Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Da li neko ima slican problem na kozi?

Guscija koza na rukama tjst na gornjem delu ruku,da li neko ima neki savet,nije toliko primetno ali jednostavno mi smeta kad znam da je tu?
2020 04 18
Probajte preparate sa 10% ureom, trebalo bi da pomognu. Takodje, proverite hormone i antitela stitaste zlezde, u nekim slucajevima moze biti povezano (ne uvek, ali nije na odmet proveriti). ☺️
2020 04 18
> Bojanaa12: > Probajte preparate sa 10% ureom, trebalo bi da pomognu. > Takodje, proverite hormone i antitela stitaste zlezde, u nekim slucajevima moze biti povezano (ne uvek, ali nije na odmet proveriti). > ☺️ Hvala na savetu,svaki je dobro dosao :")
2020 04 19
Možete kod ove devojke naći odlične savete za gusciju kožu, a i za mnoge druge stvari. ☺️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d36375d997dd782fccddd8de084621df.jpg)
2020 04 19
> IrenaDoric: > Možete kod ove devojke naći odlične savete za gusciju kožu, a i za mnoge druge stvari. ☺️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d36375d997dd782fccddd8de084621df.jpg) hvala ti<3 <3
2020 04 19
Ja sam imala taj problem na laktovima i rešila ga vrlo jednostavno i jeftino. Celu sezonu, dokle god ima svežih bresaka utrljavate krišku breskve i ostavite da se sok osuši. Držati tako sat-dva, koliko možete, potom isprati mlakom vodom bez sapuna.Ništa drugo, samo jednu sezonu tako, i ne vraća se, evo, da kucnem u drvo već 15-16 godina. Sada ih povremeno mažem uveče običnom kremom, kao i ruke i to je to. Srećno!
2020 04 20
> kaileenakala: > Ja sam imala taj problem na laktovima i rešila ga vrlo jednostavno i jeftino. Celu sezonu, dokle god ima svežih bresaka utrljavate krišku breskve i ostavite da se sok osuši. Držati tako sat-dva, koliko možete, potom isprati mlakom vodom bez sapuna.Ništa drugo, samo jednu sezonu tako, i ne vraća se, evo, da kucnem u drvo već 15-16 godina. Sada ih povremeno mažem uveče običnom kremom, kao i ruke i to je to. > Srećno! Hvala puno,vredi probati svakako <3 <3
2020 04 20