Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Crna Gora - prodaja

Zdravo svima :") Upravo sam se registrovala, pokusala sam da nadjem ovu temu, ali bezuspjesno...Zanima me, ako neko moze da mi objasni, da li postoji mogucnost da se prodaja vrsi iz Crne Gore i koji je najpovoljniji nacin za to? Hvala puno :")
2020 02 05
mislim da ne postoji, ali mislim da i u Cg postoji neki slican sajt za prodaju polovnih stvari.
2020 02 05
Hvala, Sladjana..ako nekim slucajem saznas koji je to sajt, molim te obavijesti me, zato sto ja nisam uspjela nista slicno da pronadjem kod nas :*
2020 02 05
Svakako da stvari mogu da se salju ali sumnjam da je sa postarinom koja bi se placala to isplativo, videla sam onaj sajt trgovac.me mozda tu mozes prodaje se sve od stanova do odece 😊
2020 02 06
Da, trgovac.me. :) Ali ne znam kako to funkcionise tamo, ulazila sam na sajt ali mi deluje poprilicno konfuzno 😕 Ali imam prijateljice koje prodaju na tom sajtu i kazu da im ok ide. Pa probaj, mozda bude korisno :) > Ksenija10: > Hvala, Sladjana..ako nekim slucajem saznas koji je to sajt, molim te obavijesti me, zato sto ja nisam uspjela nista slicno da pronadjem kod nas :*
2020 02 09