Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Ciscenje prozora

Postovane clanice/domacice/zene/devojke kojom krpom najbolje brisete prozore? 🤔🙃 Znam rakija/novine/ubrus, ali nece dugo da se izvetri miris tatine domace prepecenice, pa mi bude lose. 😂 Ubedljivo su mi bile najbolje mikrofiber krpe iz Home Centra, medjutim, nemaju vise takve.... Probala sam Viledine, takodje iz DM-a, na pijaci neke, cak i Fino i sve mi ostavljaju tipkice. 🤪 Dajte neki savet... 🙏
2019 11 05
Ubrus je najbolji. Samo sto treba brdo ubrusa ahahahahha. Ali odradi posao :D brzo i lako. Bez ikakvih tragova, truncica i slicno
2019 11 05
Ma, znam, ali za mojih 11 prozora trebalo bi mi dobrano rolni ubrusa. 😂😂😂
2019 11 05
Mene su izludele krpe i tragovi i prešla sam na onaj brisač plastični sa gumom na rubu. Preporodila sam se, moja iskrena preporuka ;)
2019 11 05
Hvala Vam.... Kupih juce taj gumeni brisac u Jysku, pa cu bas videti... 😉
2019 11 05
Takodje, kupila sam u Yisku taj brisac sa stapom, sa jedne strane sunjder, sa druge guma.. Prozori cisti za par minuta. Eventualno ako ostane malo negde nesto nekom krpicom, ubrusom izglancati 😊 Vidjala sam ih i po Tempu, verovatno ima svuda, a kostaju oko 300din...Od kada to imam, na krpe za prozore vise ne pomisljam 😊
2019 11 05
> Icka89: > Takodje, kupila sam u Yisku taj brisac sa stapom, sa jedne strane sunjder, sa druge guma.. Prozori cisti za par minuta. Eventualno ako ostane malo negde nesto nekom krpicom, ubrusom izglancati 😊 > Vidjala sam ih i po Tempu, verovatno ima svuda, a kostaju oko 300din...Od kada to imam, na krpe za prozore vise ne pomisljam 😊 E, pa bas hvala. Taj sam kupila (jedna str sundjer, druga guna), tamnonplave boje. Nego mi nesto cudan sundjercic, ali, videcu. Uzedoh ovaj sto mu se izvlaci drska.
2019 11 05
Hvala dame ❤️
2019 11 05
Ima krpa u Farmasiju, bas za staklo, samo mlaka voda I predjete posle suvom. Kao pre magicne sto su bile one glatke, cudo kako ciste...
2019 11 05
@ljubicaPezos, hvala, probacu i te. A secam se tih magicnih krpa pre dvadeset i kusur godina, majka moja ih imala... U to vreme bile paprene, 20 maraka. 😉
2019 11 05
Da nije neka kupila ono čudo u Lidlu? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c1b11092620b3eab75a09f0ed50e2745.jpg)
2019 11 05
@milesanja, i ja sam bacila oko na to sopocalo, ali ne znam nikog da je koristio. 🙃
2019 11 05
Meni je najbolja pamucna tetra pelena. Obicno sredstvo za staklo i magicna krpa pa onda pelena. Cela kuca mi je puna ogledala, kuhinja i kupatilo visoki sjaj, ekran, sve to je bio horor dok nisam od bebca ukrala jednu pelenu. Sad se divim samoj sebi kada jednim potezom bude sjajno. Mozda i ne mora magicna pa pelena ali to mi je navika.
2019 11 06
Bivši Mer Glass, sad se zove Clin čini mi se. Plava krpa Fino, peri u mašini na 60 stepeni bez omekšivača. I da te utešim, imam 29 prozorskih stakala.
2019 11 06
@srebrna- cutim onda sa duplo manje prozora. 🤗 Hvala na savetu. 😉
2019 11 06
1 2