Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Info za ADAKTARKE

Dobro vece,zanima me da li iko ima informaciju koliko kostaju obrve kod adaktara, ne mogu da nadjem nigde informacije? Hvala unapred 🌺🌹
2020 02 11
Nemoj me drzati za rec, ali koliko ja znam, kada on radi onda su 500e, a ostali u salonu rade za 200e. ,:)
2020 02 11
Da li neko zna neke devojke koje rade bas dobro obrve? Novi Sad ili cak i Beograd. Posaljite mi instagram profil,da vidim Hvala punoo <3 <3
2020 02 11
> NatasaPupi: > Nemoj me drzati za rec, ali koliko ja znam, kada on radi onda su 500e, a ostali u salonu rade za 200e. ,:) Tako sam i ja cula ,:)
2020 02 11
Ne mogu da dajem preporuke, jer isto nisam radila, trazila sam nekoga za sestrine obrve, pa znam za Adaktara izmedju ostalih...samo se pazite i dobro raspitajte, jer preko instagrama i ostalih oblika reklama to izgleda sasvim drugacije nego sto je to slucaj uzivo.
2020 02 11
Ja sam radila obrve U Adaktaru, Adam mi je radio pre dve godine. Jos uvek ih imam i prezadovoljna sam. Trebala bih sada na korekciju ali uopste se ne primecuje da su izbledele. Bukvalno me svi pitaju za njih i dan danas. Ako se budes odlucila, sigurna sam da neces pogresiti.
2020 02 11