Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Addax pomoc

Cao ljudi, htela bih da pitam da li je neko od vas porucivao sa Addaxa? I ako jeste, otprilike kolika je postarina? Htela bih da porucim jedne mom jeans farmerke, ali ne znam koju velicinu, imam oko 53kg i visoka sam 162cm Imaju velicinu 25 i 26 i sad ne znam koja bi meni vise odgovarala, ne znam ni koje su to velicine.. nikad nisam kupila nesto a da je broj 25 ili 26... Ako neko zna bar 25 broj koja je velicina neka napise, hvala :)
2020 06 23
Ja cesto svratim u Addax i probala sam sigurno 10x farmerke jer su em lepe em jeftine. Nijednom mi velicina nije bila 100% odgovarajuca. Po meni imaju jaako male modele i kalupe. Ja koja nosim 36 farmerke inace, neke bas retko 38, kod njih ne ulazim ni u treci broj od najmanjeg. To je moje iskustvo bas sa farmerkama, ostalo sve regularno!
2020 06 23
Auuu, hvala na odgovoru... Od ovih sto se meni svidjaju imaju samo 25 i 26 :/
2020 06 23
Mene su poslednji put odrali sa poštarinom. Farmerke su im jako lepe, imaju dosta elastina, međutim jako su mali brojevi. Meni je broj 26 kod njih manji za minimum dva broja, a inače nosim 36...
2020 06 23
Cccc...A jel si mozda probala od njih one siroke farmerke? Jel i kod tih modela takvi nerealni brojevi?
2020 06 23
25 je XXS i to je za baš mršave, ja sa 47kg ne ulazim u to 😊 moguće da su vam i 26 male, ako imaju manje kalupe, kao što je gore navedeno...
2020 06 23
Ccc strasnoo, bas bih se zeznula da nisam prvo pitala..
2020 06 23
I one mom jeans i baggy imaju jednako male modele, jer sam ih isprobavala. Ja imam njihove farmerke i zadovoljna sam zaista, samo mislil da morate licno probati da ubodete nelogicnu velicinu😂
2020 06 24
Pa da ali problem je sto nemam u mom gradu.. A najpovoljniji su
2020 06 24
Ja sam kupila uske farmerke srednje dubine, imaju elastina pa sam se uvukla u 28 konfekcijski, odnosno 'evropski' 36... ali to te skinny sa elastinom, ove ostale (mom, baggy jeans) sto su cist teksas - jedva uvukoh dupe u 40! :s moraju da se probaju, ne bih porucivala od njih naslepo, jaaaaaaaako su im bizarni modeli i brojevi. Ali odnos kvalitet/cena je neverovatan, vrede svaki dinar! jako su kvalitetne Koji model konkretno te zanima? Imam drugaricu koja je tu tvoje visine i malo je teza (mislim da je visoka oko 163-165 i ima oko 59kg), i ima njihove mom jeans ja mislim pa mogu da je pitam koji broj je uzela, njoj stoje kao salivene. Zavisi naravno i od tipa gradje, ona je onako atletski gradjena
2020 06 24