b3eab75a09f0ed50e2745.jpg)
pre 9 dana, 23:11
@milesanja, i ja sam bacila oko na to sopocalo, ali ne znam nikog da je koristio. 🙃
pre 9 dana, 23:36
Meni je najbolja pamucna tetra pelena. Obicno sredstvo za staklo i magicna krpa pa onda pelena. Cela kuca mi je puna ogledala, kuhinja i kupatilo visoki sjaj, ekran, sve to je bio horor dok nisam od bebca ukrala jednu pelenu. Sad se divim samoj sebi kada jednim potezom bude sjajno. Mozda i ne mora magicna pa pelena ali to mi je navika.
pre 9 dana, 00:00
Bivši Mer Glass, sad se zove Clin čini mi se. Plava krpa Fino, peri u mašini na 60 stepeni bez omekšivača. I da te utešim, imam 29 prozorskih stakala.
pre 9 dana, 00:32
@srebrna- cutim onda sa duplo manje prozora. 🤗 Hvala na savetu. 😉
pre 9 dana, 13:31
1 2 Sledeći