Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sajt stavlja predmete u omiljeno

Sajt mi je sam stavio 6-8 predmeta koje nikada nisam stavila u omjljrno u omiljene. Da li se nekom od vas ovo desilo?
pre 24 dana, 10:50
Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala...
pre 24 dana, 12:09
> Anja0404: > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... Definitivno ne, nisu ni moje veličine, ni mog stila
pre 24 dana, 13:06
Svasta… > bunnies: > > Anja0404: > > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... > Definitivno ne, nisu ni moje veličine, ni mog stila
pre 24 dana, 15:59
Mozda ste otvarali sajt preko mobilnog, iskace gomila reklama i vi na brzinu isklikcete pa predmeti zavrse u omiljenim greskom
pre 24 dana, 18:04
> Anja0404: > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... Kada otvorite ponovo, predmeti se menjaju … Nisu uvek isti. I u staroj verziji niste takodje mogli da vidite sve, nego ponovnim otvaranjem su se prikazivali drugi predmeti.
pre 24 dana, 21:53
Vanesa, ja se toga uopste ne secam 😂 Znam da je tako bilo kad gledas tudje omiljene, ali ne secam se za svoje… > Vanesa72: > > Anja0404: > > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... > Kada otvorite ponovo, predmeti se menjaju … Nisu uvek isti. > I u staroj verziji niste takodje mogli da vidite sve, nego ponovnim otvaranjem su se prikazivali drugi predmeti.
pre 23 dana, 08:24
Sad sam shvatila šta se dešava, dodaje u omiljene sve tuđe predmete kad pogledam ko ima kakve lajkovane
pre 23 dana, 16:42
Meni ne… > bunnies: > Sad sam shvatila šta se dešava, dodaje u omiljene sve tuđe predmete kad pogledam ko ima kakve lajkovane
pre 22 dana, 11:57
> Anja0404: > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... I meni stoji 12 tačno, a znam da imam više ,:) Onda je to vrv nešto do sajta, ali nemam problem, sve je okej, baš sam došla na forum da vidim ima li novina oko funkcionisanja sajta.
pre 22 dana, 20:26
A da prosetate jos do dole i imate i sledecu stranicu? A prvo kliknete gore na srce i videcete SVE svoje omiljene?
pre 21 dana, 07:28
Ma sigurno je do sajta… > Stanitslava22: > > Anja0404: > > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... > I meni stoji 12 tačno, a znam da imam više ,:) > Onda je to vrv nešto do sajta, ali nemam problem, sve je okej, baš sam došla na forum da vidim ima li novina oko funkcionisanja sajta.
pre 21 dana, 17:31