Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako vam ide prodaja?

> DoliBlack: > Meni se duplo poboljšala prodaja u odnosu na prošli mesec, ali ne prodajem samo na ovom sajtu. Da bi išla prodaja stalno se moraju ubacivati nove stvari, tj.obnavljati oglasi, jer mi se čini da brzo padaju u zaborav. I za neke stvarčice je potrebno vreme. Dok neko prokopa u moru garderobe baš našu stvar, još i da mu veličina odgovara... :) Velika je konkurencija, a i dosta njih je skeptično jer na žalost ima prevara svaki dan... Slazem se sa ovim... Konkurencija bas velika, a ja sam izgleda postala nestrpljiva :) Inace, nikada nisam prodavala na drugim sajtovima....
2019 11 15
Probajte i na drugim sajtovima. Na kupujem prodajem je besplatno, a na limundu i kupindu se plaća provizija za prodate predmete. :)
2019 11 15
> DoliBlack: > Probajte i na drugim sajtovima. Na kupujem prodajem je besplatno, a na limundu i kupindu se plaća provizija za prodate predmete. :) Hvala na informaciji :)
2019 11 16
meni na kupujem prodajem nikako ne ide, sta god da postavim niko nista ne pita ,:) al zato na limundo rasturam :') 💪 nego, jel zna neko sta bi sa sajtom 2hand?
2019 11 16
Mene na primer, dosta ljudi pita za razmenu , neki za prodaju. Nekad se desi da bas budu zainteresovani za kupovinu, traze mere, dodatne fotografije predmeta i onda posle svega toga vecina njih odustane tako sto samo nestane i ni ne odgovori. Cene smanjujem maximalno, tako da ne znam vise kako da poboljsam svoj sajt. Da li imate neki savet? <3
2019 11 17
Evo sad sam pogledala dve teme od ovih koje sluze za reklamu na perfidan način, kaputi i zimski aksesoari. Za te pare plus postarina imam novo u radnji jos mogu i da probam. Jedino je clanica koja je ovde komentarisala stavila okej cene. Garderoba je na ovom sajtu precenjena. Ne znam gde zive clanice koje prodaju, ali prosta racunica pokazuje da ovde nema smisla kupovati garderobu.
2019 11 17
Tako je Sanja.Primer,gledam crne helanke,i blago receno zgranuta+ptt,katastrofa..Mislim i bez ptt-a je katastrofa ,:)
2019 11 17
Ja u poslednje vreme Lalafo, iako se iskreno dosta iskvario taj sajt. Inace ja sam na lalafu imala profil cim je otvoren taj sajt i bilo je dobro sto je bila opcija “podigni predmet” i onda on bude prvi na pocetnoj strani i to si mogao ceo dan da klikces nisi bio ogranicen (svaki dan sam slala pakete i to po nekoliko) a sad samo jedanput dnevno mozes podici oglas na vrh pocetne, pa samim tim sad ima dosta manje pregleda, a sve vise clanova.
2019 11 17
> jelena2606: > Tako je Sanja.Primer,gledam crne helanke,i blago receno zgranuta+ptt,katastrofa..Mislim i bez ptt-a je katastrofa ,:) Crne helanke okej kvaliteta u Lidlu 500 dinara, I ima jos milion radnji domaci pamuk 600-700 dinara, h&m 900 i sl. Gledam kapute neki dan, h&m kaput novi model polovan kaput 25e ovde. Laž! Takav isti sam kupila pre osam godina u Nemačkoj i koštao je nov 30e. Onda se iznerviram i prestanem da gledam.
2019 11 18
Kako kad. Na sajtu samo treba imati strpljenja. Ima dovru ponudu i moram reci, ali postene kupce. Ja sam u proteklih 2 nedelje imala 2,3 divne saradnje. Usledile su brojne poruke za razmene i mere i slicno, ali od toga nije bilo nista. 😀😊😄
2019 11 18
Sve u svemu, meni ipak bolje ide prodaja ns MK nego na Kupujem-prodajem....ali pokusacu i na Limundu 😁
2019 11 18
Da sam prodala sve što su rezervisale pa nestale, bilo bi vrh :') Više stvarno reči nemam za dokone članice, a ni živaca.
2019 11 18
Iskreno, u poslednje vreme sam mnooooogo kupovala i to su sve bile skuplje i kvalitetne stvari. Ali dobra vest je da sam u odnosu na to ipak više prodavala. Tako da sam trenutno zadovoljna. Da kucnem u drvo ,:)
2019 11 19
Ja sam nova ovde :D valjda ce krenuti prodaja, posto za kupovinu ne brinem :D
2019 11 19
Ja sam mnogo vise razmenila nego prodala
2019 11 19