Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Grupa I jos nesto

Zdravo svima, Kao sto vecina zna ja vise nisam aktivna na ovoj stranici, I molila bih da clanice koje se cenkaju u fazonu "toliko sam skupila" I cekan je po dva meseca- rezervacija, da me ZAOBIDJU! cene sam lepo napisala, kome odgovara neka pise na fb, kome ne, nek produzi, ja ne radim na pijaci! Niti mi je zapelo da prodam. Sto se fb grupe tice, najpre je otvorena kao podrska sajtu srpske MK, ali su HR clanice mnogo aktivnije u grupi, tako da vas molim da se malo aktivirate I vi. Koga nesto zanima nek mi pise na fb, ne pratim objave. I jos nesto, ne saljite mi pitanja o razmeni, tacnim dimenzijama I licnom preuzimanju, kao sto pise na profilu, to ne radim. Hvala
2020 07 03
Da me ne shvatite pogresno Ali ovo jeste pijaca.Mislim neka vrsta pijace.
2020 07 03
Napišite dimenzije u oglasima, da vam ne bi stizalo sto poruka vezanih za to. Kupcima je nekad teško da se orjentišu i kad pišu mere, a kamoli bez... Mislim da je trebalo napraviti posebnu grupu za Srbiju jer teško da će neko od nas iz Hrvatske naručivati i obrnuto i onda se postavlja pitanje smisla praćenja svih tih objava.
2020 07 03
Ja iskreno ne razumem ovaj post. Ja ne koristim fejs uopšte, ne vidim vezu između profila na MK i profila na fejsu. Ako prodajete ovde ja kao kupac se uvek javim ovde a i kao prodavac. Posle možemo preći na drugi način komunikacije po potrebi. Iskreno, ovo više liči na nešto što često pročitam na profilima, počinje sa NE ili ZAIBIĐITE ME AKO... Puno njih bi zaobišla i ja ali ovde nas ima svakakvih kao i u realnom svetu. Ps.:Ako niste aktivni zašto držite predmete na profilu? Možda je moja greška ali ne razumem situaciju.
2020 07 03
Ja mislim da je BabyPink pravila neku fb stranicu za MK pa da na to misli..pozivala je, koliko se secam, na uclanjenje..😀
2020 07 03
Ovo ne bi trebalo da stoji kao tema u pdf-u nego u opisu profila. Koga briga i treba mu, čitaće. Ovako je ništa drugo do samoreklama.
2020 07 03
Jako iritantno napisano,ja cu Vas sigurno zaobići ,ne brinite😊
2020 07 03
> donna794: > Jako iritantno napisano,ja cu Vas sigurno zaobići ,ne brinite😊 Ma nee... Nego ne znamo mi. Tako se komunicira kroz FB grupu za podršku. Ne pitajte me, nije mi muka da prodam (ali ipak prodajem).
2020 07 03
BabyPink sta Vam bi? :o Ovakvoj temi mora da je prethodila neka situacija koja Vas je izazvala da sve ovo napisete, ali posto svakako vecina pojma nema o cemu se radi, zvuci totalno pogresno
2020 07 03
> BabyPink: > Zdravo svima, > Kao sto vecina zna ja vise nisam aktivna na ovoj stranici, I molila bih da clanice koje se cenkaju u fazonu "toliko sam skupila" I cekan je po dva meseca- rezervacija, da me ZAOBIDJU! cene sam lepo napisala, kome odgovara neka pise na fb, kome ne, nek produzi, ja ne radim na pijaci! Niti mi je zapelo da prodam. > Sto se fb grupe tice, najpre je otvorena kao podrska sajtu srpske MK, ali su HR clanice mnogo aktivnije u grupi, tako da vas molim da se malo aktivirate I vi. > Koga nesto zanima nek mi pise na fb, ne pratim objave. > I jos nesto, ne saljite mi pitanja o razmeni, tacnim dimenzijama I licnom preuzimanju, kao sto pise na profilu, to ne radim. > Hvala Ajde mi molim te reci gde na fb,i koja grupa. Ja sam jedno vreme bila prilicno lenja ovde pa sad nikako da se pohvatam gde,sta,kako 😂
2020 07 03
> donna794: > Jako iritantno napisano,ja cu Vas sigurno zaobići ,ne brinite😊 Clanica je inace sasvim ok i jako korektna Nesto je sigurno ovde izazvalo ovakvu njenu reakciju,samo eto nije objasnjeno sta pa deluje mozda ovako drsko
2020 07 03
> ElenaPt: > > donna794: > > Jako iritantno napisano,ja cu Vas sigurno zaobići ,ne brinite😊 > Clanica je inace sasvim ok i jako korektna > Nesto je sigurno ovde izazvalo ovakvu njenu reakciju,samo eto nije objasnjeno sta pa deluje mozda ovako drsko Ja ću se složiti sa donna794 i sa većinom ostalih članica - ko neće i ne zna da se bavi ovakvom prodajom - onda bolje i da se ne bavi. Ove drske "dame", "gospođe" što nemaju vremena da se bave "sitničarenjem", a niti bilo čim drugim na ovom sajtu da budemo realni - nek' drže svoje skupocene i dragocene krpice u ormaru. Bože svašta s nekim ljudima, strašno Ja prva mrzim kad mi nešto stvarno treba a članicama trebaju dani, nedelje, MESECI da se udostoje da odgovore. Jedna mi je posle 3 meseca javila da joj je majica prodata i svakako NIJE obrisala predmet Tako da, BabyPink - lepo sve artikle obriši ovde i jedna briga manje 🤗 pozdrav za Beč!
2020 07 04
Pa ti posle skupi m... da pitas nesto o predmetu koji te zanima x-) Da smo blize,cini mi se,dobili bi i po jednu cvrgu,tek tako,jer joj se moze :s
2020 07 04
Tek sad gledam profil, to što je dato nije ni link da bi se mogli prebaciti na fejs. Ako sam ipak shvatila, ona dugo nije u Srbiji ali neko te predmete šalje iz Srbije pa ona nije tu da ih izmeri............?????
2020 07 04
Svrha posta je da vas pozovem u grupu fb u kojoj su clanice HR vrlo aktivne, PRE SVEGA. A usput sam mozda zvucala drsko jer sam imala mnogoooo sitnicavih pitanja gde sam izgubila svoje I tudje vreme, da se clanice na kraju ne bi udostojile odgovora. Samoreklama tesko, ovo moze da bude samo antireklama. I da imala sam situaciju iritantnu gde me devojka od aprila meseca maltretira, stvarno nemam vremena vise za takve stvari, pa ako nekog bas nesto zanima naci ce me u grupi na fb. Ko me zna odavde, a ima vas, protumacice ispravno svaku moju rec I hvala takvim clanicama na poverenju. Pozdrav
2020 07 04
1 2