Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Prva pomoć u kući

Zašto sam odabrala ALOE FIRST? ⠀⠀ ⠀⠀ Razlozi zašto se ovaj proizvod našao na listi prozvoda koje sam želela da imam su mnogobrojni. ⠀⠀ ⠀⠀ 🚑Ovo je proizvod neophodan mojoj, ali i svakoj porodici, jer je PRVA POMOĆ U KUĆI. 🚑 Potpuno je prirodan i bezbedan. Sadrži gel Aloa Vere, propolis, alantoin i 11 pažljivo odabranih biljaka čija je lekovitost dokazana u praksi. ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Rešava brzo i efikasno OPEKOTINE NA KOŽI nastale sunčanjem, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Rešava efikasno i sve druge povrede na koži - posekotine, oderotine, ogrebotine, opekotine, ⠀⠀ ⠀ ✅Bol u GRLU, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Bol u UHU, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Zapušen NOS, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅ALERGIJE, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Protiv peruti, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Sportske povrede, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Hidrira KOŽU, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Umiruje kožu posle DEPILACIJE i sprečava urastanje DLAKA, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Afte, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Paradentoza, ⠀⠀ ⠀⠀ ✅Za bolne SINUSE i MIGRENE, ⠀⠀ ⠀⠀ 👉Treba ga imati u kući, a možete ga nositi i na putovanja. Posebno ga trebaju imati oni koji imaju decu👌⠀⠀ ⠀⠀ Za dodatne informacije i naručivanje, pošaljite poruku 📩📩📩 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/20f01998d32bf1a36ad5c474257ee1f6.jpg)
2020 07 06