Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Hladno ili toplo?

Cao. Interesuje me koje krpice se sad prodaju? Dzemperi i zimske suknje, jakne, jos uvek ili? Da li je rano za kacenje letnjih stvari? Ipak je pocetak februara tek? 😊😀Kako vam ide prodaja? Da li je uopste ima i sta prodajete/kupujete? 😀😊
pre 21 dana, 11:46
I ja imam dilemu oko toga sta kaciti. Uglavnom sam ovih dana prodavala farmerice, majice dugih rukava, suskavac... To je nesto sto je za prelazni period ili univerzalno. Neko se javio da bi kupio i dzemper ali nestade u medjuvremenu. XD Kupujem na sta naletim, a da mi se svidja. Ne gledam po tome koje je godisnje doba. :")
pre 21 dana, 12:54
Ja nikad ne gledam sta se nosi pa da to kacim, prosto sve sto imam za prodaju okacim pa stoji, i ne brisem recimo letnje zimi i obrnuto🙊
pre 21 dana, 14:50
kod mene trenutno najvise trenerke, helanke, sto kaze clanica nesto sto je univerzalno. ali nikad se ne zna sta nekome moze da zatreba ili da se dopadne :)
pre 21 dana, 16:40
Ja prodajem sve,pa kome treba neka se javi...ali prodaja uopste ne ide...a naravno i meni ko svima trebaju parice bar zbog dece.
pre 20 dana, 19:33
Samo lajkovi prodaja slabo :") Ali mislim da ce polako krenuti prolecne stvarcice da se traze..
pre 19 dana, 13:56
Cizme, dzemperi
pre 18 dana, 22:31
Trenutno jakne i dzemperi, ali i haljine se traze, svecane haljine su tokom cele godine vrlo trazene 😊
pre 16 dana, 22:46