Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

NOVI PREVARANT?

![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/903ba859a9928cb187eddf764255447f.jpg) Zatamnila sam adresu.
2019 11 28
Meni je isto rekla da mi salje ovu torbu danas... Jos sam ostavila i podatke 🤦‍♀️... Klasicna prevara.
2019 11 28
> JECAMIRA22: > Meni je isto rekla da mi salje ovu torbu danas... Jos sam ostavila i podatke 🤦‍♀️... Klasicna prevara. I ja sam ostavila podatke. Mozda je i poslato jutros nesto, saznacemo sutra 😂
2019 11 28
> Majda87: > > JECAMIRA22: > > Meni je isto rekla da mi salje ovu torbu danas... Jos sam ostavila i podatke 🤦‍♀️... Klasicna prevara. > I ja sam ostavila podatke. > Mozda je i poslato jutros nesto, saznacemo sutra 😂 Nemam reci za ovaj bezobrazluk! Ko zna sta ce stici, pri tom nije ni malo 2000 dinara 🤔
2019 11 28
Da sam na vasem mestu ne bih podigla paket
2019 11 29
U pravu si, AnaDjxx, ne podizite paket. I ne nasedajte na fore niskih cena poznatih brendova jos sa sve etiketom. Nema toga kod nas.
2019 11 29
> TatjanaMikulic: > U pravu si, AnaDjxx, ne podizite paket. I ne nasedajte na fore niskih cena poznatih brendova jos sa sve etiketom. Nema toga kod nas. Ima kod mene KOOKAI farmerke sve sa etiketom za 2500 din,a dala bi ih i za manje ;) Ali Kokai nije u trendu tako da niko za njih i ne pita ,:)
2019 11 29
Ja mislim da je planirala da salje pakete koji sadrze neke gluposti, a ne porucen proizvod, pa gde prodje kao podignuto- prodje. Medjutim, od toga je verovatno odustala, posto od juce post express mozes da saljes samo uz podatke iz lk, I ista mora na uvid. Sto joj se naravno ne bi isplatilo...
2019 11 29
> jelena2606: > > TatjanaMikulic: > > U pravu si, AnaDjxx, ne podizite paket. I ne nasedajte na fore niskih cena poznatih brendova jos sa sve etiketom. Nema toga kod nas. > Ima kod mene KOOKAI farmerke sve sa etiketom za 2500 din,a dala bi ih i za manje ;) Ali Kokai nije u trendu tako da niko za njih i ne pita ,:) Ja obožavaaaaam kookai 😍😍😍😍😍
2019 11 29
Meni nista nije stiglo, verovatno je odustala kad je ukapirala da je provaljena... 😑
2019 11 29
Pazite se osobe,, Bojana Tepic, Zrenjanin a adresa Ive Vojnovica 64." Juce Sam uradila razmenu sa doticnom, sve je bilo super dok nisam poslala novu reebok jaknu, air max patike sa se zamenimo za air max 720.....taj sljam me je prevario, ugasio telefon I poslala stare cipele I kutiji. Adresa na koju sam poslala garderobu postoji I osoba, preuzela je moje stvari a onda ugasila telefon. Pokusala je da prevaru Jos jednu clanicu Jelenabodegraja! Ona mi se juce javila Clanica ce verovatno pokusati da prevari ponovo. Sve ce uraditi da vas ubedi, I da probate Ali ona naravno nije iz grada koji navodi, sve uradi, slika robu a onda vam posalje djubre! Ja cu prijaviti prevaru policiji a da li cemo takvim a stati na put to je pitanje. U svakom slucaju Pazite se peevarantkinja bez obraza!!!
2019 11 30
Čuda najčešće ne postoje, tako da nije mnogo verovatno da ćete kupiti ovu original KL torbu za 16eur. Prevaranti to obilato koriste. Kako je ovo sajt bez administratora neophodno je sa se članice međusobno čuvaju, informišu, ppdržavaju. Podrška za temu👌👍
2019 12 01
Ja sada gladala sajt KL I MK....Tasne sada na popustu su po 115e,a patike mk po 60 dolara...Hocu reci iako smo u Srbiji,gde je sve preskupo I precenjeno,meni su reper zvanicni sajtovi,gde orjentaciono mogu da vidim realne cene...Jos ako neki komad zavrsi u outletu,to je tek povoljno...Mislim da ipak mogu da se kupe povoljne brendirane stvari od osobe koja je to nesto kupila na popustu,nosila I sada hoce da proda,a nije alavae.Medjutim nazalost,primetila sam,vec vise puta pomamu za odredjenim brendovima,modelima..I svi ti profili lice..Ovde lopovi dobro I prolaze jer imaju nos koje slike I predmete da kace.
2019 12 01
1 2 3