Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kupovina garderobe...

Ne znam kako vi ali kod mene uvek neki Marfijev zakon.Kada imam najmanje para,bukvalno mi iskacu povoljne stvari,iz svih uglaova.Cim sam u lovi nista...Sve u svemu u poslednjih mesec i kusur,nalecem sto ovde,sto na Limundu,na one stvari"Kako da ne kupim" ,:) Ponasanje vec ovisnicko,sakrivanje stvari koje se kupe,pa odnekud iskrsnu,pa kazem,ma otkad je to nego nisi obratio paznju ,:) itd..Sa postarom se nalazim na cosku ulice,da ne vide kombi posta, kao da mi je ljubavnik :') Mozda bi trebalo da odem u neku banju na odmor,da zaboravim blagodeti kupoprodajnih sajtova..Kako vi izlazite na kraj?Opusteno ili i vi sa postarom na cosku :')
2020 02 13
Pa da kao da se vidjam sa ljubavnikom..Krisom izlazim iz kuce,osvrcem se da me neko ne vidi ahahahah.Uzas...Ali ono sto je najstarsnije,to su stvarne sve dobre kupovine ali opet,bas nije trenutak :s Inace na Limundu vidim pre par dana profil sa nikom Kupoholicarkinmuz ahahahahah,saa objasnjenjem u kratkim crtama da ne moze da se dise od stvari...Vrv je fora...Ali zamisljam nekog jadnog coveka,zatrpanog u cipelama i garderobi,dok zena pored njega sedi i divani okicena u neko perije kaze'Jos samo ovo da kupim i necu vise":-)))),koji je iz nuzde otvorio profil da se resi svega toga ahahahah
2020 02 13
Ahahah da ali Nenade i Vi mu dodjete neka vrsta ljubavnika Ili mozda vise lici kao prica sa narko dilerom..Krisom kod Nenada,...Da li je stiglo Nenade?Stizem Nenade, po ono :') :')
2020 02 13
Saucesnik u zlocinu ,:)
2020 02 13
Pa mi i preko telefona k'o "ljubavnici": - Je l' si kod kuće? - Jesam. - Aj' izađi, tu sam za 3 minuta. - Važi. 🤣🤣🤣
2020 02 14
Mislim da treba imati meru i kupovati samo ono sto nam zaista treba. Ja imam gomilu garderobe koju sam kupovala i po punoj ceni ili sa 20% popusta jer sam u tom trenutku dosade razgledala sajt i narucila, ili prosto kad odem u radnju nekako mi bezveze da ne uzmem nista i posle zalim sto sam uopste izlazila. Dosta toga kupim iz hira i pod nekim utiskom i onda kad to dodje, operem i posle nekog vremena shvatim da nisam ni nosila ili jesam jednom. Uglavnom, toliko sam para bacila na garderobu koju nisam nosila ili sam samo jednom, eventualno par puta da kad bi se to skupilo na gomilu da se prebroji sigurno sam mogla uzeti neka solidna kola za te pare. Sad pokusavam da pametnije rasporedjujem novac i da ne kupujem ishitreno. Probacu da stedim kupujuci vise na rasprodaji a manje u sezoni i po punim cenama. I sve ovo kazem dok razgledam Esprit sajt. >:( Mrzi me da idem na one soping ture kad su rasprodaje iako bi mi to bilo najpametnije. Ajde neko ko je isao neka kaze kada su i u kojim evropskim soping centrima najbolja i najveca snizenja sa dobrom garderobom?
2020 02 14
Esprit ovaj post iznad kao da je pisala dvostruka licnost :') Uvod i razrada o pametnoj potrosnji novca... i onda zakljucak :') :'),sve zajedno sa pitanjem ,:)
2020 02 14
Jelka, skoro porucim ja neki paketsa limunda, licitirala povoljni, stigle stvari, sve mi malo 😂 covek stavio L u oglasu, a ono XS/S. Muz bio tu, da mi jebe majku:,, Vi zene, samo skupljate smece koje vam ne treba, ja kupimjednu stvar i nosim 3 godine ‘’ uzmem ja one krpe, poklonim komsinici i zadnjih dana porucujemna tudju adresu 😂😂😂😂 nije problem u novcu , problem je u ,,Gde ces, koji moj, sve to da stavis i za koji ce ti k...c kad ne nosis ni ovo sto imas 😂’’
2020 02 14
Obzirom da bih u aprilu trebala ici u Istanbul(sto znaci ustekati sto vise para za soping tamo) trudim se kao da ne kupujem, ali...😶 Za mene je kupovina sto i za nekoga cigareta, opusta me, uzivam u tome, a obavljam je i kada mi je dosadno. 😁 Tako da, borba sa samom sobom traje😪
2020 02 14
> Debela_devojka: > Jelka, skoro porucim ja neki paketsa limunda, licitirala povoljni, stigle stvari, sve mi malo 😂 covek stavio L u oglasu, a ono XS/S. Muz bio tu, da mi jebe majku:,, Vi zene, samo skupljate smece koje vam ne treba, ja kupimjednu stvar i nosim 3 godine ‘’ uzmem ja one krpe, poklonim komsinici i zadnjih dana porucujemna tudju adresu 😂😂😂😂 nije problem u novcu , problem je u ,,Gde ces, koji moj, sve to da stavis i za koji ce ti k...c kad ne nosis ni ovo sto imas 😂’’
2020 02 14
Debela Pa da slicna situacija kod nas,slikacu danas MOJ orman,pa cu postaviti slike u temi..Ne zatvara se,mislim ne moze :') Inace i kod nas skoro ista situacija,ne kapira covek sta ce mi toliko.On se spakovao u jednu policu ,:) Najjace mi je bilo kada sam sa detetom isla na neko licno,i zena vadi tasnu,a klinac"Mamaaaaa,pa vec imas 100 takvih",ja se zbunih,onako malo mi bi neprijatno,pa kazem"Ali nemam u ovoj boji" ,:) Posto sam zeni pocela da pbjasnjavam da sam bas jurila takvu i kako mi je bas neophodna :')
2020 02 14
Debela jel porucujes kod Nenada :')
2020 02 14
Nema covek nista u mom broju 😂 Nenade, prosiri ponudu
2020 02 14
Lose sam e izrazila htedoh da napiem "preko Nenada"On je u svom okruzenj glavi distributer ,:) ,preko njega moze sve :')
2020 02 14
.Sa postarom se nalazim na cosku ulice,da ne vide kombi posta, kao da mi je ljubavnik 😂 Mozda bi trebalo da odem u neku banju na odmor Meni ovo presimpaticno receno :D :D <3 ziveo soping :D :D :D
2020 02 14
1 2