Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Imam idejuuu!!!

Kad sam bila dete u osnovnoj skoli..ne secam se odakle ta ideja ali smo ovo radili.Svako od nas bi kod kuce sakupio ono sto mu ne treba ili mu se vise ne dopada ili mu je visak...to bi upakovali u lepe paketice i onda poklanjali jedni drugima. Toliko smo se radovale snalama...gumicama olovkama rezacima..salvetama...perlicama narukvicama prstencicima....to je jedno cudo. Mnogo je lepo otpakivati poklon. Zar ne? E sad posto mi ovde vecinom radimo sa delovima garderobe...predlazem da se ovako medjusobno obradujemo. Zapakujemo nesto ili nekoliko stvarcica i ko se javi posaljemo mu. Ali da ne govorimo sta smo poslali. Da bude pravo iznenadjenje...mozda nekome dobro dodje. Ukoliko nam opet od toga nesto ne treba...mozemo proslediti u drugi paketic.. Sta mislite o ovoj zanimljivoj igrici?
2020 07 07
Joj probudila si mi divne uspomene sa tim, tačno se sećam tog osećaja☺️ Ja sam za!
2020 07 08
To mora da je uciteljica predlozilA. ✔️
2020 07 08
> Shyshymiga: > To mora da je uciteljica predlozilA. ✔️ :') :')
2020 07 08
Prikljucujem se i ja 😁 Samo treba lepo osmisliti to, malo je nezgodno sa stvarima, zbog velicine. Mora biti neki koordinator, koji ce da nas upari 😁
2020 07 08
Ako neko ima ideju kako da ovo ostvarimo nek napise pa da igra krene🥰🥰🥰
2020 07 11