Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li je neko poručio nesto sa oficijalnog sajta GUESS

Da li je neko poručivao iz Srbije sa www.guess.eusajta? Da li uopšte moze da se poruči? Ako jeste,koliko vremenki ste čekale da dobijete pošiljku? Koje kartice primaju? Da li ste plaćale neke dodatne troškove na carini? Ako neko ima iskustva molila bih Vas da podelite samnom,i sa možda još nekim članicama koje zanima ista tema. Ja to radim kada sam preko, za Srbiju nisam sigurna kako funkcioniše....🤷‍♀️ Hvala ❤
2020 04 15
Mene takodje interesuje prettylithething :)
2020 04 15
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fecd45743eb99ca6ca701ecb86b74d97.jpg) Screen je sa njihovog sajta, primaju skoro sve kreditne i debitne kartice (Visa, American Express, MasterCard) takođe može i preko Paypal-a da se plati. Na cenu koju platite treba dodati carinsku stopu (ne znam kolika je tačno za obuću ali je verovatno između 10 i 20%) pa na sve to još 20% PDV i otvaranje paketa od strane carine je 100-200din. To je otprilike to.
2020 04 15
Hvala Vam devojke divne ste 💜 Konkretno obuca me najvise i zanima , ovo sve ostalo imamo i kod nas manje-vise.... Za nas koji nosimo 38/39 konstantna borba je oko obuce 😂 Ukoliko jos neko ima oskustva sa porucivanjem neka pise, sto vise iskustva i informacija, dobro su dosle svima.... Takodje i sa ZALANDO sajta, kako i on funkcionise?
2020 04 16
Hej zdravo, ja sam porucila jednom sa original sajta Guess posto ovde kod nas taj model nije bio. Napravila sam neki nalog, platila preko Visa kartice, iznos se odmah skinuo ( 45evra, pretvorenih u dinare). U sms mi je pisalo rok isporuke 7 radnih dana, medjutim meni je stigao za nekih 15 dana. Postar mi je doneo paket i ja da platim, on mi kaze da ipak paket mora da vrati u postu. Ja sutradan odlazim u postu po paket i kazu mi da platim oko 1.500 din. Inace sve vreme posiljku mozes da pratis posto salju preko dhl kurirske sluzbe. Sto se tice placanja poreza i carine imas na internetu da pogledas malo detaljnije. Uglavnom je preporuka da se porucuje do 50evra. Sto se tice poreza i carine svasta moze da se procita na netu tako da tu info tacnu tesko da mozes da dobijes. Srecnooo 🌸🌸🌸
2020 04 16
https://mojekrpice.rs/items/cipele/5844286/guess-39-savrsene-postarina-gratis ja vam mogu pokazati koje prodajem, prelepe su, pozdravljam vas!
2020 04 16