Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Mona da ili ne?

Izvinite ako sam promasila temu za ovaj deo foruma, ali nisam znala gde da je postavim. Interesuju me vasa iskustva sa Mona torbama. Da li ih preporucujete ili ne i iz kog razloga? Da li kvalitet opravdava cenu ili su neopravdano visoke cene? Ne mogu da se odlucim da li da kupim ili da ipak odustanem, pa bi mi vasa iskustva mnogo pomogla. :") Takodje i za njihove kaiseve.
2020 04 02
Zadovoljna sam kvalitetom. Godinama imam njihovu torbu i nije se pohabala, a korištena je svaki dan, prošla sito i rešeto. Ta vrsta kože od koje je, ne puca, a nisam je čak nikad ni mazala kremom jer mi se čini da ne treba... Desilo mi se jedino da je cibzar olabavio nekako, ali odnela sam u njihovu radnju i čovek mi je za 2 min.popravio tj.samo stegao nekim alatom, posle se više nije to dešavalo, tako da preporučujem. Ako uzmemo u obzir da sam je 2009. kupila za 5000 i dalje je ponekad nosim jer je u odličnom stanju, isplatila se svaki dinar. Posle je taj model čak i poskupeo. Ovaj model je u pitanju... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a763b9b184989d130b283e3519079bec.jpg)
2020 04 02
Mnogo Vam hvala na odgovoru. Meni se dopada njihova klasicna mala torba sa nitnama, popularna poslednjih par godina, verovatno ste je vidjali. Pa se dvoumim da li da uzmem zbog tih metalnih delova. :") A znaci mi da cujem i pozitivne kritike za kozu.
2020 04 02
Prezadovoljna torbama i kvalitetom, imam ih 15 sigurno 🌹
2020 04 02
Kvalitet je neosporan. Nećete se pokajati sigurno.
2020 04 02
Ja imam novcanik dve godine, kao da je upravo izasao iz radnje. Nije se pomerio. Bas sam zadovoljna!
2020 04 02
Ja imam bas taj model koji zelite da kupite. Prezivela je sezonu 18ih rodjendana, 3 nove godine i 3 letovanja, na svako putovanje sam je nosila jer je prakticna i ide uz sve. Mrdnula nije, tako da opravdava malo jacu cenu.
2020 04 02
Hvala vam mnogo, devojke! Mnogo mi je znacilo sto ste podelile iskustva. :")
2020 04 02
> MinaTrajkovic: > Ja imam bas taj model koji zelite da kupite. Prezivela je sezonu 18ih rodjendana, 3 nove godine i 3 letovanja, na svako putovanje sam je nosila jer je prakticna i ide uz sve. Mrdnula nije, tako da opravdava malo jacu cenu. Jel imate vecu ili manju verziju torbe? :")
2020 04 02
Mona? Kvalitet nula. Bio nekada. Uvoze na kamione, iz Turske. Nemojte bacati novac zalud. Prelepe samo etiketu, cak je i ne skinu.
2023 09 21
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f5ecb747b2268f6e25548a611b1f6074.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/44cb5be55f0361a76f529378bf37106b.jpg) svaka druga tema o prevarama je u vezi sa mona torbama. proveriti da li se ovde radi o fotki pozajmljenoj uz dozvolu ili je potencijalna prevara u pitanju. oprez.
2023 09 21
Imam nekoliko komada, neke su modeli od pre 6-7 godina, neke novije. Nijedna se mrdnula nije, a nema gde ih nisam nosila i šta nisam teglila u njima. Bukvalno im dušu vadim :) Samo napred, nećeš se pokajati!
2023 10 27