Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li vršite prodaju i kupovinu?

Da li ste obustavili zbog ove situacije ili funkcionisete kao i obično?
2020 03 29
I kupujem i prodajem 😊> jelena191: > Da li ste obustavili zbog ove situacije ili funkcionisete kao i obično?
2020 03 29
> dacag79: > I kupujem i prodajem 😊> jelena191: > > Da li ste obustavili zbog ove situacije ili funkcionisete kao i obično? Isto.
2020 03 29
Obustavila sam.
2020 03 29
Trenutno niti šaljem niti poručujem, moguće je samo rezervisanje stvari,dok sve ne dođe na svoje
2020 03 29
Ne kupujem, dogovorila sam se za kupovinu koju cemo realizovati kad se ovo zavrsi i neke stvari su devojke rezervisale jer ne saljem sada pakete.. I misli da bi svi trebali da obustave kupovinu, niko nas ne sprecava da se dogovorimo za kupovinu, prodaju ali sada nije vreme za realizaciju istih
2020 03 29
Nisam obustavila... > jelena191: > Da li ste obustavili zbog ove situacije ili funkcionisete kao i obično?
2020 03 29
Obustavila sam prodaju iz drugih razloga, i pre ovoga, a za kupovinu sam bila primorana pošto nam na Kosovo ništa više ne stiže - tako su mi bar u Pošti rekli. Htela sam još patike samo koje sam platila pre zatvaranja granica, ali mi se nije dalo. Ne znam da li bih obustavila kupovinu da nisam morala, nisam razmišljala o tome niti imam vremena da razmišljam o tome trenutno.
2020 03 29
Obustavila sam i kupovinu i prodaju čim je počelo vanredno stanje. Ne vredi rizikovati...
2020 03 29
I ja sam obustavila, rezervisem sta mi se dopada, takodje rezervisem i stvari za prodaju kome nije hitno.
2020 03 29
Obustavila sam :)
2020 03 29
Rezervacije samo. Mislim i na ljude koji to trebaju sortirati, iznositi i naplatiti. 🤗
2020 03 29
> jelena191: > Da li ste obustavili zbog ove situacije ili funkcionisete kao i obično? kod mene kao i obicno, i prodajem i kupujem :) pozdrav
2020 03 29
Radim i rezervaciju, a i prodaju ukoliko neko želi odmah da kupi, šaljem poštom -preporucenu ili vrednosnu pošiljku. Gledam da ja smanjim kupovinu I više radim rezervacije.
2020 03 29
Prodajem kao i inace. Ima kupaca koji ne zele da cekaju, tako da saljem bexom ili aksom a moze i preko poste kao vrednosno ili preporuceno
2020 03 29
1 2