Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Želim ovo - sa 5 na 0 odjednom???

Zdravo svima 👋 Da li još neko ima situaciju da mu odjednom ispare korisnici koji žele određen predmet? Pre par dana mi se to dogodilo sa jednim artiklom, kada sam proverila bilo ih je 4 ili 5 koji su označili da ga žele, a onda sledećeg puta 0 😶 Bilo mi je čudno, ali rekoh 'ajde, možda su odjednom svi odustali, desi se... Danas mi se desilo isto sa drugim artiklom. Da li neko zna šta se dešava? Hvala svima 🙂
2020 05 30
Cao draga. Mislis na broj ljudi koji su dodali neki predmet u omiljene? Ne treba to da te iznenadjuje. Ljudi to shvataju olako. Isto kao posmatraci na Limundu. Dok se neko konkretno ne javi i ostavi podatke, nemoj se zamarati. 😯😊
2020 05 30
> NShibridi: > Cao draga. Mislis na broj ljudi koji su dodali neki predmet u omiljene? Ne treba to da te iznenadjuje. Ljudi to shvataju olako. Isto kao posmatraci na Limundu. Dok se neko konkretno ne javi i ostavi podatke, nemoj se zamarati. 😯😊 Shvatila sam to do sada, ali mislim da je ovo već neka greška u radu sajta i zato želim da vidim da li se i drugima dešava. Malo je nerealno da 5 različitih osoba u istom danu, takoreći odjednom obrišu isti proizvod iz omiljenih 😕
2020 05 30
Desava se ako ste slucajno obrisali predmet, a u naslovu imate srca, cvetice, emotikone pa se predmet ne obrise u potpunosti ali se izgube svi koji su pratli tj imali ga u listi zelja. Meni se desilo par puta, mozda je to u pitanju....
2020 05 30
Nema vajde od toga ako neko stavi predmet u omiljene,uglavnom su posmatraci .Ako hocete da prodate nesto ,najbolje je da obnavljate oglase na par dana .
2020 05 30
> MacaRoza: > Desava se ako ste slucajno obrisali predmet, a u naslovu imate srca, cvetice, emotikone pa se predmet ne obrise u potpunosti ali se izgube svi koji su pratli tj imali ga u listi zelja. Meni se desilo par puta, mozda je to u pitanju.... Tačnoo, upravo se to desilo, videla sam na trenutak da je označeno OBRIŠI pošto kada mi iskoči reklama sve se pomeri i kliknem gde nije trebalo. Hvalaa 🙂
2020 05 30
> Mephisto: > Nema vajde od toga ako neko stavi predmet u omiljene,uglavnom su posmatraci .Ako hocete da prodate nesto ,najbolje je da obnavljate oglase na par dana . Slažem se i hvala na savetu 🙂 Da li brišete onda stare oglase? I da li se onda obriše oglas i onima koji su ga stavili u omiljene ili im ostane 🤔
2020 05 30
Ispario mi prodavac 🙂🙂
2020 05 30
> Chillnakit: > > Mephisto: > > Nema vajde od toga ako neko stavi predmet u omiljene,uglavnom su posmatraci .Ako hocete da prodate nesto ,najbolje je da obnavljate oglase na par dana . > Slažem se i hvala na savetu 🙂 Da li brišete onda stare oglase? I da li se onda obriše oglas i onima koji su ga stavili u omiljene ili im ostane 🤔 Da,da obavezno obrisite stari i postavite novi da se ne bi duplirali i opterecivali sajt.A sto se reklama tice instalirajte adbloker ako ste preko kompa i nema vise reklama .
2020 05 30
Ne, uglavnom sam preko telefona... hvala na svemu 🙂
2020 05 30