Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Rad poste?

Ne moze se slati post express, sad sam bila do poste
2020 03 21
a jel radi beks i ove privatne ?
2020 03 21
Radice privatne ali je poatarina oko 390 za pakete do 5kg tako nesto...
2020 03 21
> AppleRed: > Na pošti u SU je bio toliki red juče da je policija intervenisala. Megafonom su naredili ljudima da se ponašaju u skladu sa propisima. Pojavili su se romi u grupama sa malom decom za socijalnu pomoć. Niti se drže propisa niti imaju osnovnu kulturu higijene. Da ne kažem da se dosta njih vratilo iz inostranstva a većina njih nigde nije registrovana, nemaju ličnu ili uopšte ne žive na toj adresi. > Tužno. Da, u Subotici je katastrofa. U mojoj ulici posta uopste ne radi, odem do obliznje, guzva. Odem u glavnu postu, 30 ljudi, po 5 cm razmaka. I na kraju odem u 3. postu, na drugi kraj grada, gde je bila podnosljiva guzva, kako bih poslala paket i ispostovala clanicu, jer racune mogu i elektronski da platim..da bi sad obustavili postexpress. Nije do nas, sta da se radi. Zdrav covek sve moze da nadoknadi, pa cemo lako za krpice, kad se ova agonija zavrsi. <3
2020 03 21
Juce poslati Post E paketi su uruceni danas.
2020 03 21
Uzela sam paket koji je juce poslat.Otisla do poste jer kuriri ne razvoze u Cacku.Sto se tice primanja,to ne znam.
2020 03 21
Obustavili su skroz slanje Post express pošiljki, ali tiskovina i valjda preporučeno pismo ne, ali to je sve za manje predmete. Postnet nisu obustavili. Takodje, mogu se slati i preko njih neki paketi do 10 kg-a, ali to je isto malo komplikovanije i uglavnom mora poštarina da se plati unapred, nije Post express. Tako da bolje za sada obustaviti prodaju, jer se ni ne isključuje mogućnost da uskoro sve i zatvore.
2020 03 21
> Ana222: > Juce poslati Post E paketi su uruceni danas. Zdravo. Da li je to sigurno proverena informacija? I ja sam juče poslala paket, međutim na sajtu za praćenje mi ovo stoji: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/bbd35318f3f4d114c6bb8e17a296f68b.jpg) Zvala sam i njihov kontakt centar, ali i on trenutno nije dostupan. Hvala.
2020 03 21
Da.
2020 03 21
Hvala.
2020 03 21
Samo nemojte slati aksom...oni su mi juce naplatili 620din postarinu za paket od 2kg..da,da..razmisljala sam da li da preuzmem paket,jer članica koja se tri dana razvlacila za slanje i nije mi poslala post ex,jer nije stigla,poslala mi aksom i još mi nije rekla. Rekla je da salje bexom,i ja pristala..a ona poslala aksiom,lopovi jedni..sad se kajem što sam preuzela,jer su joj torbe koje nemaju tragove nošenja,prljave.pljačka zesca
2020 03 21
> maxmara: > Samo nemojte slati aksom...oni su mi juce naplatili 620din postarinu za paket od 2kg..da,da..razmisljala sam da li da preuzmem paket,jer članica koja se tri dana razvlacila za slanje i nije mi poslala post ex,jer nije stigla,poslala mi aksom i još mi nije rekla. Rekla je da salje bexom,i ja pristala..a ona poslala aksiom,lopovi jedni..sad se kajem što sam preuzela,jer su joj torbe koje nemaju tragove nošenja,prljave.pljačka zesca Auuuu 620 dinara Bog te mazo....oni nisu normalni !!!!!! Ja treba par razmena da radim i sad ne znam dal beksom da saljem iili kako
2020 03 21
Veliki pozdrav dame. Tako je, pismonosne pošiljke su do 2 kg tako da sve lagano što se šalje upravo ide u tu kategoriju, znači šaljemo kao preporučeno pismo ali primalac mora najpre uplatiti novac pošiljaocu, kako bi PREPORUČENA pošiljka mogla da se pošalje. Isto tako može se slati i VREDNOSNA pošiljka na kojoj ćemo navesti OTKUPNINU (ukoliko primalac ne plati pre slanja). Dakle, tri su opcije 1. PREPORUČENA da primalac plati unapred ili 2. VREDNOSNA, može da plati unapred ali i ne mora 3. OBIČAN PAKET, sa ili bez otkupa, ako prelazi 2 kg
2020 03 21
> MnaKatic: > > maxmara: > > Samo nemojte slati aksom...oni su mi juce naplatili 620din postarinu za paket od 2kg..da,da..razmisljala sam da li da preuzmem paket,jer članica koja se tri dana razvlacila za slanje i nije mi poslala post ex,jer nije stigla,poslala mi aksom i još mi nije rekla. Rekla je da salje bexom,i ja pristala..a ona poslala aksiom,lopovi jedni..sad se kajem što sam preuzela,jer su joj torbe koje nemaju tragove nošenja,prljave.pljačka zesca > Auuuu 620 dinara Bog te mazo....oni nisu normalni !!!!!! Ja treba par razmena da radim i sad ne znam dal beksom da saljem iili kako Ako ne uspes post expresom,mislim da je bex sledeća opcija,po cenama..aks nikako..još uvek ne verujem kako sam juce namagarcena
2020 03 21
> maxmara: > > MnaKatic: > > > maxmara: > > > Samo nemojte slati aksom...oni su mi juce naplatili 620din postarinu za paket od 2kg..da,da..razmisljala sam da li da preuzmem paket,jer članica koja se tri dana razvlacila za slanje i nije mi poslala post ex,jer nije stigla,poslala mi aksom i još mi nije rekla. Rekla je da salje bexom,i ja pristala..a ona poslala aksiom,lopovi jedni..sad se kajem što sam preuzela,jer su joj torbe koje nemaju tragove nošenja,prljave.pljačka zesca > > Auuuu 620 dinara Bog te mazo....oni nisu normalni !!!!!! Ja treba par razmena da radim i sad ne znam dal beksom da saljem iili kako > Ako ne uspes post expresom,mislim da je bex sledeća opcija,po cenama..aks nikako..još uvek ne verujem kako sam juce namagarcena Ja mislim da su oni to nesto zeznuli , jel ste dobili racun od njih ???
2020 03 21