Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

U P O Z O R E NJ E !!!

Pozdrav svim clanovima. Zelim da podelim sa vama jedno lose iskustvo. Mislila sam da nista ne komentarisem povodom toga, sve dok nisam na jos par mesta cula istu pricu koja je zadesila i mene. Rec je o losoj saradnji sa jednom fb stranicom. Naziv stranice na fb: Original kozmetika, sminka i parfemi Skraticu pricu. Okacila je paletu na prodaju. Cena I vise nego pristupacna. To me je navelo da posaljem privatnu poruku, da mi potvrdi da je rec o originalu i da mi kaze da li je u roku. Posto je saradnja pre te prosla ok, poverovala sam joj. Stigla mi je fake paleta sa ebaya. Mislila sam da se potkrala greska, ali nije. Kada sam joj se obratila i trazila novac nazad, a ona ce dobiti nazad paletu odg je da ce me kontaktirati. Naravno nista od toga. Kako koji dan prolazi, ona aktivno kaci slike, odgovara na poruke drugim ljudima, meni ne. Posle poruke gde sam joj pripretila( da cu je okaciti na crnu listu ), odgovorila je. Standardna prica operacija, smrtni slucaj nije imala kad. Hmmm...ne verujem. Samo mi je odg da joj vratim paletu ona ce meni novac, ALI da vise NECEMO saradjivati. Sad, pokusas da prevaris kupca, jos si u fazonu necemo saradjivati vise. Strasno, sto znaci da je svesno podmetnula kopiju palete. Bahato i bezobrazno. Jos par devojaka mi je potvrdilo da je kupovalo kod nje I da je bilo fake. Tako da, pazite sa kim saradjujete. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2a597ecda19e4ce63673ef1f7cd6cbf3.jpg)
2020 06 12
Ja sam pre par godina uzela od nje paco rabanne i neki dior girl. Prvo boja tih parfema je previse svetla i nisu uopste bili postojani. Nisam htela da se raspravljam , posle par meseci uzmem kreten " Ja" neke " sisley " kreme za suncanje po dosta povoljnoj ceni ., nisam ni otvorila kada su stigli , dodjem na more a ono kao surutka . Tada sam joj poslala slike da vidi sta mi je prodala , i ona se vadila kako uzima ne znam od koga i nije otvarala. Od tada vise nista od nje ne uzimam. Obratite paznju na boju parfema npr. Lancome la vie est belle je jedva roze boje , chanel madmazel svetlo roze itd itd.Pre par meseci je stavila neke shiseido gelove kreme , takva ambalaza uopste ne postoji , samo je slicna. Mene bas briga ja kupovati od nje necu vise nikada, ali vidim da je vecina bas hvali.
2020 06 12
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4dff1534a876ad692d4840f89cde090e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/20d31de73eb9561c1eaee3376ea9f2b9.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6d4e9ac9a37fa66893f53797caa599c5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/00b67d7ce554328484acc9c12b8b269e.jpg)
2020 06 12
Šminka i parfemi samo u proverenim drogerijama i parfimerijama. Ovako dobiti original nećete, ali ajde i to nije bitno, nego te kopije su izuzetno loše uradjene i možete dobiti ko zna kakav osip. Bolje vam je da kupite Auru. Dok nisam prešla na high end proizvode sve mi je bilo ili Aura ili Nyx. I stvarno su okej. A i sad, ako potrošim nešto i u tom trenutku ne mogu da priušti da kupim taj proizvod, opet uzimam ta dva brenda. Trebalo bi da im se zabrani prodaja takvih proizvoda.
2020 06 13
Ja uzimam kozmetiku Avon od clanice koja je na MK uclanjena...par sardnji je bilo i svaki put dobijem sta sam narucila,novo u roku.Cene su smesne...A sve je novo. Nikad nisam uzimala pre,ali ova clanica je za svaku pohvalu i naravno da nastavljamo saradnju.
2020 06 13
> KristinaCa12: > Ja uzimam kozmetiku Avon od clanice koja je na MK uclanjena...par sardnji je bilo i svaki put dobijem sta sam narucila,novo u roku.Cene su smesne...A sve je novo. > Nikad nisam uzimala pre,ali ova clanica je za svaku pohvalu i naravno da nastavljamo saradnju. Avon je dobar, uzimala sam pre njihove kupke. To sto je na krpicama nema veze, verovatno je devojka njihov prodavac.
2020 06 13
I ovde se prodaju Naked palete i četke za šminkanje koje su kineske. Neki dan videla kod njih te senke i šokirala se koliko liče na original. Cena oko 350-400din.
2020 06 13
> boutique212: > > KristinaCa12: > > Ja uzimam kozmetiku Avon od clanice koja je na MK uclanjena...par sardnji je bilo i svaki put dobijem sta sam narucila,novo u roku.Cene su smesne...A sve je novo. > > Nikad nisam uzimala pre,ali ova clanica je za svaku pohvalu i naravno da nastavljamo saradnju. > Avon je dobar, uzimala sam pre njihove kupke. To sto je na krpicama nema veze, verovatno je devojka njihov prodavac. Jeste njihov prodavac....odlicne su stvari
2020 06 13
> KristinaCa12: > Ja uzimam kozmetiku Avon od clanice koja je na MK uclanjena...par sardnji je bilo i svaki put dobijem sta sam narucila,novo u roku.Cene su smesne...A sve je novo. > Nikad nisam uzimala pre,ali ova clanica je za svaku pohvalu i naravno da nastavljamo saradnju. Ako možeš da ostaviš njen profil, hvala unapred
2020 06 14
> MajaB96: > > KristinaCa12: > > Ja uzimam kozmetiku Avon od clanice koja je na MK uclanjena...par sardnji je bilo i svaki put dobijem sta sam narucila,novo u roku.Cene su smesne...A sve je novo. > > Nikad nisam uzimala pre,ali ova clanica je za svaku pohvalu i naravno da nastavljamo saradnju. > Ako možeš da ostaviš njen profil, hvala unapred To sam i ja htela da tražim.
2020 06 14
Nemam ja problema da se prodaju kopije, ALI to mora da se naglasi. Sad toliko tih kopija ima da mi dodje da I'm napravimo poseban deo na sajtu, pa ko voli nek izvoli.😂
2020 06 23