Divnooo.. 🧡
I ja sam redovno pravila nešto slično sa ražanim i speltinim brašnom, dok mi je bebac bio baš bebac. Sad smo prešli na mafine:
- 100g ražanog
- 100g speltinog
(mada može i kombinacija drugog brašna, po ukusu)
- 200g mladog sira
- 3 jaja
- pavlaka
- šolja jogurta
- so, ulje, pzp
- lan
Iskreno, ne znam kako vegani stoje sa svim tim, ne pratim.. Ali je ovo fenomenalno za klince, pa i bebce - naravno, kada uvedete sve namirnice.. 💙❤️
Uživajtee.. 🌻

Divnooo.. 🧡
I ja sam redovno pravila nešto slično sa ražanim i speltinim brašnom, dok mi je bebac bio baš bebac. Sad smo prešli na mafine:
- 100g ražanog
- 100g speltinog
(mada može i kombinacija drugog brašna, po ukusu)
- 200g mladog sira
- 3 jaja
- pavlaka
- šolja jogurta
- so, ulje, pzp
- lan
Iskreno, ne znam kako vegani stoje sa svim tim, ne pratim.. Ali je ovo fenomenalno za klince, pa i bebce - naravno, kada uvedete sve namirnice.. 💙❤️
Uživajtee.. 🌻
