Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prodaja maloletnim osobama, pomoć

Šta mislite, da li smem da joj pošajem paket a da prethodno ne pošalje novac? Strah me je da ga neće preuzeti baš zbog toga što je “dete” Sve mi se čini da je prevarant ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ed4d928614febe4c59cd95a64fc9d538.jpg)
2020 03 16
Pogledajte sliku na whatsapp🤣 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/27ba517a96f45f86b976f4fbb663645b.jpg)
2020 03 16
Kakve veze ima što je devojka maloletna,ja nisam punoletna pa mi nikada na pamet nije palo da prevarim nekog..Svašta..
2020 03 16
Nije tebi, ali ovo je sajt bez utisaka, pritom devojka nema predmete, nije verifikovana. Desilo mi se da i na ovom sajtu sa 80 utisaka ne podignu paket . Pritom ne želim da se ispalim i platim duplu poštarinu zbog deteta . I nemoj to da shvatiš lično, da si na mom mestu sigurno bi imala nedoumice > lemon_drop: > Kakve veze ima što je devojka maloletna,ja nisam punoletna pa mi nikada na pamet nije palo da prevarim nekog..Svašta..
2020 03 16
Razmislite da li Vam se isplati da rizikujete. Cini mi se da cete imati samo dve opcije: da ostanete bez haljine ili da platite povratnu postarinu od oko 500 din.
2020 03 16
Više me brine ova druga opcija.. Još sam joj slala i utiske na krpicama i predložila lično preuzimanje i ona neće unapred da plati :( > GabiProdaja: > Razmislite da li Vam se isplati da rizikujete. > Cini mi se da cete imati samo dve opcije: da ostanete bez haljine ili da platite povratnu postarinu od oko 500 din.
2020 03 16
> Mojekrpice69: > Više me brine ova druga opcija.. Još sam joj slala i utiske na krpicama i predložila lično preuzimanje i ona neće unapred da plati :( > > GabiProdaja: > > Razmislite da li Vam se isplati da rizikujete. > > Cini mi se da cete imati samo dve opcije: da ostanete bez haljine ili da platite povratnu postarinu od oko 500 din. U slucaju da ona ne podigne paket i isti Vam se vrati, ne morate ga podici. Na to sam mislila kada sam rekla da birate da li cete ostati bez haljine ili platiti duplu postarinu. Tim pre sto ste joj ponudili licno preuzimanje i ona ne pristaje, ja joj ne bih verovala.
2020 03 16
Valjda maloletna devojka ima roditelje koji mogu da uplate novac ako je to haljina za maturu. Mi smo bar tako kupovali. Ja platim, dete bira.
2020 03 16
To pouzecem je uvek na srecu. Mozda ni oni nemaju poverenja da cete poslati, ako uplate ranije. Ako je suditi po utiscima, nemaju iskustva sa ovim vidom kupovine, pa su jos nesigurni kako sve to ide... Na vama je da odlucite da li vam se isplati rizik, a sada iskreno ne znam ni da li i kako ce raditi poste. Svi kazu drugacije... Ja sam preventivno obustavila i kupovinu i prodaju do daljnjeg. Ne mogu se sad mlatiti po postama i sa kuririma. Mozda nece licno da preuzme zbog tog virusa, al ko ce to znati....
2020 03 16
Uopšte ne razumem njen argument. Uplati neko od roditelja i rešen ,,problem". Ne šaljite paket, u ovom slučaju, pre nego što je plaćen. 🍀
2020 03 16
Ja da sam na tvom mestu , ne bih joj poslala pouzecem. Bolje i da ne prodas, nego da brines hoce li podici ,da li ce ti se vratiti pa da imas trosak duplog ptt-a
2020 03 16
To sam i ja razmišljala. A druga stvar je kakva je to matura, brat mi je maturant i neće se održati kažu zbog virusa.. Ne znam šta da mislim. Plus ove slike na njenom whatsapp-u i viberu.. > AppleRed: > Valjda maloletna devojka ima roditelje koji mogu da uplate novac ako je to haljina za maturu. Mi smo bar tako kupovali. Ja platim, dete bira.
2020 03 16
Ja se slažem, ali ja sam njoj čak i rekla da sam danas došla iz NS i ona nije ni pitala da li može lično da preuzme kad se budem vraćala. > DoliBlack: > To pouzecem je uvek na srecu. Mozda ni oni nemaju poverenja da cete poslati, ako uplate ranije. Ako je suditi po utiscima, nemaju iskustva sa ovim vidom kupovine, pa su jos nesigurni kako sve to ide... Na vama je da odlucite da li vam se isplati rizik, a sada iskreno ne znam ni da li i kako ce raditi poste. Svi kazu drugacije... Ja sam preventivno obustavila i kupovinu i prodaju do daljnjeg. Ne mogu se sad mlatiti po postama i sa kuririma. Mozda nece licno da preuzme zbog tog virusa, al ko ce to znati....
2020 03 16
Pa iskreno slažem se sa tobom. Sve mogu da razumem ali tako nešto baš i ne. Slažem se možda ni ja ne bih htela da uplatim novac prvo, ali kad bih dobila ponudu i lično preuzimanje i podatke kome šaljem i utiske sa drugih sajtova, ne bih tražila izgovore. > leptirica: > Ja da sam na tvom mestu , ne bih joj poslala pouzecem. Bolje i da ne prodas, nego da brines hoce li podici ,da li ce ti se vratiti pa da imas trosak duplog ptt-a
2020 03 16
Ćao, nevezano za ovu devojku, htela bih samo da kažem da sam ja do pre godinu dana bila maloletna i da do skoro nisam imala svoj račun. I meni je bila zezancija da dajem račune svojih roditelja, njima objašnjavam ko uplaćuje novac ili kome ja uplaćujem novac jer oni nemaju pouzdanost u ovakav način kupovine i ne razumeju kako ovo funkcioniše. Ja sam birala da šaljem i primam pakete pouzećem uglavnom i kad god je moguće ličnim preuzimanjem. U nekim izuzetnim situacijama najbolje je bilo postnetom uplatiti, tako da ima načina ako postoji dobra komunikacija i želja obe strane da budemo zadovoljni kupovinom i prodajom😃 Meni se desilo 2-3 puta da predmet koji dobijem ne odgovara baš opisu iako su te članice imale mnogo više pozitivnih od mene i bile naravno punoletne, tako da to nema pravila. Neko je više odgovoran, neko malo manje, budite oprezni kada kupujete vrednije stvari i pažljivo birajte sa kim sarađujete. Ukoliko članice nemaju nikakve ocene, ukoliko kupujete nešto od njih, tražite slike, dimenzije i sto detaljnije opise, neko ko ne želi da vas prevari će vam rado izaći u susret. Ukoliko pak prodajete predmet, sasvim je okej da tražite uplatu unapred😄 Godine nisu merilo odgovornosti, ali zato je način na koji neko komunicira sa kupcem ili prodavcem, zainteresovanost za saradnju mnogo važnija od toga😃
2020 03 17
1 2