Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Treba mi ideja

Hej cure! Treba mi ideja sta kupiti za svadbeni poklon mladencima iz Norveske 🤔🤔🤔 Stvarno nemam ideju i predstavu, dajte neke predloge 🙏
2020 01 28
Možda novac u koverat i nešto za kuću. Ikea ima dobar izbor. Ako će putovati sigurno im je nezgodno da nose veće poklone. 😊
2020 01 28
Ne znam šta je popularnije u Norveškoj, poklon ili koverta, ali svakako je novacuvek pravi pogodak, jer mladenci imaju svoje potrebe i planove oko zajedničkog života koje nikad nisu jeftine. Moj muž i ja smo od svadbenih koverti renovirali stan, što nam je bilo zaista preko potrebno.
2020 01 28
Mi idemo kod njih, tako da i to je malo zeznuto, ne mozemo neki gabaritniji poklon, a novac... Hm pa s obzirom da su nam sa pozivnicom poslali karte avionske, malo mi je bezveze da dajemo novac plus sto nisam sigurna koliko bi bilo ok, a u pitanju je brat od ujaka mog muza... 🙄 Pojmaaaa nemammm Mozda neki aparat za kafu.... Al sta ako mi prave problem na kontroli 😕
2020 01 28
Zavisi od toga sta vole,pun pogodak je neki simbolicni poklon jer materijalno ocigledno imaju :) Mozda parfem za nju i njega ,koji znate da vole,originale naravno. Npr moj suprug i ja smo nasim prijateljima poklonili dve solje (klasika Mr i Mrs ,a moze i nesto konkretnije i licnije ako znate),zatim smo njihovu sliku uradili kao puzle i ubacili u kutiju sa cokoladicama a posebno spakovali ram za tu puzle sliku i u njega stavili cestitku i poklonili saljivu knjigu o braku. i mini kovertu i cvece. Onda su zajedno slagali puzle i bilo im je zanimljivo x-) Ali opet sve zavisi sta vole :)
2020 01 28
Možda nešto autentično iz Srbije? Nešto što nema kod njih. Mada ne znam koliko su vezani za našu zemlju.
2020 01 28
> AppleRed: > Možda nešto autentično iz Srbije? Nešto što nema kod njih. Mada ne znam koliko su vezani za našu zemlju. Paaaaaaa ona je Norvezanka 😂
2020 01 28
> Siamese.cat: > > BabyPink: > > Mi idemo kod njih, tako da i to je malo zeznuto, ne mozemo neki gabaritniji poklon, a novac... Hm pa s obzirom da su nam sa pozivnicom poslali karte avionske, malo mi je bezveze da dajemo novac plus sto nisam sigurna koliko bi bilo ok, a u pitanju je brat od ujaka mog muza... 🙄 Pojmaaaa nemammm > > Mozda neki aparat za kafu.... Al sta ako mi prave problem na kontroli 😕 > Ne bi trebalo da Vam prave problem ako ga stavite u kofer koji ide u cargo... Moja je mama donosila monitore, aparate za kafu i svakakva jos cuda. 😁 Neki znimljiv aparat mozda tipa za kokice, tako nesto bih da munem u kofer.....to mi se sad mota po glavi.... A moju tetku su na aeorodomu maltretirali zbog aparata za kafu 😂😂 bio je onako metalik oblik rakete, ona ga uvila u krpe i stavila u kofer, ovi kad su gledali kroz skener ko zna sta su videli i bila je bas onako neprijatna situacija 😂😂😂
2020 01 28
https://www.pokloni.com/poklon/tajni-prirucnik-za-mladence/5700 Ne znam da li sme u avion, ali zanimljivo je, unikatno, a ima i prostor za 100€ 😂
2020 01 28
Sliku!Ima dosta umetnika nasih koji izlazu slike po galerijama.Mislim da bi to bio lep poklon.
2020 01 28
100e u koverat. Kakvi crni aparati za kafu i domace tricarije za svadbu.
2020 01 28
Ljudiii,nova sam tako da bi mi puno značilo da pogledate moje stvari,hvala unapred♥️.
2020 01 28
> DzoDzo: > 100e u koverat. > Kakvi crni aparati za kafu i domace tricarije za svadbu. Ja se slazem sa ovim. Pare brate i nema greske. A uz to mozete dodati ista god vam je volja. Bilo da je aparat za kokice, puzle slika itd 😂 Mislim, bezveze mi je poklanjati solje, slike i ostalo za svadbu. Moje misljenje, sto naravno ne znaci da je ispravno 😁
2020 01 28
Meni uopste ne mogu da se porede solje i kuvala za kafu sa slikom.Posebno priznatog umetnika.Nazalost u Srbiji je umetnost slabo cenjena i slazem se da vecina ne voli slike.Valjda ne moze da se pojede,a i ne moze covek da se okiti sa njom tako da...
2020 01 28
Ručno heklan ili pleten prekrivač za krevet. Rade naše ženice vrednim rukama, svašta može da se nađe na netu, još ako nije hića odradiće za dve do tri nedelje. Ručni rad koji se tamo itekako ceni a ovde je podcenjen i jeftin. Patchwork ili ne, ja bih to sa ponosom poklonila a i snajka Norvežanka će da ceni više od aparata i keša. A i umetnička slika je vrh poklon.
2020 01 28
1 2 3 4