Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Nenormalno visoke cene decje obuce

Ja stvarno ne razumem da li ljudi shvataju da decja obuca moze biti KAO Nova isključivo vizuelno. Deca krive stopala, padaju, sutiraju sta stignu, sve i da su 2X obuvene nije vise to to. Ubih se trazeci povoljno polovne Patikice, ali su cene obuce koja nije pocepana, katastrofalno prljava, iskrivljena bas previsoke. Cak su i neke potpuno uništene patike 800/1000 din. B
2020 02 26
Pa ljudi bi na svemu da izvuku ulozene pare ,:)Zanemarujuci da su koristili to nesto. Sta te cudi kada PRODAJU sminku polovnu i to zesce koriscenu.Ne kapiram da li su toliko ocajni ili bi se ....za dinar.Bilo bi me blam da prodajem koriscene senke i da im se vidi dno od koriscenja za 500 din.Ta decija obuca bi trebalo da bude ili simbolicna ili na poklon ili razmenu.
2020 02 26
Pa koji broj trebaju patikice?
2020 02 26
23. Poslala sam par upita, valjda ce neko odgovoriti 😝
2020 02 26
Jel ženske? Nikako da iscaprkam, al ako nadjem, javljam se
2020 02 26
Pa za devojcicu, ali ne moraju biti roze i sl 😝
2020 02 26
Interesantno, ja imam kožne Baldini cipelice 24, unutrašnje gazište 15cm i ne znam da prodam ni za 400din. A nisu pocepane.
2020 02 26
Ja kupujem cesto kod Nektarine povoljno, do sad se nisam zeznula, medutim sad nisam nasla to neke odgovaraju e patikice. Ostalo sve sto mi se dopadne bas bude ispadne skupo. Znam ja da su i nove skupe, ali ako cu dati 2000 za jednom noseno, onda cu vala da dodam jos soma i da kupim nove na snize ju detetu
2020 02 26
Patike Debela ne bi trebalo ni nove da budu skupe. Vidi u obuci Pavle. Mislim da su tamo pristojne cifre.
2020 02 26
Tamo sam kupila one prve za prohoda anje. Poko 3500 su bile. Sad sinu kupujem te prve tamo, pa sam mislila njoj da uzmem neke za 500,600 din, jer ce brzo u sandalice, ali ako ne nadjem ovde, def cu kupiti u Waikikiju ili u Takko neke patikice cisto za prelaz
2020 02 27
Ja sam prvom detetu kupila cipelice za prohodavanje u Pollinu ili tako nekoj radnji, ne secam se sad bas, dala silne pare, nosilo je dete otprilike dva i po meseca i to par puta jer je vec bila zima pa nismo previse bili napolju i naravno na prolece bile male. Od tad sam pametnija, kupujem i u napred u radnjama samo na snizenju, npr. u Deicmannu mogu da se nadju super van sezone, preko neta takodje a posebno na Limundu ima izbora....samo ne cekam sezonu da kupim obucu vec kupim i unapred pa mi nikad nije hitno... Iskjucivo kupujem novu obucu, mislim da je to vaznije nego da li ima anatomski djon, da li su cele kozne itd. I u principu ne trosim vise od 1500 din. za par decje obuce.
2020 02 27
Ako u Bg-u postoji prodavnica Azel France (to je lanac prodavnica),tamo su 500 din nove.
2020 02 28
Imam ja i za decake i za devojcice u raznim velicinama pa ako je neko zainteresovan neka mi se javi u inbox posto nisam jos sve postavila i moze dogovor oko cene jer mi samo skupljaju prasinu😧
2020 02 28