Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motorcikli, bicikli /

Koji "zenski" automobil kupiti do maksimalno 4500e?

Tek sam polozila, pa bih volela neki mali auto da kupim, do 4500e, dizel? Koje su vase preporuke, sta vozite? :)
2019 12 09
Dizel za te pare mozete da birate. I jos da valja. Najbolje neki Fijat ili npr Zastava 10( ova novija). Zapravo, posto ste tek polozili a imate toliko novca, kupite auto za koji su delovi jeftiniji. Nikako Reno, Pezo, Alfa... Jer su delovi za te autom.skupi u Srbiji. Za ove nase rke od puteva najbolje se pokazao punto. Vozila sam Alfu 147, ali je preskupa za odrzavanje... Al to je tako jak auto, da nema cimanja ni kad idete uz velika brda. Sad vozim Pezo, i veoma sam razocarana. A Punto mi je trenutno san, zbog ovog uzasa of Pezoa.
2019 12 15
Najbolje neki opel nemci su nemci :D
2019 12 20
Ja se slazem sa Sandrom! :-) Vozim Opel I bas sam zadovoljna!
2019 12 21
Inace, ako ste tek polozili, nemojte mnogo novca da ulozite u auto, izgrebacete ga I ostetiti gomilu puta dok se ne naucite proceni I steknete iskustvo, a bice Vam svaki put zao...
2019 12 21
> Oleloleeee: > Inace, ako ste tek polozili, nemojte mnogo novca da ulozite u auto, izgrebacete ga I ostetiti gomilu puta dok se ne naucite proceni I steknete iskustvo, a bice Vam svaki put zao... Ja sam pre 2 nedelje polozila i uhvatio me je novi zakon da ne sme da se voze kola jaca od 109, konjaa.. Sad moram i ja da kupim auto posto ovaj koji imamo mi u kuci " ne smem " da vozim po zakonu :')
2019 12 25
Ja sam položila tipovanje pre par dana i sad treba da krenem na časove vožnje isk imam malo veću dioptriju i plašim se da neću proći lekarski,ali meni je mikra ja msm Nissan zapala za oko toliko je lepa i udobna i kažu da je jako dobra za početnike 🙂> krempitica90: > Tek sam polozila, pa bih volela neki mali auto da kupim, do 4500e, dizel? Koje su vase preporuke, sta vozite? :)
2021 09 11
Unisex Peugeot 308 💋🥰😍 bomba za moj ukus!!! Npr
2022 05 26
Ili moze i 307 Samo 308 je elegantniji i nabudzeniji, malo velepsi!!!!
2022 05 26