Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

DA LI JA GREŠIM ?!

Ako mogu da cujem neko misljenje. Stavila slike, cena 299 din, i smatram da je dovoljno. Na slici se vidi da je slika izguljena. Ali mi jedna clanica kaze da ne vidi da je izguljeno i da to nisam stavila u opisu ?! Mislite da sam trebala ili slika govori sve sama?! Hvala ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/3ff50f95b86b7c42f05cb3c042920454.jpg)
2020 06 15
Ako artikal ima ostecenja u vidu izguljenog ili bilo sta drugo,moje misljenje je da ipak treba naglasiti.Ja ovde isto nista ne primecujem mozda jer ne vidim dobro..😃....mala sala,ali svakako treba naglasiti bilo kakvo ostecenje.Ali cena je 299 i to je sasvim ok i da ima sitna ostecenja,tj.tragove koriscenja...
2020 06 15
Mislim da ne gresite, cena od 299 dinara i slika jasno govore o stanju sandalica. Pozdrav!
2020 06 15
To su tragovi nošenja po meni, nije oštećenje. Samo boja lako izbledi, imala slične. Slika je odlična i vidi se stanje. Cena više nego korektna. Meni nova ovako izgledala nakon jednog leta. A cena iznad 2000din.
2020 06 15
Naglasila bih u tekstu i uslikala i izbliza, uz napomenu da je to razlog niske cene, da se posle kupac ne žali da nije navedeno (ne analizira svako fotografiju kada kupuje), bez obzira na cenu.
2020 06 15
Po mom mišljenju, stanje se vidi sa slika, a i cena je simbolična, tako da je sve jasno. Ja uglavnom napišem u oglasu i moje viđenje u kakvom su stanju stvari, ali treba imati u vidu da su ukusi različiti i da je ipak najvažnija slika na kojoj se jasno vide tragovi korišćenja, pa da kupac proceni da li mu je stvar ok. Ovde se sve vidi...
2020 06 15
Draga, ja bih samo napisala: stanje identicno kao na slikama. A slika govori vise od hiljadu reci. Pa nije realno ocekivati kao iz radnje da su, a 299. 😊
2020 06 15
Hvala svima.. ❤ U principu sam cesto detaljna u opisu, ali za ove sandale konkretno, zaista mislim da slika govori vise od 1000 reči.
2020 06 15
Mislim da treba da napisete nedostatke.Dosta puta vidim da pise stanje kao na slici,sto ne znaci nista,po meni.Onda moramda se uvelicam sliku da bi se videlo pravo stanje.Takodje moram da zagledam svaki cosak jer prodavac se ogradio i napisao da je kao na slici a meni moze da promakne nesto....Cena takodje nije merilo kvaliteta,a ni ocuvanosti obuce,ovde se za 3000 prodaju i iscepane patike.A neko prodaje za 1000 din kao novu obucu i brendiranu....Opis uvek po meni.Ako nije nagleseno u opisu naknadno reci potencijalnom kupcu,tj pre kupovine
2020 06 15
Po meni realno ako ništa nije pokidano na sandalama a samo je izbledela boja od nošenja što se sigurno ne bi ni videlo kada se obuju, još i cena od 299din, govori da svakako nisu nove 😀 a i na slici se jasno sve vidi 😊
2020 06 15
Dobro se vidi stanje i bez opisa, plus cena, tako da ne verujem da nije videla...
2020 06 15
Naravno da se vidi da je slika oguljena, i za cenu 299 je izlisno komentarisati vise. Moze u opisu da se doda vise detalja i razumem da su nekada neophodna dodatna pitanja, ali bez obzira koliko imam strpljenja, nekada mi nije svejedno kao juce npr. Devojci se dopala Zara haljina i trazila da je obucem i da se slikam. Cim sam usla u stan posle porodicnog druzenja, slikala sam se i poslala slike devojci. E sad, ok, ako iz fotografije zakljuci da joj ne odgovara ali barem moze da odgovori hvala, ne odgovara mi. Ali ne, nikakav odgovor nisam dobila 😅
2020 06 15
Na slici se vidi, po meni ne treba objasnjenje.... Osim ako nema nekih ostecenja koje se uzivo vide a na slici ne😃
2020 06 16
> MinaTrajkovic: > Mislim da ne gresite, cena od 299 dinara i slika jasno govore o stanju sandalica. Pozdrav! Ne bih se bas slozila sa vama Neko moze i stvar koja je placena primer 5000 novu sa etiketom da stavi na prodaju za 200-300 din.to je slobodna volja prodavca Ja sam ovde kupovala super,bukvalno nove stvari po toj ceni, Ne podrazumeva se svakome isto jer nismo svi isti Najbolje je ako ikakvo ostecenje ili sta god postoji to i slikati i napisati. Onda sigurno nema greske
2020 06 16
Pozdrav svima, Vidim da tema nije aktivna neko vreme,no da ne bih otvarala novu temu sa istim naslovom,iznela bih moju dilemu ovde: Nedavno sam kupila tasnu sa ovog sajta gde je u opisu stavljeno da je tasna nova,nenosena.Komunikacija i dogovor su prosli dobro ali kada sam preuzela tasnu i detaljno je pregledala,uocila sam da ima ostecenje koje (bar po mom misljenju) nije moguce uociti na slikama.Clanica nije pomenula ostecenje (ako je postojalo do tad-objasnicu dalje u tekstu) a ni ja nisam trazila dodatne slike ili snimak (smatrala sam da su slike sa stranice dovoljne,uz to,tasna je opisana kao nova).Pretpostavljam da je moguce da je tasna ostecena u transportu,posto je bila upakovana u najlon kesu,mada ja nisam primetila da je kesa pocepana ni na jednom mestu.Kontaktirala sam clanicu i predlozila da ja vratim tasnu i platim postarinu a da ona meni vrati novac.Clanica je odbila predlog,rekavsi mi da je tasna slikana iz vise uglova,pregledana pre slanja i da nije uocila nikakvo ostecenje,te da smatra da ona uradila sve kako treba i da ne snosi odgovornost.Moje pitanje je: da li je u pravu?Tasnu bih mogla odneti kod tasnara/obucara i videti da li moze da se nekako zalepi (ako je uopste moguce).Osim ovog ostecenja,izgled tasne odgovara opisu,nemam drugih zamerki. U prilogu dodajem screenshot tasne kao i slike i link ka tasni i slike ostecenja.
2023 05 16
1 2