Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pala prodaja?

Da li je i vama pala prodaja u poslednje vreme? Cene su mi baš povoljne, ali opet nema nikoga... za vreme vandrednog stanja nije bilo kao sada... zapravo tada je bas bilo dobro 😂
2020 07 24
Mislim da je na svim kp sajtovima opala prodaja. S obzirom da ne znam kako ce da se odvija situacija po pitanju finansija., kupujem samo Ono u sta Sam sigurna I sto MI treba. Inace kupujem pa rizikujem kako ce da MI stoji it'd, sada ne. Verujem da je kod vecine ista situacija.
2020 07 24
Meni je sad malo krenulo ponovo, prodala sam jednu dizajnersku tasnu i jedno 15tak stvarcica jer sam napravila akciju 5 stvari po izboru za 500 din iz albuma i vecina toga je otisla..
2020 07 24
Ovo na slici sam ja i svi me zezaju zbog toga, nikad vise stvari nisam kupovala nego sad od odece, obuce do tepiha pa sve do plisanih igracaka jer ja sam dete jel xD a ni prodaja nije losa malo ovde malo na kp malo na limundu tako da ide ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/312598177becc5e64c0fc7f27732f1d4.jpg)
2020 07 24
Ahahaha same here 🙋🏻‍♀️ Ja ću se lagano prebaciti na limundo, ovde izgleda da nema vajde
2020 07 24
> Odrica: > Ahahaha same here 🙋🏻‍♀️ Ja ću se lagano prebaciti na limundo, ovde izgleda da nema vajde Ja probala na limundu i iskreno mi je na krpicama mnogo bolje 😅
2020 07 24
I na limundu je stalo.Ni ponuda nije nista posebno.nekako imam itissk da slabo i nabavljaju stvari za prodaju.
2020 07 24
Na Limundu cesto pitaju pa ponekad i kupe, ovde pitaju za razmene ugl. Ja mislim da cu da napravim neki set odece i tako da prodajem jer je to mozda i bolja opcija. Malo prodam, malo poklonim.
2020 07 24
Ja sam upravo ostala bez teksta, na kupujem prodajem poklonila clanici sorc i napisala poslacu kasnije i javljam broj posiljke cim posaljem, kaze ona super hvala ti puno sve ok, sad dosla iz poste napisala broj posiljke ono pise Komunikacija sa korisnikom je blokirana znaci ladno me blokirala, nista mi jasno nije xD Svaki dan me ljudi sve vise i vise iznenadjuju xD
2020 07 24
@bloody, mozda je slucajno? Ja kao optimista :D Kod mene pala prodaja potpuno, i to cim sam rekla da kupci sami predlazu cene posto nemam mesta vise u zivotu, a kamoli u omaru :D :D :D
2020 07 24
I ja sam to prvo pomislila medjutim moras da kliknes prvo na one 3 tackice pa da ti se otvori meni pa da kliknes blokiraj haha tako da, mogu da joj pisem na viber al kad videh da se tamo naziva bananica nekako mi sve jasno nema veze ja sam poslala preuzela ona ili ne na njoj je, haha Bice bolje nema pravila to uvek tako malo stane pa krene pa stane pa krene i tako u krug ,:)
2020 07 24
Žene još i kupuju ponešto, muškarci nikako u poslednje vreme. Verovatno je sve u zastoju i zbog situacije u državi, korona, prihodi, rashodi... Biće bolje... 😊
2020 07 24
Beograd je poprilicno prazan, kafici takodje. Na Adi je 1/3 narod a, Koji dolazi, u ovo vreme godine. Ja to povezujem sa lovom I naravno situacijom. Ne znam kakva je situacija po prodavnicama, trznim centrima. Mislim a soping
2020 07 24
Rasprodaje su po trznim centrima, to je isto jedan bitan faktor
2020 07 24
> bloodytears: > Ovo na slici sam ja i svi me zezaju zbog toga, nikad vise stvari nisam kupovala nego sad od odece, obuce do tepiha pa sve do plisanih igracaka jer ja sam dete jel xD a ni prodaja nije losa malo ovde malo na kp malo na limundu tako da ide > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/312598177becc5e64c0fc7f27732f1d4.jpg) HAHAHAHAHAHAHA ovo je sjajno :') :') :') :') :')
2020 07 24
1 2 3