Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Matursko vece

Ja lično nikakve trendove ne pratim, niti gledam na mnoge situacije kao obavezne. Mogu deca po završetku školovanja da se skupe u manjem društvu i izadju tamo gde će se lepo provesti. Proslava mature nije obavezna, ali je obavezno završiti skolu. O ulazenju u kredite za takve stvari i ne razmišljam. Poenta je uvek dobro se provesti, a ne srediti se za slikanje i prikazivati se drugima, što je danas postao smisao, nažalost.
2020 05 01
@Apple, iskreno se nadam da ce se sve to odloziti dok ne ozdrave zarazeni. Meni pre 2,3 dana rece drugarica koja radi u bolnici da je umro decko od 26 godina, tako da, ne bih volela da se to pokrece jos uvek...
2020 05 01
Vreme se menja..Ja sam se za svoju maturu sama sminkala,kosa mi je kovrdzava pa sam imala i frizuru.Haljinu koja je bila mini i tada sam je kupila,nosila sam jos sigurno pet godina...I tada bilo kreacija i frizura,sacuvaj boze..Nista lepse od prirodne kose koja pada.Uzasno mi je kada vidim na devojkama i tada i sada one mokre lokne i frizure slicne onoj koju je imala Jovanka Broz ,:) Nakaradno mi je...Mislim da devojke treba da se srede za maturu,ali bez preterivanja
2020 05 01
Za apsolventsko sam uzela haljinu od drugarice koju je ona novu platila na tezgi 150 din 😂😂😂 haljina je odlicna postavicu sliku, jer i dan danas niko ne veruje da je haljina kostala 150 din nova 😂
2020 05 02
> Debela_devojka: > Za apsolventsko sam uzela haljinu od drugarice koju je ona novu platila na tezgi 150 din 😂😂😂 haljina je odlicna postavicu sliku, jer i dan danas niko ne veruje da je haljina kostala 150 din nova 😂 Bas me zanima kako izgleda 😂😊😊
2020 05 03
Meni je deka platio obe mature, sto se oblacenja tice mada sam ja gledala da navatam nesto da nije skupo - bilo mi zao da bacim pare kad mogu da ih potrosim na alkohol u kafani posle :') roditelji su stedeli pare za moje ekskurzije i nikad im ne bi trazila da mi placaju haljinu 15000. Za apsolventsku veceru sam mozda najjeftinije prosla - sklopila sama neko kao odelo od suknje, sakoa i topa i kostalo me nekih 5k maksimalno (doduse krvavo zaradjenih pet iljadi, posto sam radila 5 godina u pozoristu kao hostesa honorarno dok sam studirala - to mi je otprilike mesecna plata bila :') ), cipele i nakit sam vec imala, sminku platila 300 kinti i frizer moj mi za dzabe odradio frizuru posto je to bila treca proslava diplome na koju dolazim kod njega pa resio da me casti :') Klinci su danas drugaciji nazalost, razmazili su ih roditelji i nauceni su da se dokazuju kroz telefone i odecu koliko je ko bolji od drugih. Tuzno Sestrica mi sledece godine slavi malu maturu, nasla je neku moju praistorijsku emo haljinu jer je ona u tom fazonu i ne voli da se oblaci kao zensko ali je rekla da ce tu haljinu da obuce posto drugu koja bi joj se svidela sigurno nece naci :') sve je do vaspitanja
2020 05 04
1 2