Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jedno slika,drugo proda! Prevara

Original moncler jakna kosta preko 1000 e, tako da ni polovna ne moze nikad biti prodata za male pare. Isto vazi i za Bogner😀 Naravno da je sve kopija> jelena2606: > Ovo po meni gledajuci originalnu sliku clanice koja je prodavala uopste nije original Moncler...Ubuduce ako niste u toku,to bar ja radim kada nisam sigurna,konsultujem se sa nekom clanicom koja je upucena u odredjeni brend ili model Ili sa nekim iz okruzenja...Isto vazi za 95% jakni Bogner, koje se ovde prodaju kao original,rade ih novopazarci.Odlicne su kopije ali nisu originali. > Ovde je neko nekada dao odlicnu ideju,da se salju stvari u providnoj kesi ili foliji tako da odmah,pre preuzimanja,odnosno otkupa, mozete da zakljucite da li predmet odgovatra opisu.
2019 12 08
Mogu da kostaju povoljno ako su nosene vise godina i jos se skijalo u njima..I one gube svoju prvobitnu funkciju posle odredjenog vremena.Mislim na one koji kupuju te jakne jer provode po nekoliko meseci na planini pa im treba kvalitet,ne zbog neke mode ili prestiza..Moj muz ima Barton jaknu kupljenu pre 15 godina kostala je oko 500-600e..Iskreno sta je ta jakna i koliko snega popila,bilo bi me blam da je okacim ovde i za 1000 din..A pritom na oko jakni nista ne fali.Mogla bih da napisem"Malo nosena,mnogooo vise placena" ,:)
2019 12 08
Nije mi uopste ni bilo vazno da li je moncler ili bershka ili teranova Ja sam jaknu kupila jer mi se svidela na slikama Da sam dobila to sto sam narucila,ne bi me ni zanimalo da li je original ili ne Ali sad je svaki komentar suvisan jer se ona i dalje ne javlja,novac necu dobiti,jakna nazalost ostaje kod mene i eto.
2019 12 08
> svejezauzeto3: Pre svega ja nigde nisam rekla da podrzavam clanicu koja je prodala jaknu , gde ste vi to procitali ??? Ne pravim se pametna , ja sam rekla da je jedino resenje da clanica dobije nazad svoj novac , a da vrati jaknu . Nisu male pare , pa i opet da je 500 din nije okej. Da je trebala da trazi vise slika , snimaka , odgovora , trebala je . Polazeci od sebe svi mi ocekujemo lepu saradnju i sigurno da ne kupujemo nesto sa ocekivanjem da ce nas neko zeznuti . Nisam nimalo bila sarkasticna , ne poznajem ni jednu ni drugu clanicu . Osvrnula sam se samo na opis profila ostecene clanice jer je clanica koja je prodala jaknu mogla isto to da stavi i onda bi bilo puj pike ne vazi . Poslato , prodato i nema reklamacije (iako se slazem da jakna nije ta sa slike , krzno ne odgovara onom sa slike i realno stanje nije takvo ) . Mada i u ovom slucaju vidimo da nema razlike posto se doticna ne javlja , a kazete da je aktivna na sajtu. svejezauzeto3 , u svakom slucaju zaobidjite me sa svojom negativnoscu i sledeci put malo bolje procitajte sta sam napisala . Milice , izvinite ako sam vas uvredila , nije mi to bila namera . Zelim vam da vratite sto pre svoj novac i da se resi situacija . :")
2019 12 09
> morena92: Procitala sam ja vrlo dobro sta si napisala, vise puta, priznaj da si napisala glupost i ne vadi se 😀
2019 12 09
Bitno da ste vi razumeli bolje nego ja , sad mi je laknulo . :)
2019 12 10
> morena92: > Bitno da ste vi razumeli bolje nego ja , sad mi je laknulo . :) Ee drago mi jee ☺☺
2019 12 10
Da li neko zna kako ide to sa tuzbom,za internet prevaru U pitanju je iznos od 5000 Sa postarinom,to je preko 5000 Ovo sam nasla samo ali je za kupujem prodajem ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/afcc47c853bed1051af594072c5094a4.jpg)
2019 12 10
I 5000 se racuna, mislim da onda ne moras privatno nego samo podneses prijavu pa ce oni da odrade ostalo.
2019 12 10
Da, preko 5.000 dinara se za krivicna dela goni po sluzbenoj duznosti. Ponesi licnu kartu, telegon sa dopisivanjem i slikama (kako bi krim.tehnicari mogli da odrade fotodokumentaviju) i daj prijavu na zapisnik. Objasnice ti to u stanici. Javi sta su kolege u policiji uradile 😊
2019 12 11
Da li mozete da verujete da sam dobila DVE negativne od clanice koja me je prevarila? Ahahahah a u opisu samo tacka Valjda se uvredila sto sam ja njoj dala negativnu,pa da vrati istom merom😂😂😂 Samo sto sam ja ostala bez 5000 din a ne ona
2019 12 16
Nema negativnih na tvom profilu, obrisao je admin verovatno ☺️
2019 12 16
1 2 3