Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

POMOĆ oko profila

Zdravo:) da li može neko da mi pomogne oko toga kako da se ponovo obnovi objava i kako se probiti sto vise? Nova sam pa nisam skroz upucena u sve, hvala unapred❤️
2020 05 30
Obnoviš oglas tako što obrišeš stari i ubaciš ponovo 😁 A što se tiče probijanja mislim da su dobre slike jako bitne 😊
2020 05 30
A sto se tice vip clanstva i ostalih mogucnosti, da li znaci i pomaze? Hvala ❤️
2020 05 30
To nisam probala pa ne mogu da kazem :)
2020 05 30
Zdravo i dobrodošli :") VIP članstvo i promocije povećavaju posećenost profilu, samim tim i mogućnost prodaje, ali nije pravilo. Za početak možete da poklonite i/ili kupite, ako radite razmene i razmenite neke stvari da malo nakupite pozitivne utiske. Možete da se reklamirate jednom dnevno u podforumu "rasprodaje" učestvujete u razgovorima i sl. Dobre slike, opis predmeta kao i na drugim sajtovima. Srećno!
2020 05 30
> natalijaaa-d: > A sto se tice vip clanstva i ostalih mogucnosti, da li znaci i pomaze? Hvala ❤️ Vip članstvo je korisno za one koji imaju veoma mnogo artikala u ponudi, zbog bolje preglednosti profila. Bolje povremeno uplatite promo artikal (1 dan na prvoj strani) za svoje najatraktivnije predmete.
2020 05 30
> REASHOP: > > natalijaaa-d: > > A sto se tice vip clanstva i ostalih mogucnosti, da li znaci i pomaze? Hvala ❤️ > Vip članstvo je korisno za one koji imaju veoma mnogo artikala u ponudi, zbog bolje preglednosti profila. > Bolje povremeno uplatite promo artikal (1 dan na prvoj strani) za svoje najatraktivnije predmete. Kako ide uplata reklame za jedan dan ili uplata za Vip clanstvo? I koja je cena ako znate? Hvala ❤️
2020 05 31
Za vip članstvo preko mobilnog telefona, vip i mts mreža. Prvo uplatim novac na nalog preko smsa (vrlo jednostavno,par koraka, sve piše), onda kupim vip opciju. Stigne mail kao obaveštenje za sve što radite. Sedam dana pre isteka vip članstva mi takođe stigne mail da mi ističe, pa ako želim da produžm.
2020 05 31
> IvanaIva7: > Za vip članstvo preko mobilnog telefona, vip i mts mreža. Prvo uplatim novac na nalog preko smsa (vrlo jednostavno,par koraka, sve piše), onda kupim vip opciju. Stigne mail kao obaveštenje za sve što radite. Sedam dana pre isteka vip članstva mi takođe stigne mail da mi ističe, pa ako želim da produžm. Hvala draga❤️
2020 06 01