Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sajt stavlja predmete u omiljeno

Sajt mi je sam stavio 6-8 predmeta koje nikada nisam stavila u omjljrno u omiljene. Da li se nekom od vas ovo desilo?
2024 05 22
Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala...
2024 05 22
> Anja0404: > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... Definitivno ne, nisu ni moje veličine, ni mog stila
2024 05 22
Svasta… > bunnies: > > Anja0404: > > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... > Definitivno ne, nisu ni moje veličine, ni mog stila
2024 05 22
Mozda ste otvarali sajt preko mobilnog, iskace gomila reklama i vi na brzinu isklikcete pa predmeti zavrse u omiljenim greskom
2024 05 22
> Anja0404: > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... Kada otvorite ponovo, predmeti se menjaju … Nisu uvek isti. I u staroj verziji niste takodje mogli da vidite sve, nego ponovnim otvaranjem su se prikazivali drugi predmeti.
2024 05 22
Vanesa, ja se toga uopste ne secam 😂 Znam da je tako bilo kad gledas tudje omiljene, ali ne secam se za svoje… > Vanesa72: > > Anja0404: > > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... > Kada otvorite ponovo, predmeti se menjaju … Nisu uvek isti. > I u staroj verziji niste takodje mogli da vidite sve, nego ponovnim otvaranjem su se prikazivali drugi predmeti.
2024 05 23
Sad sam shvatila šta se dešava, dodaje u omiljene sve tuđe predmete kad pogledam ko ima kakve lajkovane
2024 05 23
Meni ne… > bunnies: > Sad sam shvatila šta se dešava, dodaje u omiljene sve tuđe predmete kad pogledam ko ima kakve lajkovane
2024 05 24
> Anja0404: > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... I meni stoji 12 tačno, a znam da imam više ,:) Onda je to vrv nešto do sajta, ali nemam problem, sve je okej, baš sam došla na forum da vidim ima li novina oko funkcionisanja sajta.
2024 05 24
A da prosetate jos do dole i imate i sledecu stranicu? A prvo kliknete gore na srce i videcete SVE svoje omiljene?
2024 05 25
Ma sigurno je do sajta… > Stanitslava22: > > Anja0404: > > Jeste li sigurni da ih nikada niste dodali, mozda ste zaboravili? > > Ja sam primetila da su dodali neku novu opciju, pise OMILJENO, tu mi stoji 12 predmeta, a imam ih mnogo vise... Medjutim, nista nisu dodali, sve sam ja sama dodala... > I meni stoji 12 tačno, a znam da imam više ,:) > Onda je to vrv nešto do sajta, ali nemam problem, sve je okej, baš sam došla na forum da vidim ima li novina oko funkcionisanja sajta.
2024 05 25