Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć, prevarena sam!

Ne znam kako da se posavetujem jer sam bila U sličnoj situaciji prošle godine. Poručila sam stvari U vrednosti od 4500 din. Plaćanje je bilo pouzecem tako da me je sve iznelo skoro 5000. Kada sam otvorila paket već u pošti, videla sam da ti nisi stvari koje sam porucila nego neke stare krpe koje nisu ni bili na profilu dotične. Pozvala sam je na kontakt telefon, ali već je bila nedostupna. Otišla sam kod kontrolora koji mi je rekao da odmah odem u policiju. U medjuvremenu ulazim na sajt I vidim da je prevarila još dve devojke isto tog dana, jer su ostavile negativne. Pokrenut je postupak protiv doticne i MUP je obustavio transakciju. Vraćeno mi je 4500,poštarina ne. Davala sam izjave, bio je veštak. Slikane su sve poruke kao i pošiljka. Ostale devojke nisu prijavile dok ih nisam kontaktirala. Ne znam koja je procedura kada si joj uplatila pare unapred na tekući racun. Ali mislim da treba da probas, jer mislim da dok se god ljudi vode time da ne mogu nista prevaranti ce nastaviti po svom. Probaj prvo na lep način. Mene je dotična kontaktirala kada nije mogla da podigne pare sa navodnim izgovorom da je pomesala pakete, medjutim ja znam da nijedna od devojaka nije dobila moje kao ni ja njihovo. I odbijala je da mi pošalje ponovo, ali moj. Nazvala me je lazovom kada sam joj rekla da sam pokrenula postupak I da zato ne može da podigne pare. Dala mi je negativne I kao kupac I kao prodavac, ali sam bar dobila svoje pare nazad.
2020 01 11
Pa to vam je uspelo zato sto ta devojka nije podigla novac jos, a ne znam kakva je procedura kad novac vec podignu> Matejinka: > Ne znam kako da se posavetujem jer sam bila U sličnoj situaciji prošle godine. Poručila sam stvari U vrednosti od 4500 din. Plaćanje je bilo pouzecem tako da me je sve iznelo skoro 5000. Kada sam otvorila paket već u pošti, videla sam da ti nisi stvari koje sam porucila nego neke stare krpe koje nisu ni bili na profilu dotične. Pozvala sam je na kontakt telefon, ali već je bila nedostupna. Otišla sam kod kontrolora koji mi je rekao da odmah odem u policiju. U medjuvremenu ulazim na sajt I vidim da je prevarila još dve devojke isto tog dana, jer su ostavile negativne. Pokrenut je postupak protiv doticne i MUP je obustavio transakciju. Vraćeno mi je 4500,poštarina ne. Davala sam izjave, bio je veštak. Slikane su sve poruke kao i pošiljka. Ostale devojke nisu prijavile dok ih nisam kontaktirala. Ne znam koja je procedura kada si joj uplatila pare unapred na tekući racun. Ali mislim da treba da probas, jer mislim da dok se god ljudi vode time da ne mogu nista prevaranti ce nastaviti po svom. Probaj prvo na lep način. Mene je dotična kontaktirala kada nije mogla da podigne pare sa navodnim izgovorom da je pomesala pakete, medjutim ja znam da nijedna od devojaka nije dobila moje kao ni ja njihovo. I odbijala je da mi pošalje ponovo, ali moj. Nazvala me je lazovom kada sam joj rekla da sam pokrenula postupak I da zato ne može da podigne pare. Dala mi je negativne I kao kupac I kao prodavac, ali sam bar dobila svoje pare nazad.
2020 01 11
> dacag79: > Pa to vam je uspelo zato sto ta devojka nije podigla novac jos, a ne znam kakva je procedura kad novac vec podignu> Matejinka: > > Ne znam kako da se posavetujem jer sam bila U sličnoj situaciji prošle godine. Poručila sam stvari U vrednosti od 4500 din. Plaćanje je bilo pouzecem tako da me je sve iznelo skoro 5000. Kada sam otvorila paket već u pošti, videla sam da ti nisi stvari koje sam porucila nego neke stare krpe koje nisu ni bili na profilu dotične. Pozvala sam je na kontakt telefon, ali već je bila nedostupna. Otišla sam kod kontrolora koji mi je rekao da odmah odem u policiju. U medjuvremenu ulazim na sajt I vidim da je prevarila još dve devojke isto tog dana, jer su ostavile negativne. Pokrenut je postupak protiv doticne i MUP je obustavio transakciju. Vraćeno mi je 4500,poštarina ne. Davala sam izjave, bio je veštak. Slikane su sve poruke kao i pošiljka. Ostale devojke nisu prijavile dok ih nisam kontaktirala. Ne znam koja je procedura kada si joj uplatila pare unapred na tekući racun. Ali mislim da treba da probas, jer mislim da dok se god ljudi vode time da ne mogu nista prevaranti ce nastaviti po svom. Probaj prvo na lep način. Mene je dotična kontaktirala kada nije mogla da podigne pare sa navodnim izgovorom da je pomesala pakete, medjutim ja znam da nijedna od devojaka nije dobila moje kao ni ja njihovo. I odbijala je da mi pošalje ponovo, ali moj. Nazvala me je lazovom kada sam joj rekla da sam pokrenula postupak I da zato ne može da podigne pare. Dala mi je negativne I kao kupac I kao prodavac, ali sam bar dobila svoje pare nazad. Da, zato što sam ja odmah otišla u policiju. Ne znam, možda je neko imao iskustvo sa tim.
2020 01 11
Pa sestro imas li brata,oca,ujaka,strica,dečka,muža itd..? Imas adresu njenu,uputi se sa nekim direktno na adresu po svoje pare.. Ne isplati se da je tuzis za tu sumu novca.. Ako je prijavis u policiju isto od toga nema nista jer nam je u drzavi sve trulo..
2020 01 12
Nemojte da sirite neistine i demoralisete da od prijavljivanja policiji nema nista. Nema nista jer upravo svi i polaze od toga da nema nista ili ih mrzi iz nekog razloga da se cimaju i onda naravno da nema nista kad nista nije ni prijavljeno. https://blog.limundograd.com/2016/11/prva-zatvorska-kazna-zbog-prevare-na-limundu/ https://blog.limundograd.com/2017/12/prevare-se-ne-isplate-druga-uslovna-zatvorska-kazna-zbog-prevare-na-limundu/ Ovde je jako bitno napomenuti da okrivljeni na kraju plate sve troskove, ne samo novac za koji su ostetili.
2020 01 12
> Esprit21: > Nemojte da sirite neistine i demoralisete da od prijavljivanja policiji nema nista. Nema nista jer upravo svi i polaze od toga da nema nista ili ih mrzi iz nekog razloga da se cimaju i onda naravno da nema nista kad nista nije ni prijavljeno. > https://blog.limundograd.com/2016/11/prva-zatvorska-kazna-zbog-prevare-na-limundu/ > https://blog.limundograd.com/2017/12/prevare-se-ne-isplate-druga-uslovna-zatvorska-kazna-zbog-prevare-na-limundu/ > Ovde je jako bitno napomenuti da okrivljeni na kraju plate sve troskove, ne samo novac za koji su ostetili. Slusaj,ja sam pre godinu dana sinu doneo biciklu iz Nemacke cija je vrednost bila nekih 300-400eura.. Pre mesec dana klinac ostavi biciklu ispred vrata i preko noci neko udje i i ukrade je.. Znas sta mi je rekao policajac kada sam otisao prijaviti? ZASTO OSTAVLJATE BICIKLE U DVORISTU,TO TREBA DRZATI U KUĆI.. halo bre,van svake pameti..Tako bi mi rekao i za Auto da su mi ukrali 'trebo si ga u sobu parkirati' Niti su napravili zapisnik niti su dosli kod mene u dvoriste da pogledaju pa mozda i nadju neki trag.. Boli njih ona stvar.. U Srbiji su lopovi zasticeni kao beli medvedi.. Zato se treba paziti jer ko dodje u situaciju da mu policija i doktori u Srbiji pomognu taj je najebao..
2020 01 12
Ralekrusevac. Slazem se sa vama, Ali opet mislim da treba probati. Ovde se ipak zna ko je napravio stetu. Ime prezime I adresa. Iskreno nije MI jasno zasto clanice koje su prevarene za vece sume to odmah I ne urade.
2020 01 12
> jelena2606: > Ralekrusevac. Slazem se sa vama, Ali opet mislim da treba probati. Ovde se ipak zna ko je napravio stetu. Ime prezime I adresa. Iskreno nije MI jasno zasto clanice koje su prevarene za vece sume to odmah I ne urade. Treba probati svakako,pokusati sve.. Ne treba odustati jer ce doticna nastaviti i dalje da vara.. I ne ide mi u glavu to prevariti nekoga i ukaljati obrazz za nekoliko hiljada dinara..ako si maher prevari drzavu,prevari banku,napravi milionsku prevaru tamo gde su vec lopovi.ja to podrzavam i svaka cast onome ko to moze,a ova sitna klosarenja po internetu sto rade clanice medjusobno za nekoliko hiljada dinara msm nemam komentar..
2020 01 12
Rale, naleteli ste na jednog neradnika sa tipicnim mozgom budzetlije koji razmislja da svakog meseca ima sigurna primanja, radio ili ne. Zato im treba uvesti da rade na procenat i efikasnost. Inace, zao mi je sto ste tako prosli. I mom drugu su ukrali bajs sa kojim se vozio i dovozio s posla, ali nije dobio odgovor kao vi. To je do policajca, nisu svi kao taj budzovan lezilebovic kojem se ocigledno ne radi vec bi da ubija vreme po kancelariji od prvog do prvog. Mislim da ste trebali da trazite nadredjenog i prijavite neradnika, ima i broj na koji to mozete prijaviti, mada vec unapred znam vas odgovor da od toga nema nista. Znam kako nasi ljudi razmisljaju i u startu odustaju te se iz generacije u generaciju prenose lose navike i stvaraju nove, umesto da ih iskorenimo. Jos nesto, kod vas je pocinilac nepoznat, a ovde se zna ko je. Devojka ima njenu adresu, ime i prezime i ovo lako moze da se resi uz dokaze i volju da se prijavi.
2020 01 12
Mom caletu su iy stana ukralali tablet i jos neke stvari.Prijavio je.Naravno nista nije ocekivao,tj da ce pronaci lopova.Medjutim lopov je uhvacen u nekoj drugoj kradji i nadjene su neke caletove stvari kod njega.Zvali su mog oca iz policije i vratili mu stvari,.Tako da zapisnik ipak vredi..A tom lopovu se prikacilo i ovo delo sto je pokrao mog oca..
2020 01 12
raspala, sutra dolazim da te nadjem u Jagodinu. Poslala si mi tvoj broj lako cu te naci
2020 01 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/efbdd4ff2c5b51fbbb9f67006c1301b5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9dcbc6fbed6bfa18932150d4887647ca.jpg)
2020 01 13
Platila uredno I sad trpi vredjanje ko je ovde lud zvala 10 puta da proverim kazu uplaceno
2020 01 13
> Danijela234: > Zdravo, nova sam na ovom sajtu, i naručila sam od jedne članice haljinu u vrednosti od 5000 dinara, uplatila sam joj novac i ona nije ispoštovala rok isporuke haljine iako mi je bilo važno, ali rekla sam u redu, nema veze, molila sam se samo da stigne posto sam joj uplatila novac pre nego sto je poslala iako nije bio takav dogovor, a ona mi nije poslala na vreme haljinu ... kada mi je stigla haljina imala sam šta i da vidim, haljina sva pocepana i apsolutno neuopotrebljiva, javila sam joj se i najljubaznije zamolila za povraćaj novca, jer je rekla da haljina nema nikakvih oštećenja i mana. Rekla je da ce vratiti novac za nekoliko dana, ja sam rekla da nema problema, sacekacu, opet sam joj se javila i rekla je opet za par dana, konacno kad je dosao dan da mi uplati novac nije odgovarala na poruke i pozive, SPUSTILA MI JE SLUSALICU, maksimalno sam joj izasla u susret i rekla da nema problema i da mi posalje posle nedelju, dve. Naravno i dalje ne odgovara na poruke i pozive, sta mogu da uradim, imam njenu adresu, ako joj posaljem nazad sa otkupom verovatno nece preuzeti. Neće preuzeti, ali možete otići na njenu adresu. Ja sam isto bila prevarena kao Vi i nije mi bilo žao da predjem 250 km i nadjem dotičnu. :-D
2020 01 22
> Danijela234: > Ja bih iskreno prvo da kontaktiram roditelje, da pokušam prvo da rešimo nekim mirnijim putem problem, žao mi je na neki način nje, vršnjakinje smo, sve razumem i da je potrošila novac brzo, ma na sve uslove bih pristala, nije problem, nikakvo objasnjenje nisam dobila zasto je tako nesto poslala, samo DOBRO I VAZI, I kasnije ignorisanje. Zao mi je i roditelje da joj pozovem odmah sebe stavljam u takvoj situaciji i verujem koliko bi meni neprijatno bilo da se tako osramotim pred njima, njih pre svega da osramotim zbog ovakve stvari. Taman sam htela da joj kažem nije problem da mi vratiš i za nedelju dana, odmah je spustila slušalicu, to me je mnogo uznemirilo, nije htela ni da me sasluša, niti da se izvini. Žao za sramotu. Tako kreće lopov da krade, prvo laže a onda prsti postanu lepljivi. Bolje na vreme da se digne prašina.
2020 01 22
1 2 3 4 5 6 7 8