Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Namestaj gde?!

Vec neko vreme trazim dobar namestaj. Posto je kosi krov u pitanju, trazili smo majstora za ormar... Uglavnom za ormar mi trazi 2800 e, cak nije puno drvo nego materijal koji lici na drvo...., da li je to realno?! Krevet smo trazili da nam se napravi.... Covek nas kulira nedeljama.... Zasto je tako tesko doci do majstora!? Sta preporucujete? Ikea mi je bzvz, emmezzeta dere, za krevet 70 hilj i to samo okvir, dusek jos toliko...... 🙄🙄🙄🙄 Gde vi kupujete namestaj?
2020 01 19
Jeste tako... Ja imam pored svoje sobe malu prostoriju namenjenu za garderober, i samo sam htela tu police i civiluke (bez frontova koji su najskuplji). Najjeftinije nigice, najjeftiniji materijal samo da izgleda pristojno (jedino su klizaci za dve fijoke kvalitetniji) i 400e... Ja lutam po tc zmaj vec mesecima. Prodavnica namestaja sara mi je super, u tom tc se nalazi. Kupila sam singl krevet za 11.000, 'kozni'frontovi, bira se boja, ima podnice. Forma ideale je uzasna, reklamirali smo 3 puta jer dodju monteri i ostete namestaj... A za svaku reklamaciju imaju 30 dana da je uvaze... I tako se glupa kuhinja vukla 3 meseca nezavrsena! Meni je emezeta super, nisam bas plakare gledala ali ugaone garniture su povoljne a lepe (ne kao u formi gde bljak)
2020 01 19
Bila sam u TC Zmaj, zapalo mi je par garnitura iz Dallasa i Vitoroga, ali nisam nasla ni jednu da je i lepa i udobna za spavanje, to je izgleda nemoguca misija. Zato smo resili da napravimo ugaonu, ali do majstora jos teze doci 😄 A ormar stvarno 2800 e pa previse, unutra obicna iverica samo spolja malo lepsi materijal koji lici na rustikal drvo.....na kraju mi se najvise isplati da kupim garnituru u Becu i platim transport!!!! 😅 I jedan stender za garderobu i cao 😂😂😂
2020 01 19
Svi majstori su pobegli u inostranstvo, najpre u Nemacku, da rade jer su placeni super. Ovde je sve otislo u biiip, sto se tice majstora, kao i medicinskih radnika. Tako da ono malo majstora sto je ostalo, deru sa cenama. Prosle godine smo kupili kucu i za sve sto treba da se uradi, morali smo da molimo, a onda cekamo, pa da platimo posteno. Neke stvari nismo.uspeli da uradimo, jer nismo.imali dovoljno novca. Ravnjanje dvorista 2500 evra, zatvaranje terase 3500 evra itd... Opcija je da odete u Ikeu i da prodjete jeftino i da vam se to raspadne za 3-4 godine. Ili da trazite jos preporuka za majstore, sto je kao da trazite kasiku u plastu sena, tj. nije nemoguce, ali potrebno je vremena :) Mi smo u nasem selu nasli majstora, koji ima 60 godina i on jedini svima popravlja sve i svasta po kucama, tako da, sto kaze moj muz, moramo da ga pazimo da nam se sto duze odrzi u zivotu. 😂
2020 01 19
http://www.tapetarmartin.rs/radovi Preporučujem ako NS nije daleko .. :D
2020 01 19
Kod mene je sve Ikea (Hemnes-ta linija ke kvaliteynija i malo skuolja od ostalih njihovih) A ugaona mi je ektorp sa lenjivcem trosed Bas iz tog razloga sto nema majstora (svi koji zanju posao su otisli) Stavila sam moju ugaonu na prodaju jer hocu da kupim isto ali dvosed i fitelju iz iste linije Oni su mi super jer kad se smoris od jedne bije ,kupila sam drugu boju ptesvlaka pa menjam ... Pa izgleda kao da imas novi namestaj Spavaca je Hemnes kao sto tekoh,a o udobnosti krevwra znaci jako dobar madrac..
2020 01 19
Uh bre 2800e!!Bez komentara!Mi smo radili orman od pravog drveta,ne bas nesto preterano kvalitetnog ali nije plastika i iverica..Kostalo nas je 300e.To nije uopste realna cena 2800e...Ima majstora,ali treba i naci dobre..Ako ste u Austriji,jeftinije vam je da tamo kupite namestaj pa da ga ovde donesete..Posebno sto je i veci izbor za manje novca i kvalitetniji je...Prijatelj mog oca je na Ebay kupio koznu garnituru kao novu za 42e i platio transport usluzni nekom coveku 200 e...Potrazite jos nekog majstora,odnosno ove koji prave kuhinje,plakare itd po meri..Ima ih bas dosta....
2020 01 19
> marijana24: > Svi majstori su pobegli u inostranstvo, najpre u Nemacku, da rade jer su placeni super. Ovde je sve otislo u biiip, sto se tice majstora, kao i medicinskih radnika. Tako da ono malo majstora sto je ostalo, deru sa cenama. Prosle godine smo kupili kucu i za sve sto treba da se uradi, morali smo da molimo, a onda cekamo, pa da platimo posteno. Neke stvari nismo.uspeli da uradimo, jer nismo.imali dovoljno novca. Ravnjanje dvorista 2500 evra, zatvaranje terase 3500 evra itd... > Opcija je da odete u Ikeu i da prodjete jeftino i da vam se to raspadne za 3-4 godine. Ili da trazite jos preporuka za majstore, sto je kao da trazite kasiku u plastu sena, tj. nije nemoguce, ali potrebno je vremena :) > Mi smo u nasem selu nasli majstora, koji ima 60 godina i on jedini svima popravlja sve i svasta po kucama, tako da, sto kaze moj muz, moramo da ga pazimo da nam se sto duze odrzi u zivotu. 😂 😁😁😁 Nisam verovala, ali stvarno kad treba da se nadje majstor mora jos i da se moli. Evo taj jedan za krevet, bukvalno treba da nam kaze da li je izvodljivo to sto trazimo i koliko bi iznelo, i on nas zavlaci nedeljama 🤣🤣🤣 pobegli svi van, ja sam isto pobegla, ali ovde covece nadjes namestaaj bud zasto i to super kvalitet, tamo......ispod 1000 e ugaone nisu i to mi se ne svidjaju uopste 😭
2020 01 19
> jelena2606: > Uh bre 2800e!!Bez komentara!Mi smo radili orman od pravog drveta,ne bas nesto preterano kvalitetnog ali nije plastika i iverica..Kostalo nas je 300e.To nije uopste realna cena 2800e...Ima majstora,ali treba i naci dobre..Ako ste u Austriji,jeftinije vam je da tamo kupite namestaj pa da ga ovde donesete..Posebno sto je i veci izbor za manje novca i kvalitetniji je...Prijatelj mog oca je na Ebay kupio koznu garnituru kao novu za 42e i platio transport usluzni nekom coveku 200 e...Potrazite jos nekog majstora,odnosno ove koji prave kuhinje,plakare itd po meri..Ima ih bas dosta.... Da, to cu verovtno i uraditi sa krevetom, ali problem je taj ormar, mora po meri jer je kosi krov 🙄 ali ormar nema ni klizna ni puno drvo niti neke pax fioke, i 2800 e!!!! Jos kaze to je najjeftinija varijanta 🙄 vojmi oca!!!! Ja rrko mozda se covek zbunio, racunao pravo puno drvo sa duborezom, ma jok kaze on eee da je puno drvo druga bi cena bila 🙄 Saljite mi kontakte kvalitetnih majstora❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2020 01 19
> Maculi: > http://www.tapetarmartin.rs/radovi > Preporučujem ako NS nije daleko .. :D Ma nije daleko nista, samo da moze da se odradi INACE TREBA MI ZA SMEDEREVO saljite mi preporuke, sad cu poslati sliku garniture
2020 01 19
BabyPink..Ja placem kada gledam ebay,toliko dobrog namestaja po stvarno smesnim cenama..Kada namestaj bude dosao na red, planiram da kupim sve preko ebay i da platim transport.Ovde je em ruzan namestaj,odvratni dezeni,skup i uglavnom nekvalitetan.Suzen izbor kao i kod svega ostalog. Ovaj majstor koji je meni radio vise nije na toj adresi,ne znam sta je sa njim...Mogu da se raspitam da li neko zna nekog dobrog...Ali svakako pogledajte po oglasima,bas ima dosta tih koji rade po meri.
2020 01 19
Nameštaj tipa Forma ideale i sl je njesra teško... tanka iverica, nije dobro ukrojeno, isečeno i sl. Ćale je stolar, ne radi sa masivom jer neće ga niko, samo pločasti materijal. Mogu reći da je iverica skroz ok ako se ne rasklapa 100 puta... On mi je radio sve od iverice po kući (jer ne volim medijapan) i znam da je dobar majstor, ali je skup...tipa ako je materijal toliko i toliko on za ruke uzima min 30% od cene materijala, zavisi šta je u pitanju. Apsolutna je preporuka ako se pravi nameštaj po meri da korpusi (unutrašnjost) budu od bele iverice 18mm jer je najjeftinija, a frontovi po želji.
2020 01 19
Sara20..Masiv,mislite na puno drvo?
2020 01 19
> jelena2606: > Sara20..Masiv,mislite na puno drvo? Yep 😁
2020 01 19
Eurosalon, Emmeti (Novi Sad), Simpo Majstor(stolar), preporuku imam za Beograd, moguce je da rade I okolne gradove....
2020 01 19
1 2 3