Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Neodgovaranje na poruke

Ako ste raspolozeni posetite moju stranicu,idalje nisam ostvarila ni jednu prodaju. A dosta sam snizila cene. Hvala unapred 😃
2020 07 30
Ako ste raspolozeni posetite moju stranicu,idalje nisam ostvarila ni jednu prodaju. A dosta sam snizila cene. Hvala unapred 😃
2020 07 30
Ako ste raspolozeni posetite moju stranicu,idalje nisam ostvarila ni jednu prodaju. A dosta sam snizila cene. Hvala unapred 😃
2020 07 30
ja nisam oovde da bi nekom bila konkurencija,vec da se ISPOMAZEMO,mozda iimam ja to sto ti treba ili ti to sto meni treba.NEKE I ISPOSTUJUJ DOGOVOR I BUDU MAX FER ,zato im od mene stigne i pokloncic aOVE DRUGE NECU NI DA KOMENTARISEM....SVE PO ZASLUZI :*
2020 08 10
I ranije sam radila razmene i uvek je sve islo glatko, bez problema. Posteno. A sad pitala sam za jednu jaknu da li je za razmenu. Jakna kosta 2000, a to sto je ona izabrala 3800. Pitam je : "onda cete razliku doplatiti?" A gledajte njen odgovor:"Samo da razjasnimo.kada je u pitanju menjanje mene vasa cena ne interesuje sta ste vi stavili,meni je malo pre drugarica rekla da stavim jaknu na 4000 i da nisam normalna sto sam stavila 2000" Po vama to je u redu??
2020 08 27
desavalo mi se 🙊 mnogo puta sam i poslala poruku da zelim da kupim artikal, clanica ne odgovara. onda shvatim da predmet drze zbog pregleda. ja ne odgovaram na poruke o razmeni
2020 08 28
Zna li neko članicu daša2411? Tojest, da li je neko ostvario s njom saradnju? Nikako ne mogu sa njom da stupim u kontakt. Da li neko možda ima njen telefon?
2020 09 17
Bas danas, pisala sam devojci u inbox, pa na viber, jer sam stvarno zelela da kupim predmet. Samo je procitala na viberu, a na sajtu je bila online tako da kontam da je i tu poruku procitala.
2020 09 18
1 2