Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Neodgovaranje na poruke

Zdravo devojke, da li se i vama cesto desava da pisete nekoj clanici i da ona danima bude aktivna i ne odgovori na poruku? Razumem ja da svako od nas ima neki svoj privatan zivot i obaveze, ali bas da prodje 4,5 dana i da je aktivna a da ne moze barem poruku da napise? Cesto mi se desi da mi se zaista nesto dopadne i ostavim sa strane novac za to ali danima nema odgovora. Bas bezveze..
2020 07 20
Meni je jedna devojka pisala za razmenu. Rekla sam da ne radim razmene i to je to. Narednog dana mi je pisala za razmenu za drugi artikal, gde sam opet napisala da ne radim razmene. U roku od nedelju dana mi je poslala još 6 poruka za razmenu i ni na jednu više nisam odgovorila. Smatram da sam bila dovoljno jasna 🤷‍♀️
2020 07 20
Imala sam i ja jedan slucaj zavlacenja pre par meseci kad mi clanica uz gomilu izgovora nije poslala dodatne slike. Svega ovde ima. Desi se i meni da ne odgovorim istog momenta, ali to kad imam vise poruka pa ne procitam sve odmah, ali osvakako svi dobiju odgovore naknadno.
2020 07 20
Meni je do prošle nedelje sve išlo glatko prilikom kupovine (prodavci su mi veoma brzo i precizno odgovarali na poruke i eventualna pitanja), ali prošle nedelje sam naišla na dve članice, koje su apsolutni antitalenti za prodaju (uopšte mi nisu odgovorile na prvu poruku). Odustala sam od obe kupovine. Predmeti su koštali par hiljada!
2020 07 21
> UltraStore: > Meni je jedna devojka pisala za razmenu. Rekla sam da ne radim razmene i to je to. Narednog dana mi je pisala za razmenu za drugi artikal, gde sam opet napisala da ne radim razmene. U roku od nedelju dana mi je poslala još 6 poruka za razmenu i ni na jednu više nisam odgovorila. Smatram da sam bila dovoljno jasna 🤷‍♀️ Ovo mi je hit 😂 Mozda se vodi onom starom poslovicom da ne j..e lep nego uporan 😂😂😂😂😂
2020 07 21
I kod mene samo posmatraci i pitaci ,jos ispade da ja njih treba da jurim dal su onlajn.Objasnicu...sve odgovara,sve super pa je nema 5 dana pa onda oce da naruci pa je opet nema 5 dana,ista osoba,neverujem ....pitaju i nestanu kad sve odgovara a cene su sad minimalne jer cistim profil....neznam sta je
2020 07 21
To je ovde cesta pojava....nikad necu razumeti zasto je problem odvojiti minut vremena i odgovoriti. Pa odgovoriti na neciju poruku ne znaci silazak u rudarsku jamu. Iako ne radim razmene, uvek na poruku koja se odnosi na razmene, odgovorim. Sta mi tesko 😊
2020 07 21
Oni samo nestanu a kad im udjes na profil nista nema,skoriji clan,neko se sprda....Do skoro mi je bila navalila neka kao devojka ustvari je manijak neki i slao mi gole sise ogromne gole......bloknula sam odma....svasta
2020 07 21
Meni se javila članica, da li može cena patika od 3000 dinara za 2000, ja kazem može, i ona me iskulira 😂
2020 07 21
Ovde je to izgleda postalo normalno. Pošalju zahtev da žele da kupe i kada pitate za podatke, nema nikakvog odgovora, traže dodatne slike i mere i ni hvala ne napišu, pitaju po 100x za razmenu iako piše da se ne radi.... A dešavalo se i da sam ja želela da kupim nešto a odgovora nije bilo 😀
2020 07 21
Kao prodavac, ne odgovaram na pitanja koja licno smatram za glupa i nepotrebna. Ne radi se, dakle, o nedostatku vremena vec jednostavno lakse mi da 'iskuliram' nego da se nerviram. Primera radi, prodajem stvar za 50 dinara u okviru 'rasprodaje' i neko mi trazi mere. Pa za 50 dinara ga necu meriti da si poslednja na svetu. Drugi primer: navedem u oglasu tacan materijal, boje, mere, dodatni opis, dovoljan broj fotografija, naslov oglasa CRNO BELA HALJINA a neko me pita da li je haljina crno bela? I sta ja toj osobi da kazem? Nista, ignorisem pitanje. Ako je tebi tesko da procitas sta pise i meni je tesko da ti crtam. Trece, ako istaknem vrlo jasno i nedvosmisleno da je cena poslednja i fiksna, ne odgovaram osobama koje mi nude cenu drugaciju od navedene - opet, za pismene sve lepo pise. Tako da, nije da me mrzi vec je stvar principa da ne dopustam da me neko ko ima problem sam sa sobom davi glupostima.
2020 07 23
> Ana2018: > Meni se javila članica, da li može cena patika od 3000 dinara za 2000, ja kazem može, i ona me iskulira 😂 Ahahaha 😂 Ju Bože, mene je Bogu hvala samo jedna članica ispalila kad sam zatražila dodatne slike prsluka jer je postavljen odavno, a pre toga je normalno odgovarala. Toliko mi je lep. Zbog njega sam i napravila profil zapravo,ali... Ne smem da uplaćujem tako. Trebate da znate kad da odustanete od predmeta, ovo zavlačenje iz prvog posta miriše na debelu prevaru. Što si zapela toliko, makse bona! 😀
2020 07 24
Par dana mi se ne desava da cekam odgovor, odgovaram odma uvek i svima, ali jedno je tacno da poruke ne stizu odma, dobro ne kasne pet dana ali pet sati deset itekako bar meni. 💞
2020 07 24
Ako ste raspolozeni posetite moju stranicu,idalje nisam ostvarila ni jednu prodaju. A dosta sam snizila cene. Hvala unapred 😃
2020 07 30
Ako ste raspolozeni posetite moju stranicu,idalje nisam ostvarila ni jednu prodaju. A dosta sam snizila cene. Hvala unapred 😃
2020 07 30
1 2