Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li će pošte nastaviti sa radom?

Dobila sam par informacija da negde nisu hteli da primaju pakete. Zanima me da li neko zna da li pošte normalno nastavljaju sa radom usled vanredne situacije, odnosno da li mogu da nastavim sa prodajom ili?
2020 03 17
Ja sam danas regularno poslala paket. Nije bilo gužve, samo stoji već poznata napomena da držimo odstojanje u redu od min 1m ispred i iza sebe. Za sada nema priča o potpunom prekidu rada.
2020 03 17
takodje sam danas podigla paket ulazilo nas je po dvoje u postu , treba da radim sa clanicom razmenu ona kaze da kod nje posta ne radi iz cacka je devojka , tako da je izgleda svuda drugacije , cak mi je rekla da je beks zvala za jednu posiljku i da oni nisu dosli zbog velikog broja zarazenih u njenom gradu tako da svuda je drugacije sta cemo tako nam je kako nam je
2020 03 17
U mom gradu poste rade najnormalnije, s tim sto su ogromne guzve.
2020 03 17
> MnaKatic: > takodje sam danas podigla paket ulazilo nas je po dvoje u postu , treba da radim sa clanicom razmenu ona kaze da kod nje posta ne radi iz cacka je devojka , tako da je izgleda svuda drugacije , cak mi je rekla da je beks zvala za jednu posiljku i da oni nisu dosli zbog velikog broja zarazenih u njenom gradu tako da svuda je drugacije sta cemo tako nam je kako nam je U Cacku radi posta od 10 do 17h i to glavna.A nije tacno da je kod nas mnogo zarazenih.Cista laz..Svi su koji treba u izolaciji a cetvoro je na infektivnoj klinici u Bg-u.
2020 03 17
Meni je poštar rekao da pošte za sada rade kao i uobičajeno.
2020 03 17
U Kragujevcu su juce radile normalno, poslala sam pakete i platila neke racune.Koliko sam upucena od sutra ce imati radno vreme od 10h-17 h , to je izmena
2020 03 17
Mojoj pošti se nakon proglašenja vanrednog stanja "pokvario kombi", tako da moram sama po pakete. A do pošte moram da vozim, pa još trudna + malo dete. Tako da nemam izbora nego da obustavim aktivnosti ovde do kraja karantina...
2020 03 17
Radno vreme je od 10 do 17, kako leptirica piše a poštari kod nas rade na smenu, tj. jedne nedelje radi polovina a druge nedelje druga polovina.
2020 03 19
Kod mene u gradu rade poste, ali kuriri ne dolaze na adresu za fizicka lica, samo za pravna. Takodje ne donose pakete na adresu vec se preuzimaju u posti, sto je meni bas problem s obzirom da sam uglavnom sama sa dvoje male dece... Verovatno cu malo pauzirati sa prodajom i kupovinom dok se ovo ne smiri, evo danas sam trebala da posaljem paket ali smo se dogovorile sa clanicom da odlozimo saradnju...
2020 03 19
Pakete u bg normalno primaju, ukljucujuci i danasnje posiljke. Kuriri mislim da vise ne rade.
2020 03 19
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/464932c5731a20b02faa35c0b150b880.jpg) Bex vrši isporuku i dolaze po pakete na adresu 😊
2020 03 19
Hvala svima, i ja sam ovde u Novom sadu poslala bez problema! :")
2020 03 19
> lilali: > > kupoholicarka03: > > Od pon nece se primati paketi ,samo ce raditi salteri za platni promet i za penzije,isplate roditeljskog dodatka i drugih vrsta isplata > Imam ja jednu ideju!!! > Trebaju da zatvore i apoteke i prodavnice i isplate penzija i platni promet! > Sta ce nam novac i hrana ?? > Samo dok ne prodje ovo najgore .. Ne trebaju ljudima pare ni hrana. Narednih mesec dana, a mozda i vise svi da zive od molitvi SZO i ostalim mafijama. I obavezno jedna molitva i nasim politicarima. I predlog Skupstini i Vladi da svako vece u 20h izadju na prozore i aplaudiraju poslusnim gradjanima. Ovako se narod dresira i Boga mi lepo im ide.
2020 03 19
Meni je kurir upravo doneo paket, rade jos uvek ovde u Nisu.
2020 03 20
1 2