Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li neko zna kada ce poste u Novom Sadu poceti sa post expressom?

Naime, vec sutradan kada su objavili da je ponovo pokrenuto slanje post expressom sam otisla u poštu u Novom Sadu da bi mi rekli da ne rade jer cela ta "jedinica" nije dobila dopis, i da tek kad ga dobiju ce pcoeti sa radom. Da li neko zna kako negde vec uveliko rade, a ovde ne, i kada ce proraditi post express? Sa becom jako imam problema, valjda zbog prebukiranosti, vec 5 dana cekam da kuriri dodju po 5 rezervisanih paketa...
2020 04 06
Svasta... na sajtu stoji zvanicno obavestenje i trebalo bi svi da primaju pakete, jedino je isporuka paketa ogranicena - negde se ne isporucuju na kucnu adresu
2020 04 07
Samo u glavnoj pošti i limanskoj će primati pakete 🤯
2020 04 07
Ih...Baš sam danas zvala, rekla je ne može ništa da kaže, da je do dajnjeg tako, jer će dobijaju informacije danas za sutra. Apsolutno mi nije jasno kako posle zvaničnog obaveštenja ogu negde da rade normalno, a negde uopšte :@ A da ne prričam koliko su privatne službe bukirane, Bex čekam već 5 dana da mi preuzmu pošiljke, niko se nije pojavio istekla mi je porudžbina,a ljudi čekaju pakete.. Uzas
2020 04 07
Ja privatne kurirske ne koristim ni kad nema epidemije, a kamoli sad 😂 Jedino sto mozete je da zovete centralu Post Express-a pa da vidite sa njima u cemu je problem i zasto u tim postama u NS ne primaju pakete ¯\_(ツ)_/¯
2020 04 07
Na sajtu pošte piše da će pošte manjeg kapaciteta raditi samo određenim danima, Možda zbog toga ne primaju pakete. Imate na sajtu spisak,
2020 04 07
Bila sam u tri pošte u Novom Sadu i u sve tri mi je rečeno da rade samo sa firmama sa kojima imaju ugovor. Onda sam pozvala i call centar da pitam šta se dešava sa NS-om. Dobila sam info da imaju “tehničkih problema”, šta-god da to značilo. I naravno, ne znaju kada će biti rešeni problemi.🙄 Tako da sam slanje paketa ostavila za neke bolje dane, tj. kad prodje vanredno stanje.
2020 04 07
Pošte jesu prebukirane. Većina ima skraćeno radno vreme i prvenstveno rade uplate i isplate. Do sad je radno vreme kurira bilo dok ne završi a to pre 5 nikad nije bilo moguće. Nakon toga ide razduživanje. Isto tako i poštari. Uputstva dobiju danas za sutra i to stoji. Vozni park još nisam ni spomenula, koji je krš. Cela firma loše funkcioniše i u normalna vremena a kamoli sada.
2020 04 08
Poslali su mi paket iz NS Cityexpresom,pre dva dana...Nravno jos nije stigao,a bezobrazluk operatera neverovatan.Uopste ne mogu da dodjem do statusa posiljke.Pritom ne cekam neku krpu,i hitno mi je.Izbegavajte privatne sluzbe ukoliko vam je hitno.
2020 04 08
Bas sam usla na forum da pitam da li jos negde Post Express ne radi? Devojka kojoj treba da posaljem paket kaze da kod njih PE radi, pa moze pomisliti i da lazem, da ne zelim da posaljem paket...
2020 04 08
Meni je već užasno neprijatno, da sam znala da će ovako biti odložila bih saradnje, hvala Bogu pa su do sada devojke imale razumevanja, ali bojim se da ne upadnem ja u problem, a nije apsolutno do mene. Zvucim kao pokvarena ploča, te ovi nisu došli, te se ovi ne javljaju, post ne rade...
2020 04 09
Napokon mi je Cityexpres doneo paket,koji je stajao 3 dana kod njih.Ono sto mi se nije dopalo,a iskreno vise mi se i smucilo da bi se raspravljala,nisu mi dali nikakvu potvrdu da sam platila otkup,takodje nisu mi dali da potpisem da sam preuzela,kao to je zbog vanrednog stanja!Nadam se da ce otkup stici osobi koja mi je poslala paket....Inace stizao mi je otkup i od post expresa,normalno sam potpisala da sam preuzela...Budite obazrive sa kurirskim sluzbama,stekla sam utisak posle ovoga, da ozbiljno muljaju.
2020 04 09
Jel primaju sve poste pakete za slanje u Novom Sadu?
2020 04 13
Mali update za NS: bila jutros u glavnoj u centru, nema gužve, može max 5 paketa da se šalje, primaju pakete i u pošti kod limanske pijace - ostale rekla bih samo uplata/isplata.
2020 04 16