Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Najbolje iz DM-a

Ako je pogresna tema izvinjavam se.. Zanima me koji su po vasem misljenju najbolji proizvodi iz DM-a koji ste probali i koje biste jos nekome preporucili, sta god to bilo, kozmetika, hrana, suplementi, kucna hemija, sminka😊
2020 02 17
Alverde ruzino ulje za lice, Alverde pena za ciscenje lica, Balea kapsule za lice zute boje (7-dnevni tretman, cini mi se sa Q10 da su), Balea (ljubicasto pakovanje) lak za kosu, MBeauty maske za lice (nekih ima i u Lilluju, ne svih), gelovi za tusiranje (cisto zbog predivnih mirisa i cene, tipa vanila, med itd).
2020 02 17
Ova cokoladica. https://www.dm.rs/linkableblob/rs_homepage/1315372/data/12i-dmbio-tanglica-kokos-i-crna-okol-40g-data.png?v=1552913240000 Poneka maskica za lice. Hmm... sto se tice kozmetike ja nisam ljubitelj sve te hemije pa ne bih znala sta da ti preporucim. Za tusiranje kupujem prirodni sapun od sertifikovanih sastojaka, ali to nije iz DM-a. Dnevni ulosci Jessa pamuk. Krema za ruke Fancy Handy banana.
2020 02 17
Volare ulje za kosu. Kunem se u njega 😂
2020 02 17
Ja ove redovno kupujem, tecni deterdzent za beli ves, koji naravno koristim i za sareni, deterdz. za sudove i jabukovo sirce. Zadovoljna sam. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0e840dcc3e7db856a4d32faca7c21523.jpg)
2020 02 17
Kupila sam detardzent za sudove sa mirisom lubenice.Super je i nista se ne oseca posle pranja.Dugo mi je bas dugo trajao.Isto i za kupatilo na bazi sirceta.Nije lose.DM ima dobre stvari i cesto je neka akcija.Imaju odlican preparat za sporet sa ravnom plocom (staklo-keramicka ploca).
2020 02 17
Alverde labelo za usta,alverdin pilng za lice👍
2020 02 17
Četvoroslojni toalet papir Vlažni toalet papir Zeleno sredstvo za čišćenje na bazi sirćeta (koristim ga i za kuhinju i za kupatilo već godinama) Zeleni deterdžent za sudove, koncentrovan, ali nešto ga nema u zadnje vreme Tablete za vodokotlić protiv kamenca u šolji, plave Baby Love šampon (nema SLS, savršen za prirodnu, nefarbanu kosu) Balea turpija za pete, odlična Balea krema za pete sa ureom Ultrasoft četkica za zube Jessa bivši ljubičasti ulošci 16 kom., bez mirisa, bez plastike, sada zelenkasti, mislim da su Active Jessa mini tamponi, skroz, skroz korektni Alverde metalic ruževi, fenomenalni Bio paradajz u tubi i flaši Sve vrste Bio pirinča a naročito onaj za rižoto, okruglo zrno Kokosovo ulje i kokosova pasta Ima toga još sigurno ali sam se ovoga setila :*
2020 02 17
Složila bih se da je duži spisak, ali uzdvojiću alverde tonik za lice sa glinom, hvatače boje i sušene jagode.
2020 02 17
Alverde i Jessa proizvodi.
2020 02 18
Siempre diva vestačke trepavice
2020 02 18
Ovaj balzam za usta već godinama koristim. Najbolji je 😊 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f6276da8014668b76608568b9fa0105f.jpg) I njihovi gore pomenuti deterdženti za sudove su takođe odlični, isto kod mene u upotrebi godinama. 🌼
2020 02 18
Ebelin veliki tuferi za skidanje sminke, DM bio cajevi, ovsene pahuljice, ima raznoraznih, cokoladice, mleko, kikiriki puter...
2020 02 20
Njihove pelene za bebe 🤪
2020 02 20