Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Zasto su kosulje i bluze skupe na sajtu?

Da li se samo meni cini da su kosuljice i bluze prilicno skupe na sajtu? Uvek entuzijasticno kliknem na kategoriju Kosulje ne bih li pronasla neke jeftine krpice da malo obnovim svoj ormar i uvek se razocaram cenama koje neretko odu i preko 1000 dinara, to je mozda ok cena za novo sa etiketom, ali i polovne kosulje prodaju po tim cenama... Po kojim cenama vi praktikujete kupovinu takvih stvarcica? :)
2019 12 03
Kod mene nisu skupe :), i uvek korigujem cenu > SandraKg93: > Da li se samo meni cini da su kosuljice i bluze prilicno skupe na sajtu? Uvek entuzijasticno kliknem na kategoriju Kosulje ne bih li pronasla neke jeftine krpice da malo obnovim svoj ormar i uvek se razocaram cenama koje neretko odu i preko 1000 dinara, to je mozda ok cena za novo sa etiketom, ali i polovne kosulje prodaju po tim cenama... > Po kojim cenama vi praktikujete kupovinu takvih stvarcica? :)
2019 12 03
Mnoge stvari na ovom sajtu su precenjene,naročito kada je u pitanju polovna garderoba koja je u većini slučajeva i skuplja od nove. Prilikom kupovine ili se raspitam za korekciju cene za koju mnoge članice hoće da izađu u susret ili pronađem nešto što bi odgovaralo mom budžetu ali retko. 😀
2019 12 03
Sve zavisi od marke i stanja... I po prodavnicama su baš skupe... Ja sam po 4000 plaćala nove, nekad i više, pa posle prodavala za 600 kad su omalile... Prodale se, ali to mi dođe jeftino, s obzirom da ih skoro nisam ni nosila... Sad sam sa poslovnih prešla na vintage, ali i te nisu uvek jeftine... Mada nije mi žao ako su neke baš unikatne 😊 Mislim da ih imam oko 40, 50, pa sad retko i nađem nešto što nemam. 😊 Baš sam fanatik 😎 Do 900 mi je ok za te vintage.
2019 12 03
Ja često napravim akciju i stavim sve po 100 din komad . Oni koji kupe uvek mi kažu da su oduševljeni stanjem krpica i da su bili sumnjičavi zbog niske cene,a stvari uglavnom budu kao nove, bez znakova korišćenja. Ne znam zasto se jeftinije krpice zaobilaze, meni je poenta ovog sajta da se svi rešimo viškova koji nam iz bilo kog razloga više ne trebaju po nekim simbolicnim cenama.
2019 12 03
I ja volim košulje, zato ih imam često na profilu, par baš dobrih sam kupila ovde na sajtu, ali iskopam povoljno. Moram priznati da imam komšimicu, inače je nastavnica, sada već u penziji, koja mi često prosledi košulje koje više ne nosi, a pošto je i šnajderka, i to dobra, nekada budu i neke prepravljene ili neke koje je šila za sebe, pa su samim tim i unikatne. Inače sve te skupe košulje na sajtu, često nisu ništa spec, samo su,, skupo plaćene" 😂
2019 12 04
Ja ih imam brdo, ranije sam ih nosila, sada godinama samo stoje u ormaru jer ih više uopšte ne nosim. Moraću da okačim to ovde, nisam znala da je to u potražnji sada. 🤷‍♀️
2019 12 04
Ja prodajem novu esmara kosulju, samo je etiketa skinuta za 650din, a naravno korekcija cene je uvek moguca, prodaala sam i juce original CK za 800.. Tako da ne znam ni ja cemu te astronomske cene
2019 12 04
Košulje rado nosim, kupovala sam i ovde, a neke svoje prodajem. Košulje koje su ovde preko 1000 dinara i ne gledam, a ima ih lepih i po znatno nižoj ceni ;) Na profilu imam dve, tri košulje po 500 dinara, kao nove. Moja mama ima profil ovde, ima nekoliko košuljica kariranih i bluze po cenama 300-500 dinara... Znači, ima košulja koje nisu astronomskih cena, samo treba da se potraži :)
2019 12 04
Da li clanice uopste uspeju da prodaju kosulje i bluzice ovde po tim cenama preko 1000 din? Meni je drago kad usrecim neku clanicu koja kupi povoljno a odgovara joj :)
2019 12 04
Pa nisu bas kod svih. Kod mene ima bas lepih i povoljnih. 😊
2019 12 04
Imas kod mene kosulje. Sve su kao nove bukvalno, posto smo iz istog grada mozes da dodjes da pogleda bez obaveze da kupis.
2019 12 05
Kod mene su u proseku 500 din. , a sve je zaista kao novo.
2019 12 09
Kod mene nisu ✌🏻
2019 12 11
Kod mene ima bluza, max 500 din, svakako se uvek mozemo dogovarati oko cene, planiram do kraja nedelje i kosulje da ubacim :")
2019 12 11