Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

PayPal i Banca Intesa-pomoć, saveti i iskustva?

Drage moje, Rešila sam da se posavetujem sa vama, verujem da ovde ima devojaka koje mi mogu pomoći ali i onih koje možda muči isti problem. Naime, planiram da otvorim PayPal nalog i sve što se tiče otvaranja naloga mi je apsolutno jasno. Razumem kako funkcioniše proces, šta je sve potrebno itd. Ali ono što me muči jeste u kojoj banci uzeti karticu? Koliko sam shvatila, čitajući različita iskustva, bitno je da se uzme VISA kartica kako bi postojala mogućnost primanja novca tj uplate. Međutim, kod podizanja novca se već stvari komplikuju. Neki tvrde da je potrebno čekati nekoliko uplata jer se prilikom svakog podizanja obračunava provizija, zatim da je najbolje otvoriti račun u banci Inteza, neki tvrde da su kursevi banaka jako loši i da prilikom podizanja novca, prebacuju u domaću dinarsku valutu, pri čemu je kurs loš i uzimate manje novca nego što bi inače itd. Sve mi je nekako konfuzno, puno različitih iskustva ima pa bi mi značilo da čujem nečije iskustvo iz prve ruke, koja banka je najbolja za uzimanje VISA kartice,kakva su vaša iskustva sa PayPal-om itd? Unapred zahvalna za sve odgovore♡
pre 11 dana, 22:29
Zasto je muka prebaciti sa Paypal na karticu? Ja redovno prebacujem i novac je na kartici u roku od 1-3 radnih dana. Otvori u Intesi devizni racun i uzmi Visa Debit electron (zelene boje) Nema odrzavanja za nju i kad povuces novac sa Paypala na karticu on ti bude u evrima, nema prebacivanja na dinare. I odes na salter i podignes takodje u evrima. Ne znam da li na bankomatima isplacuju u dinarima ili evrima, nisam proveravala. Ako proveris javi. Provizija se naplacuje prilikom podizanja novca u inostranstvu i na tudjim bankomatima, to je ono sto vazi i za druge kartice.
pre 11 dana, 23:22
> Esprit21: > Zasto je muka prebaciti sa Paypal na karticu? Ja redovno prebacujem i novac je na kartici u roku od 1-3 radnih dana. > Otvori u Intesi devizni racun i uzmi Visa Debit electron (zelene boje) > Nema odrzavanja za nju i kad povuces novac sa Paypala na karticu on ti bude u evrima, nema prebacivanja na dinare. I odes na salter i podignes takodje u evrima. > Ne znam da li na bankomatima isplacuju u dinarima ili evrima, nisam proveravala. Ako proveris javi. > Provizija se naplacuje prilikom podizanja novca u inostranstvu i na tudjim bankomatima, to je ono sto vazi i za druge kartice. Slažem se. Koristim baš tu karticu, u Intesi sam i nemam nikakav problem. Redovno podižem novac sa Paypal-a. Provizije na svaku zasebnu transakciju naravno postoje, ali kome ne smeta ne mora da čeka da se novac nakupi.
pre 11 dana, 00:32
Hvala vam puno na informacijama i izdvojenom vremenu, zaista mi svaka info znači puno. Za sada, po vašim utiscima ali i po utiscima drugih , banka Inteza je najbolja za PayPal . Od sledeće nedelje se bakćem sa time, nadam se da neću imati nikakvih problema. Još jednom, hvala vam puno, puno , punooooooo ♡♡♡
pre 11 dana, 02:06
Sa tom karticom ne moze novac da se podigne na bankomatu,iskljucivo na salteru.
pre 10 dana, 16:48
Hvala.
pre 10 dana, 00:28