Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako srediti ispucali skaj na jakni

Imam jednu bas lepu jaknicu od skaja...samo je kragna ispucala i ljusti se...da li neko ima ideju kako to srediti?
2020 06 17
Mozda moze da se nasije preko neki drugi skaj. Ako je crna ne bi trebalo da odudara puno, ako je neke druge boje, onda je vec problem naci nesto sto ce se slagati. Ja sam se od mojih oprostila i kupujem samo kozne od tad. Tri su mi ispucale skroz, a skoro da ih nisam bila ni nosila. Zali boze para i lepih modela...
2020 06 17
Ovo je neka krem varijanta
2020 06 17
Tesko onda... Ja bih to tako nosila ako nije bas jako raspalo, ako jeste, kanta i samo kozno ubuduce. Nista nije vecito... :")
2020 06 17
Hvala na savetu...😃
2020 06 17
Staviti veštačko krzno na kragnu 😁.
2020 06 17
Probacu da nadjem istu ili slicnu boju da presijem ili to vestacko krzno....
2020 06 17
Mozda neki dobar stiker, drzace dok ne nastavi da se ljusti 🙄
2020 06 17
Možda može da se isfazonira nešto od crnog skaja ako ne nađete bež, tipa da se urade kragna i npr reveri od crnog skaja. Ne znam kakav je model.
2020 06 17
A da otsecete kragnu pa imate fazon "ruske kragne"?
2020 06 17
Nema tu pomoći, kad krene da se ljušti ide sve dalje i dalje. Ja sam imala predivnu braon jaknu koja je izgledala kao od prave kože ali čim je počelo oko kragne da se ljušti vrlo brzo se proširilo i na ostale delove jakne iako je u međuvremenu stajala u ormanu, na kraju sam je iako relativnu novu, bacila u kantu za smeće.
2020 06 17
ja na moje kragne koje se ljuste zasijem neku cipku :)
2020 06 18