Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Problem prilikom ulaza na svoj profil na sajtu

Vec 5 dana ne mogu da udjem na svoj profil na sajtu. Samim tim da izbrisem prodate predmete, vidim cenu... Mogu na forum i u razgovore. Da li jos neko ima problem?
2020 04 26
Probaj preko opera pretraživača....Meni prkeo Chrome neće uopšte, preko opere radi savrseno😊
2020 04 26
Probacu, hvala na odgovoru 😊
2020 04 26
Ја сам обрисала целу историју претраживања и тек тада сам успела да приступим.
2020 04 26
Uspela sam preko opere pretrazivaca. Hvala devojke :")
2020 04 26
Meni normalno radi preko kompa, preko mobilnog ne mogu nista osim da se ulogujem :(
2020 04 26
Ko ne moze da pristupi preko Chrome-a neka ga deinstalira i instalira ponovo.Ja sam tako i sad sve radi kako treba .
2020 04 26
Ja samo preko mozile
2020 04 26
Zdravo,ja ne mogu da udjem u poruke,trazi mi da se ulogujem ponovo ali ne otvara. Poslala sam obavestenje na Help ali jos uvek nema odgovora. Da li je neko imao iskustva sa tim? I da li profil Moze da se izbrise?
2020 04 28
> florida: > Ja samo preko mozile I ja i sve može..
2020 04 28
> KatarinaVSaša: > Zdravo,ja ne mogu da udjem u poruke,trazi mi da se ulogujem ponovo ali ne otvara. Poslala sam obavestenje na Help ali jos uvek nema odgovora. Da li je neko imao iskustva sa tim? I da li profil Moze da se izbrise? Cao... Ja vec nedelju dana ne mogu porukama da pristupum, prvo je prikazivao gresku, a sad vidim trazi da se ulogujem. Takodje mi ne otvara. Ni meni niko ne odgovara na mail u vezi problema. Ukoliko nadjem resenje, javljam
2020 04 28
> bozilovicj: > > KatarinaVSaša: > > Zdravo,ja ne mogu da udjem u poruke,trazi mi da se ulogujem ponovo ali ne otvara. Poslala sam obavestenje na Help ali jos uvek nema odgovora. Da li je neko imao iskustva sa tim? I da li profil Moze da se izbrise? > Cao... Ja vec nedelju dana ne mogu porukama da pristupum, prvo je prikazivao gresku, a sad vidim trazi da se ulogujem. Takodje mi ne otvara. Ni meni niko ne odgovara na mail u vezi problema. Ukoliko nadjem resenje, javljam Prijavite problem ovde: https://mojekrpice.rs/forum/t/379136/prijava-gresaka-i-bug-ova-na-novom-dizajnu
2020 04 28
Imam isti problem,i ne mogu da provalim kAko da udje u poruke..> bozilovicj: > > KatarinaVSaša: > > Zdravo,ja ne mogu da udjem u poruke,trazi mi da se ulogujem ponovo ali ne otvara. Poslala sam obavestenje na Help ali jos uvek nema odgovora. Da li je neko imao iskustva sa tim? I da li profil Moze da se izbrise? > Cao... Ja vec nedelju dana ne mogu porukama da pristupum, prvo je prikazivao gresku, a sad vidim trazi da se ulogujem. Takodje mi ne otvara. Ni meni niko ne odgovara na mail u vezi problema. Ukoliko nadjem resenje, javljam
2020 04 28