Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Slepo crevo

Da li je neko imao iskustva pa da preprica ukratko kako pocinje bol, tok operacije, ishrana? Itd.. Puno bi mi znacilo 🤗
2020 05 29
Operisala sam slepo crevo pre 15 godina..Bila sam prvi razred srednje.Cesto me je bolelo sa leve strane i ako je slepo crevo na desnoj...taj dan sam bila u skoli kada me je na casu bas zabolelo.Otisla sam u bolnicu i izvadili su mi krv.Leukociti su bili bas visoki.Ostavili su me odmah i ustanovljena je upala slepog creva.Odmah su pocele pripreme za operaciji koja je bila sledece jutro.Bila sam 7 dana u bolnici.Meri se krvarenje,tako sto bocnu uvo ispod rupice za mindjusu i mere koliko se krvari.Nema jela,pica.Dali su mi bensedin da se smirim i uveli me u salu.Stavili mi masku i tad sam zaspala.Kad sam se probudila bila sam osamucena.Posle operacije nema jela,pica,samo infuzija i antibiotik.Pocinje sa ishranom poput caja,pa pire i tako redom.Samo tecno par dana.Konci se nose 7 dana,pa se skidaju i ako bude uredu sve doktor ce reci kako se dalje ponasati.
2020 05 29
A da li si imala mozda dren?
2020 05 29
Sada se to radi laparaskopski
2020 05 29
> Mojekrpice69: > A da li si imala mozda dren? Ne.Obicna operacija.Otvore te,izvade,zasiju i eto ziva sam.😃 Mozda je sad novo,tad je bilo tako.
2020 05 29
Kako to izgleda? > Elenahana: > Sada se to radi laparaskopski
2020 05 29
> Mojekrpice69: > Kako to izgleda? > > Elenahana: > > Sada se to radi laparaskopski Ukucaj u guglu laparakopska operacija i mozes sve detalje da vidis.
2020 05 29
Strah me je da kucam na internetu, na kraju cu istripovati svakakve bolesti🤣
2020 05 29
Nije strasno, ne misli o tome..slysaj osoblje i to je to. Sto manje znas to bolje.
2020 05 31