Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Primark kupovina

Zemske jel neka od vas bila u Becu u Primarku? Planiram da idem u decembru. Idem sad prvi put,znam da imaju milion stvari,pa me zanima kako ste zadovoljne za te pare? 😂Moj bebac ima dosta stvari odatle i bas je lep pamuk,milion puta sam oprala do sad,i stoji na mestu,a smesne su im cene. 😀 Kako vam se cini roba za odrasle? 😊
pre 5 dana, 21:29
Imam i imala sam dosta njihove garderobe od kupaceg kostima, do dzempera, suknji, kaputa, majici... Za te pare je skroz ok i sve je potrajalo vise sezona i dalje je ok, jedino se kupaci raspao ali i bilo koji drugi bi posle par sezona i toliko nosenja. Retko se u danasnje vreme nadje nesto bas kvalitetno, cak i kada je skuplje, tako da za te pare je super, na snizenju pogotovo. :-)
pre 5 dana, 22:09
Ja obozavam Primark, a preporucujem i Colloseum(za nijansicu je skuplje, ali svakako jeftino). Sta god da sam kupila sebi ili drugima, od stvari za kucu, ukrase, odece, obuce, sve je super ispalo. Cak sam kupovala i kozmetiku i sminku u Primarku, i bas sam iznenadjena. Inace sam imala predrasude da kupujem to u takvim radnjama..Moze svasta da se kupi za ok cene. Sto se tice odece za odrasle, meni se nekad svidi sve bukvalno, a nekad par stvari.. Sve zavisi kakva tad ponuda bude. I muske stvari su bas dobre..Idem cesto u Bec, i Primark nikad ne zaobidjem, tako da ga preporucujem. Najvise volim u decembru i januaru, moze svasta da se nadje na snizenju😊
pre 5 dana, 22:29
Hvala puno na odgovorima😊 E pa super,mozda i mene doceka snizenje 😍 Znaci ima sve tamo,oke,opalice me slog neki verovatno kad udjem 😂
pre 5 dana, 22:54
28. Nov ima snizenje i do 80%. Tako bar pise. Ja ako budem pri novcu planiram tad da idem. Imaju vec organizovanu turu autobusom, ovi sto svaki dan voze za Bec. Oko 30 e je karta povratna. A primark bas ima lepu garderobu.
pre 4 dana, 09:55
Preko koje agencije je ta tura i da li je to jednodnevni izlet? 🙃
pre 4 dana, 11:35
Odlican kvalitet
pre 4 dana, 11:40
> Shyshymiga: > 28. Nov ima snizenje i do 80%. Tako bar pise. Ja ako budem pri novcu planiram tad da idem. Imaju vec organizovanu turu autobusom, ovi sto svaki dan voze za Bec. Oko 30 e je karta povratna. A primark bas ima lepu garderobu. Omg 80% , steta ja idem pocetkom decembra 😪 Da tako nesto bude 30 40 e ,ima i ovih sto ti dolaze ispred kuce pa te voze,ali oni su malo skuplji ja mislim...
pre 4 dana, 14:45
Ja sam cula za ove Feniks giz... Imaju tu turu bas 28. Nov... Jednodnevni je izlet. Pritom se posecuju dva trzna centra, ovaj prvi ne znam koji je, ima 150 radnji, a drugi je primark. Al ja bih sacuvala vreme i novac za primark. Nego ti popusti nekad znace samo za vece prodavnice gucci, prada i sl, tako bar kazu, ja ne znam, na skuplje komade (400,500 e) , a ne na ovo sto mi kupujemo. Ko zna, ja nisam bila. Al zbog primarka bih otisla
pre 4 dana, 14:58
Odnos cena/kvalitet super. Ja volim primark, mada preprodavci na našim sajtovima klepaju.
pre 4 dana, 15:07
Primark imate u SCS shoping centru i u G3 shoping centru. S vremena na vreme imaju sniženja, kod njih nema nekih pravila. U suštini stalno dopunjuju radnju novim modelima. Ja sam kupovala kod njih bar 5,6 puta ako ne i vise. Kvalitet garderobe za muskarce je super, za decu kako sta, neke stvari su skroz ok, neke se brzo ucebaju, carapice su dosta povoljne ali nisu cist pamuk nego je mesano sa sintetikom. Sto se tice zenskih stvari, farmerice su im skroz ok, trenerice se posle nekog vremena ucebaju, imaju vise i manje kvalitetne majice i dukseve, pa ko sta voli, torbe i rancevi su im skroz ok, da izdrze bez problema jednu ili dve sezone, pidzame su isto skroz ok sto se tice kvaliteta. Sve u svemu, ako mene pitate, tamo uvek.treba kupovati. 😉
pre 4 dana, 23:05
> MlleSanja: > Odnos cena/kvalitet super. Ja volim primark, mada preprodavci na našim sajtovima klepaju. Da , postaje vise smesno koliko preteruju sa cenama
pre 3 dana, 09:35
> Dacasm: > Primark imate u SCS shoping centru i u G3 shoping centru. S vremena na vreme imaju sniženja, kod njih nema nekih pravila. U suštini stalno dopunjuju radnju novim modelima. Ja sam kupovala kod njih bar 5,6 puta ako ne i vise. Kvalitet garderobe za muskarce je super, za decu kako sta, neke stvari su skroz ok, neke se brzo ucebaju, carapice su dosta povoljne ali nisu cist pamuk nego je mesano sa sintetikom. Sto se tice zenskih stvari, farmerice su im skroz ok, trenerice se posle nekog vremena ucebaju, imaju vise i manje kvalitetne majice i dukseve, pa ko sta voli, torbe i rancevi su im skroz ok, da izdrze bez problema jednu ili dve sezone, pidzame su isto skroz ok sto se tice kvaliteta. Sve u svemu, ako mene pitate, tamo uvek.treba kupovati. 😉 Hvala puno na odgovoru 😊💕
pre 3 dana, 09:36
> uvanazajonje123: > > Dacasm: > > Primark imate u SCS shoping centru i u G3 shoping centru. S vremena na vreme imaju sniženja, kod njih nema nekih pravila. U suštini stalno dopunjuju radnju novim modelima. Ja sam kupovala kod njih bar 5,6 puta ako ne i vise. Kvalitet garderobe za muskarce je super, za decu kako sta, neke stvari su skroz ok, neke se brzo ucebaju, carapice su dosta povoljne ali nisu cist pamuk nego je mesano sa sintetikom. Sto se tice zenskih stvari, farmerice su im skroz ok, trenerice se posle nekog vremena ucebaju, imaju vise i manje kvalitetne majice i dukseve, pa ko sta voli, torbe i rancevi su im skroz ok, da izdrze bez problema jednu ili dve sezone, pidzame su isto skroz ok sto se tice kvaliteta. Sve u svemu, ako mene pitate, tamo uvek.treba kupovati. 😉 > Hvala puno na odgovoru 😊💕 Nema na cemu.😃
pre 2 dana, 23:36