Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Kako vam ide prodaja?

> Moonlightbabe: > Mene na primer, dosta ljudi pita za razmenu , neki za prodaju. Nekad se desi da bas budu zainteresovani za kupovinu, traze mere, dodatne fotografije predmeta i onda posle svega toga vecina njih odustane tako sto samo nestane i ni ne odgovori. Cene smanjujem maximalno, tako da ne znam vise kako da poboljsam svoj sajt. Da li imate neki savet? <3 Da,da. Mnogo lakse ide razmena nego prodaja
2019 11 19
Pozdrav clanicama, meni ovde prodaja ide najbolje, mada sam od relativno skoro ovde 😊 Prodajem i preko instagrama tu ide isto ok. Oprobala sam se i na kupujem prodajem ali slabo ide.
2019 11 20
Meni ovog meseca uzas,proslog je bilo super 😀
2019 11 21
> VanjaKovcic: > Meni ovog meseca uzas,proslog je bilo super 😀 I kod mene nesto slicno... :)
2019 11 21
Hoce neka od vas razmenu? :)
2019 11 26
Kako vam ide prodaja na Kupujem prodajem? Ja sam tamo uvek dobro prodavala sve osim odece... Odecu prodajem ovde i na limunu i kupindu
2019 11 26
Čini mi se da na kupujem prodajem više kupuju mušku garderobu i da se poboljšala prodaja u odnosu na pre ili je to do mojih stvari. :) Podjednako mi ide prodaja na sva četiri sajta, svuda se proda ponekad po nešto. Ne može se očekivati bog zna šta pored tolike konkurencije, ali polako, prodaće se... :)
2019 11 26
Da li cesto obnavljate oglase na kupujem prodajem ? Meni tamo nikako nije islo :D
2019 11 27
> beogradjanka1: > Hoce neka od vas razmenu? :) Ja ne bih trenutno, hvala na ponudi 😊
2019 11 27
1 2 3