Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

da li su mi cene visoke

ili slike nisu dovoljno dobre,uglavnom prodaja mi ne ide samo razmene 🤔
2020 03 10
ovih dana i kod mene samo upiti za razmene i ako mi u opisu profila velikim slovima pise da ne radim razmene :D prodaja mi je takodje stala ovde
2020 03 10
Ne znam za cene, to je relativno- npr. ona misterija da stvari stoje, pa im clanice "nabiju" cene i onda se prodaju. (Pisalo se o tome vise puta). Sto se slika tice, mene licno nervira kad moram da krivim vrat jer je predmet slikan naopako, ulevo ili udesno, a imate takvih na profilu. Inace, ko god se pita da li su mu fotke lose, neka vidi moje i neka se tesi. x-) Iskreno, kad pogledam neke fotke- sama od sebe ne bih nista kupila hahahaha.
2020 03 10
pokusacu da ispravim :D
2020 03 10
Po meni jesu visoke cene.I fotografije mozda malo bolje :)
2020 03 10
Pitali ste,da li su vam cene visoke.Ja sam dala odgovor iz svoje perspektive,sto ne znaci da sam u pravu.Mozda su drugima cene ok...
2020 03 10
Pa niste bas morali da obrisete svoj post,ispade da kao ludak pisem post za postom....
2020 03 10
greska je bila,pa da kazem to sto ke skuplje je placeno uglavnom dosta vise
2020 03 11
pa mi se ne isplati da dam po duplo manje jer dosta gubim ali ispafa da ce tako biti na kraju
2020 03 11
mislim za nove stvari ne koriscene
2020 03 11
Sad se mogu naci jako jeftine stvari na popustima, majice po 200-250din I onda neko ovde dodje i stavi majicu 500, naravno da niko nece da kupi.. Ja mislim da su i kod mene cene bile jace pa sam ih spustila jer mi nije cilj da mi stvari stoje, ne nosim oh dugo pa i da dobijem 400-500din za farmerke kojima nista ne fali je okej, jer sada nove mogu da se kupe za 1100-1200din Svi uglavnom precenimo stvari, ja trazim pamucne haljine da kupim, u teranovi sam uzela rebrasti pamuk je i bila je 700din da bi mi ovde devojka nudila po ceni od 999 slicnu, msm naravno ne znam koliko je platila ona, ali je i nosila tako da je precenjena stvar
2020 03 11
Pa bolje da das i duplo manje nego da ti stoji godinama, moje misljenje... Pre neki dan sam prodala musku majicu za 400 din koja je bila nekih 20-30 eura, nikad nosena. Imam nove jakne placene po 100-120 CHF i prodajem za 3000-3500 din. A ako ni tad ne prodam onda poklanjam nekome. Meni je vaznije da se oslobodim tih stvari jer svakako necu moci da ih prodam za istu sumu. Bolje ista nego nista ,:)
2020 03 11
tako je,slazem se ja cu gledati da korigujem cene,pa ce mo videti ,ma da za neke nove mi bude zao da dam troduplo manje nego sto sam platila,ali izgleda da je bolje i to nego da stoje,recimo jedne kozne cipele sam platila oko 3700 nisam obula nikada i u startu stavim 1200din manje pa onda snizavam i sad mi je zao da ih recimo prodam za 1500 pa se razmisljam da bolje razmenim za nesto sto cu koristiti,jer neko recimo kada je razmena u pitanju gleda svoju cenu i cenu drugog umesto da gleda realnu vrednost,ja uglavnom napomenem kada pitam za nesto vrednije da cu dati i vise stvari
2020 03 11
Pišem ovo krajnje dobronamerno, kao konstruktivnu kritiku. 1) Fotografije su jako loše, znatno ispod proseka na sajtu (veštačko slabo osvetjenje, senka...). Morate da uračunate i to da će deo fotografije da bude odsečen i da će rezolucija biti smanjena, kada je postavite na sajt. Prva fotografija mora da bude upečatljiva i jasna. Prilikom traganja na sajtu prelazim par strana za minut, otvaram predmet samo ako mi je privukao pažnju u momentu ( u delovima sekunde - bukvalno). 2) Tagovi su Vam neupotrebljivi (besmisleni niz slova), a veoma su bitni prilikom ciljanog pretraživanja. 3) Ne pišete sastav materijala. P. S. Čak i da napravite skoro savršeni profil, to neće značiti garantovanu prodaju. Cene novih stvari su mi često trećina od one koju sam ja platila, a isto dobijam samo ponude za razmenu.
2020 03 11
hvalaa,pokusacu da napravim bolje slike i opis mozda ce biti bolje
2020 03 11