Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Zakazivanje kurira?

Devojke koje zakazujete kurira Post expresa, koja je procedura? Osim sto popunim adresnicu, je l treba da izmerim tezinu paketa? Da li moze da se zakaze u odredjeno vreme ili kako im je zgodno? Dajte neki info, u poslednje vreme mi je bukvalno nemogu e da stignem do poste 😥😥😥
2020 01 26
Ja koristim zakazivanje kurira već godinama, super je opcija :) Ovako, možeš da zakažeš kad god hoćeš, do 18h. Kažu da je vreme dolaska u okviru 4h od poziva, ali meni u 90% slučajeva dođu posle pola sata-sat. Ja popunim adresnicu, nalepim onaj broj i zapakujem paket u one njihove kese. Ukoliko nemas adresnice, zamoli kurira da ti ih donese. Ne meriš ti paket, samo napišeš težinu odokativno. Ukoliko često šalješ pakete, pri pozivu možeš da zamoliš da ti daju tvoj broj - npr. A1232 i onda samo izdiktiraš taj broj svaki sledeći put i njima izađu svi tvoji podaci za slanje, da ne moraš svaki put da diktiraš podatke. To je otprilike to :)
2020 01 26
Jao sjajno, bas si me obradovala! Onda pri zakazivanju mogu da trazim i broj i kese? To je super, bas olaksava stvar ☺️ Hvala ti puno na informacijama! ♥️
2020 01 27
Da da, zamolis da ti donesu kese, ili zamolis postara licno kad dodje. Nema na cemu :)
2020 01 28
Meni su opet menjali kurira na reonu. I lik me je prepao danas. Pozvonio, otvorim vrata, skontam da je on(cekala sam jos neki paket da mi dodje preko druge sluzbe). Dok sam se okrenula, usla u dnevnu po paket za slanje, ovaj je mrtav hladan usao sam u stan. Pocecu bas da se cimam od tih koji dolaze, pe je negde poceo da ih menja na nedeljnom nivou.
2020 01 28
Ja koristim aplikaciju za zakazivanje.mnogo je lakse i brze .
2020 01 30
> Mephisto: > Ja koristim aplikaciju za zakazivanje.mnogo je lakse i brze . Da li si imala problema pri registraciji? Ja sam se reg za onu web express i danima mi ne salju potvrdni mejl 😭
2020 02 06
> TKatarina: > > Mephisto: > > Ja koristim aplikaciju za zakazivanje.mnogo je lakse i brze . > Da li si imala problema pri registraciji? Ja sam se reg za onu web express i danima mi ne salju potvrdni mejl Nisam IMAO problema xddd Sve radi savrseno .Skinite post express app sa google playa ako koristite android .Nije potrebna registracija,samo vasi podaci na osnovu kojih ce doci kurir po vas paket. Kod mene do sad nije bilo nikakvih problema i preporucujem svima.
2020 02 07