Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

AliExpress

Zdravo devojke :) Da li je neko porucivao nesto sa AliExpress-a i da li su poceli da salju i normalno rade? Nisam bila sigurna, a nisam ni odavno porucivala pa da proverim
2020 06 25
Rade, ja sam porucila bas u sred vanrednog stanja i stiglo mi je pre 2ned paket
2020 06 25
Ja sam porucila pre nedelju dana nesto pa videcemo, ono sto sam primetila jeste da su cene postarine sad od 4000-5000 pa sve do 100000 kad se nisam slogirala a mnogi i ne salju za Srbiju tako da moras da kopas da bi nasao obicnu majicu bez postarine >.>
2020 06 25
Poručila sam neke pakete pre i u toku vanrednog stanja, još ništa nije stiglo😐
2020 06 25
> bloodytears: > Ja sam porucila pre nedelju dana nesto pa videcemo, ono sto sam primetila jeste da su cene postarine sad od 4000-5000 pa sve do 100000 kad se nisam slogirala a mnogi i ne salju za Srbiju tako da moras da kopas da bi nasao obicnu majicu bez postarine >.> Da, zbog privatnih kurirskih sluzbi preko kojih salju... Uglavnom visoke cene za odecu i opremu, i imaju jos jedan trik - ja sam porucila stakla za telefon, za 2 stakla je postarina 50 centi, pre nego sto sam narucila htela sam da mozda porucim 3, al' kad sam dodala jos jedno da narucim - skocila mi postarina na 60e :')
2020 06 25
Primetila sam i to nekad i pise free shipping a onda ubacim predmet u korpu i onda bude shipping 130 dolara katastrasno >.> nadam se da ce se vratiti u normalu jer ovako mi se vise isplati da odem do Kine i kupim sta mi treba :')
2020 06 25
Pa nisu oni krivi, kriva je nasa drzava koja ne moze da se stabilizuje sa paketima jos od decembra od kad su strajkovali postari :s Na crnoj smo listi zbog gomile refunda koje su se desile u zadnjih par meseci, pricali smo skoro ovde na forumu na tu temu... Da bi se ogradili od toga, zato su podigli cene jer pakete salju kurirskim sluzbama privatnim umesto redovnih letova
2020 06 25
Nisam videla temu, znam samo da se dosta ljudi zali ali nisam znala uzrok -.- katastrasno
2020 06 25
Budući da čekam već dugo nekoliko paketa raspitala sam se na raznim forumima. Zastoj je uglavnom zbog toga što su mnogi prodavci na Aliexpressu koristili Sing Post koji zbog pandemije ne šalje u određene države među kojima je i Srbija. https://www.singpost.com/covid-19-updates/international-post-parcel-services-updates
2020 06 27