Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li će pošte nastaviti sa radom?

Slala sam.juce paket ali,za fizicka lica ne dolaze na adresu I rade skraceno u Bgu!Tako da moze samo licno da se posalje!
2020 03 20
Evo linka sa spiskom poslovnica Pošte koje su privremeno zatvorene: https://www.posta.rs/DocumentViewer.aspx?IdDokument=1368&Verzija=0 Ostale rade i mogu se poslati paketi...
2020 03 20
A zasto se vraćaju paketi ,stoje po 3dana u GPC o vrate se nazad
2020 03 20
Kod mene u Vrcinu (selo kod beograda) potpuno rasulo. Pokvario se kombi, pa se popravio, pa nece da donesu zaglavljene pakete... ja u postu trudna ne smem da idem... sad sam se izvinjavala clanici jer ce joj se vratiti paket. Naravno, to cu platiti, ali izgleda da vecina nas ovde mora da obustavi malo i kupovinu i prodaju ili nekim drugim sluzbama da se salje... meni je ovo lep hobi koji se sad pretvara u stres...
2020 03 20
Koronavirus: U Srbiji 118 potvrđenih slučajeva, od jutros zatvoreni svi granični prelazi, ukinut i međugradski saobraćaj, EU odobrila pomoć, u svetu više od 246.000 zaraženih…Mislim da ni posiljke nece moci iz grada u grad na osnovu ovog obavestenja. OD DANAS ZATVORENE SVE GRANICE I MEĐUGRADSKI SAOBRAĆAJ Danas u 8 časova zatvoreni su svi granični prelazi za putnike drumskog, železničkog i rečnog saobraćaja, a u 12 časova ukinut je i međugradski saobraćaj, odnosno železnički i autobuski.
2020 03 20
Od pon ne radi postekspres Nazalost veceras smo izgubili jednu osobu ..8na aspiratorima se bori za zivot Shvatite ovo Ozbiljno Molim vas!!!
2020 03 20
Tačno, prema najnovijem obaveštenju Pošte, od sutra se ne može slati brzom poštom, samo osnovna pismonosna pošiljka do 2 kg... Ovo je odlučujući momenat, ili ćemo se uzeti u pamet ili ćemo proći kao Italija. Do nas je...
2020 03 20
Premijerka je objavila da se od sutra u osam uveče suspenduje javni gradski prevoz. „Od sutra prestaje javni prevoz do daljeg, a od nedelje u 20 časova zatvaramo restorane,kafiće i tržne centre", navodi ona. Mislim da je samo pitanje vremena kada će prestati da rade i privatne kurirske službe...
2020 03 20
Obična pisma i obični paketi idu regularno. Tako su mi rekli danas u Pošti.
2020 03 21
Bex i aks rade, upravo sam poslala paket
2020 03 23
Da ali cepaju kozu sa postarinom
2020 03 23
1 2