Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARA! Kako doci do daljih podataka prevaranta?

Pozdrav drage dame, nazalost posle dvogodisnjeg iskustva u ovoj kriznoj situaciji, brzopleto me je nasamarila jedna prevarantkinja, kojoj sam uplatila novac unapred na racun, od tada je nestala, takodje i drugu devojku je prevarila,a na profilu je uputila na svoj "stari profil " koji je imao dosta utisaka, ali posle ga je izbacila sa profila jer naravno nije bio njen, takodje utisci na njenom profilu su sve bile uzajamne dobričiniteljke, nije bilo na osnovu stvarnog iskustva. Imam samo njen broj racuna, i ime i prezime. Kako doci do ostalih podatak i povratiti novac? Hvala svima Pozdrav Busite pazljivi i ne delite uzajamne utiske jer ce se neko saplesti na to!😕
2020 04 02
Zasto joj niste ostavili utisak?
2020 04 02
https://mojekrpice.rs/oljabg97-219097 - evo clanice po imenu i prezimenu Olja Ninković, ko ima jos neke podatke, neka mi posalje! Devojka je klasican prevarant, prevarila je mene i jos jednu devojku, platili smo joj novac unapred, zbog navodno cele ove situacije, tada je potpuno nestala, imala je lazan opis i navodila je drugi profili u njemu, koji je imao vise utisala, i slicno ime govoreci da joj je to stari profil! A ostali utisci su sve uzajamni dogovori, tako da clanice ne radite to vise, jer ste samim tim prevarili mnogo kupaca!! Posto sajt nema nikave zastite, želim da devojka odgovara za to, i da budete potpuno onemogucena u daljim prevarama! Velika sramota!!
2020 04 02
mislim da se tokom vanrednog stanja ovakve stvari mnogo brze procesuiraju i stroze kaznjavaju..
2020 04 02
> BojanaJoanovic: > mislim da se tokom vanrednog stanja ovakve stvari mnogo brze procesuiraju i stroze kaznjavaju.. Da tako je, samo do koga doci?
2020 04 02
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e42adb72d6d7072c676555ca61ebf279.jpg) Evo podacu PREVARANTA, prevarila je ove nedelje jos 2 devojke!!
2020 04 02
I ja sam jedna od prevarenih devojaka od strane oljabg97. Nasela sam isto kao ova devojka, jer jr u opisu profila stavila tudj stari sa puno pozitivnih ocena, i odmah posle toga sve izbrisala sa profila. Nisam htela ofmah da stavljam neg utisak, jer ipak sam verovala da ljudi nisu na to spremni. U petak je uplacen novac i od tad nikakvih informacija .. Zalosno stvarno. I takodje ne mogu da verujem za njene pozitivne utiske, i te profile treba ispitati, moguce da se ona krije iza njih.
2020 04 02
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c15388077f29aac2a96ed91ef43d46aa.jpg)
2020 04 02
Evo njenih podataka ...
2020 04 02
Koliko samo prevaranata na ovom sajtu, videla sam pre neki dan slican profil, tog dana napravljen I prve stvari okacene, vec istog dana 3 utiska, takodje medjusobni utisci, a niko ne garantuje I da to nisu sve profili iste clanice. Ispod ima I moja tema sa profilima clanice prevaranta takodje, udruzimo se sada I razotkrijmo prevarante, ostavljajte utisak obavezno
2020 04 02
Zasto devojke koje ste prevarene,ne prijavite zajedno policiji,prevaranta?Prevaranata svuda ima,ovde ih vrv ima vise posto sem negativne i otvaranja teme uglavnom niko nista i nepreduzima...
2020 04 02
> jelena2606: > Zasto devojke koje ste prevarene,ne prijavite zajedno policiji,prevaranta?Prevaranata svuda ima,ovde ih vrv ima vise posto sem negativne i otvaranja teme uglavnom niko nista i nepreduzima... Tako je Jelena.. Pravac mup.. Ja sam čak čula da sa potvrdom iz mupa o prevari može i novac da se blokira.. Naravno ako se to uradi na vreme.. A ne ovde vrtite priču u prazno.. Kakav admin??? Sem bloka ništa prevarant drugo dobiti neće.. A nov profil opet može da otvori i vara.. Opametite se..
2020 04 02
Tako je .A do podataka mozete doci logicno putem prijave u policiji,koja moze da proveri ciji je ziro racun,adresu i sve ostalo...
2020 04 02
Ista osoba https://mojekrpice.rs/oljabg97-219097 je i mene prevarila ! Uplatila sam joj 2000 dinara za farmerice i od tada joj se gubi svaki trag ! Obrisala je sve sa profila i ne odgovara na poruke !
2020 04 02
Naravno prijavicemo, nas 4 je zeznula! Ozbiljno je rivicno delo i nije za šalu!! Ko hod ima meke informacije neka javlja!! Verovatno ima jos neke profile lazne tako da se pazite! Imate gore broj racuna ime i prezime!!
2020 04 02
1 2