Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Ovde se više ni poklon ne sme poslati članicama

Izgleda da sam ja poludela što stalno hoću nekom nešto da poklonim. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/10d66f1ac7d490e2a9fcce442c803b57.jpg)
2019 11 28
Postavila sam korset u temi “Poklanjam” javila se devojka/žena da ga želi. Taj dan kada sam htela poslati slala sam jos 4 paketa sa otkupninama i devojka u pošti je pogrešila i stavila otkupninu. To sam primetila kada sam trebala da potpišem papir. Odmah sam je zamolila da stornira i stavi bez otkupnine. Sto je ona i uradila i ja sam taj PE u zurbi zguzvala i stavila u dzep da bih mogla da pozurim jer se i ona iznervirala. Kako sam izasla i svim devojkama slikala PE, slikala sam doticnoj PE sa sumnjom da je taj storniran i odmah joj najavila. Danas mi stize nazad paket, sa duplom postarinom i naravno bez otkupnine. Doticna kaze da sam lazov, prevarant i da njoj nista nije stiglo. Pisala sam joj poruke na sajtu i nije odgovarala i danas kad sam joj dala negativno oglasila se da joj nije stiglo. Ja cu slikati postexpress i objavicu ako treba licno njene podatke, da je paket poslat i bez otkupnine. Sta se sa njom desilo ne znam.
2019 11 28
Ta clanica stalno lovi poklone,bas sramota treba da je bude! Nezahvalna i jos bezobrazna!
2019 11 28
> kiki81: > Ta clanica stalno lovi poklone,bas sramota treba da je bude! Nezahvalna i jos bezobrazna! Pre negde sam ostavila u nekoj od tema upozorenje na nju. Meni se isto javila ponovo za poklone i posto joj je to novi profil, kada je ostavila podatke, koje sam ja naravno zapamtila, samo sam joj poslala da treba da je sramota i da od mene nista vise nikada nece dobiti i da se ne javlja....kasiopeja stara....
2019 11 28
Ja ne mogu da verujem da takvih ljudi ima, ne smes vise nikome verovati. Sve bih razumela ali ovakvo magarčenje ne. Treba da je bude sramota.. Šta da radim sad zbog negativne? ☹️
2019 11 28
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bdb1fd85dbb53307b0346885291cd5a0.jpg)
2019 11 28
Ja ne znam sta ona hoce da proverava na sajtu 😂
2019 11 28
> Dadanagaga: > > kiki81: > > Ta clanica stalno lovi poklone,bas sramota treba da je bude! Nezahvalna i jos bezobrazna! > Pre negde sam ostavila u nekoj od tema upozorenje na nju. Meni se isto javila ponovo za poklone i posto joj je to novi profil, kada je ostavila podatke, koje sam ja naravno zapamtila, samo sam joj poslala da treba da je sramota i da od mene nista vise nikada nece dobiti i da se ne javlja....kasiopeja stara.... Kovačica mesto???
2019 11 28
Sem nekih clanica kojima zelite nesto da poklonite,i koje eventualno "poznajete"sa foruma pa su vam simpeticne.pa injim je ok...Ne znam zasto uopste i poklanjate,ostavite pored kontejnera neko ce da pokupi,kome stvarno treba..Ne skupljeju samo cigani ono sto je pored kante,nego i sirotinja..Pre neki dan sam videla starijeg coveka,nije nikakav odrpanac,skroz normalan,kako skuplja hleb iz kontejnera.Tuga..Tako da prosledite nekome kome stvarno treba ili nekome ko ce se radovati nekoj krpici...
2019 11 28
Radim i to, dajem i crvenom krstu, ali slažem se sa tobom da je to mnogo bolja opcija. Generalno krpice poklanjam tu, jer znam da i ovde neke devojke nažalost isto nemaju sebi da pruže, ali posle ovog držaću se “ lice u lice “ > jelena2606: > Sem nekih clanica kojima zelite nesto da poklonite,i koje eventualno "poznajete"sa foruma pa su vam simpeticne.pa injim je ok...Ne znam zasto uopste i poklanjate,ostavite pored kontejnera neko ce da pokupi,kome stvarno treba..Ne skupljeju samo cigani ono sto je pored kante,nego i sirotinja..Pre neki dan sam videla starijeg coveka,nije nikakav odrpanac,skroz normalan,kako skuplja hleb iz kontejnera.Tuga..Tako da prosledite nekome kome stvarno treba ili nekome ko ce se radovati nekoj krpici...
2019 11 28
Radmila Kostić Banatski Brestovac > Debela_devojka: > > Dadanagaga: > > > kiki81: > > > Ta clanica stalno lovi poklone,bas sramota treba da je bude! Nezahvalna i jos bezobrazna! > > Pre negde sam ostavila u nekoj od tema upozorenje na nju. Meni se isto javila ponovo za poklone i posto joj je to novi profil, kada je ostavila podatke, koje sam ja naravno zapamtila, samo sam joj poslala da treba da je sramota i da od mene nista vise nikada nece dobiti i da se ne javlja....kasiopeja stara.... > Kovačica mesto???
2019 11 28
Ja sam 2x imala saradnju sa clanicom. Jednom sam joj prodala stvar uredno je uplatila novac na racun i podigla sutradan paket. Drugi put sam joj poklonila stvar takodje sve savrseno proslo. Platila je postarinu i podigla paket. Mozda je stvarno doslo do neke greske
2019 11 28
:") :")
2019 11 29
Naravno ona je i sama rekla da su joj u posti gde je slala , bili drski prema njoj cak kaze nisu joj dali ni PE posiljke ja zaista neznam sta se desava sa tom zenturacom , ja joj nisam kriva
2019 11 29
Ima njih koji se, prave da su " savrseni, i iskreni prema sebi" . Medjutim, to je ipak njihov zivot, i ne zanima me.Jos analiziraju tudju psihu, i prave se psiholozi, a svoju zapostavili hahahah " Pometi prvo ispred svog praga" , i analiziraj sebe, i svoje ponasanje, u trenutku bijesa, i navale negativnih energija, i emocija
2019 11 29
1 2