Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Roditelji/bake/deke:-))

Sada me zove cale nadrndan sto mora da sedi u kuci,jer ako ga "uhvate"platice kaznu ,:) Inace ima blizu 80 godina i dalje vozi auto,pokretan,voli baste kafica u prolece i NE VOLI da sedi u kuci :') E sada salu na stranu,ne zivimo bas blizu pa ne mogu da mu pomognem oko sopinga u svakodnevnom smislu.Okrenem ja jedno dvadesetak telefona,naravno prebacuju jedni na druge,a na devedeset posto se niko ne javlja.Volontera ima sasvim dovoljno Veliki vodja kaze.Realno mozda po svetu i ima,van granica Srbije.Kako vasi roditelji,bake deke peglaju ovo sa zabranom izlaska... :) Jel se kriju od policije :)
2020 03 16
Sve babe iz naselja su jutros imale sastanak na ulici, da AFZ "razmotri situaciju". Kad krene lepse vreme- ima da ih 'apse. Drugacije nece ostati unutra, gori su od dece. ,:)
2020 03 16
Ahahahah...Ali bukvalno.
2020 03 16
Pa, zbog njih ce na kraju svima da ogranice kretanje, jbg..
2020 03 16
Moja majka išla u kupovinu, 71. Jeste da smo išli i ćerka i ja da joj nabavimo, ali mora i ona. Možda je bolje da malo prošetaju, neka stave maske i osuncaju se dok ne krenu da hapse 😅 Koliko sam primetila, radnje i ulice nisu puste, prevoz ide normalno, nisu guzve
2020 03 16
Od sutra krecu kazne.Ako im je receno da se pridrzavaju,onda treba to da urade.Ali Srbima je tesko sta narediti.Zbog njih nama ce biti ograniceno kretanje,zatvorice banke,saltere,poste....Kako posle mi mladji,da platimo racune,a njima odlozeno 3 meseca,nama nije,kako ce pojedini da podignu plate,socijalu,deciji,ako zatvore banke i poste,a njima ce da donesu na ruke....nije posteno da mi mladji ispastamo zbog penzionera,a njima sve na gotovo
2020 03 16
@Kristina..Ko da im donese hranu?
2020 03 16
> lilali: > > jelena2606: > > @Kristina..Ko da im donese hranu? > Pa deca ? Pa ne moraju svi da imaju decu,a nekima mozda deca ne zive u istom mestu.Sta onda?
2020 03 16
Ocigledno izlaze i ovi kojima ima ko da donese hranu...
2020 03 16
> KristinaCa12: > Od sutra krecu kazne.Ako im je receno da se pridrzavaju,onda treba to da urade.Ali Srbima je tesko sta narediti.Zbog njih nama ce biti ograniceno kretanje,zatvorice banke,saltere,poste....Kako posle mi mladji,da platimo racune,a njima odlozeno 3 meseca,nama nije,kako ce pojedini da podignu plate,socijalu,deciji,ako zatvore banke i poste,a njima ce da donesu na ruke....nije posteno da mi mladji ispastamo zbog penzionera,a njima sve na gotovo Niko nece moci ds plati racune, jer salteri nece raditi, niti platni promet. Rece premijerka
2020 03 16
Lilali...Moj cale svo vreme prica sto o maskama,oprezu i bla bla...Od kada je cuo da mora da sedi u kuci,besan kao ris,ne spominje vise ni maske ni virus ni opasnost...:-))))Ali stvarno je problem onima koji nemaju ko da im odnese.Ova prica za volontere,ma da
2020 03 16
Zatvaranje svega nema veze sa penzionerima nego brojem zarazenih.Posto ne mogu da lece,odnosno niko nema kapacitet zdravstva za pandemiju,pogotovo ne mi...U tome je stvar
2020 03 16
U lily-ju u apoteci guzva , red , samo mladi stoje Oni na ulici sa maskama A penzioneri uzivaju u suncu (Ne iznosim svoj licni stav ) Samo kazem kakav je odnos ljudi gledajuci po tome ko je najugrozeniji po onome sto javljaju Ja iskreno da imam 70-80 itd godina verovatno bih imala slican stav ...zivis dok si ziv , u tim godinama svaki dan je ionako dobitak na lotou Mojoj babi je jos pre 10godina kardiolog rekao -gospodjo do kad mislite da cete ziveti -u kontekstu od neceg cete sigurno umreti jer ste vec u tim godinama (mislim toliko i o empatiji) mada ok, lekari se naravno bore vise za mlade zivote logicno
2020 03 16
To je danas rekla jedna slatka doterana bakica u Maxiju..Teraju je kuci,pitaju sto je dosla...Ona to upravo kaze pustite bre mene,brinite za mlade...Meni onako bi zao..
2020 03 16
Jedan drugar ima oca od 78 godina, poludeo covek nacisto, kaze da deda hoce da ide kod SVOG lekara, nece ni da cuje ni za kakve "mere"i hoce u setnju, pa hoce. Inace, malo je kvrcnut odnedavno, vrvtno uvod u senilnost. I rekao je jos da nece da mu "pioniri" donose da jede :') :') nego ce da jede sta on hoce i to ce sam da kupi. Drugar tu pokusao da ga zastrasi i kaze: "Ali, tata, kazna je 150 hiljada!", na sta je dobio odgovor: "Nemam ja toliko, platices ti, valjda sam zasluzio sto sam te othranio!" ,:) Covek ocajan, kaze- jedino da ga veze ili da se samozarazi i ode u "mir izolacije". ,:) :')
2020 03 16
1 2 3